|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Botra-kaj za darilo???
23.8.2012 13:39:13   
*raci*
Živjo,

doletela me je čast, da bom botrca moji nečakiinji. Nimam pojma, kaj je moja naloga ob krstu in kaj naj ji podarim. Porsim za predloge in nasvet.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Botra-kaj za darilo???
23.8.2012 16:32:56   
MioBambino
Moj je boter svojim štirim nečakom, vedno so dobili podobna darila: zlata verižica+ kaj za oblečt+ igrača+ denar/boni.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Botra-kaj za darilo???
23.8.2012 18:34:13   
Pigy
Zlata zapestnica + 150€ (za fantka)
verižica + uhani + 100€ (za punčko)

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Botra-kaj za darilo???
23.8.2012 20:13:54   
gsatalema
Meni osebno so tako mimo te zlate verižice za krst user posted image , čeprav po nekem nepisanem pravilu naj bi bila...
Bolje če kupiš kaj otrok potrebuje, mogoče že kaj za malenkost večjega,...kakšen stol za hranjenje, avto sedež, ..., oblačil imajo ponavadi tako dovolj, pa še hitro prerastejo. Če že mora bit zlato, potem kakšen gram kje za nadaljno "naložbo", denar na banko, nasploh nekaj uporabnega. Moja otroka sta zlato verižico in zapestnico dobila oba, nosil pa noben. Dokler sta bila tako mala nista, potem ko sta zrastla, pa je bilo premalo, pretanko,..user posted image .

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Botra-kaj za darilo???
23.8.2012 22:53:50   
jullie
sin je dobil zlatnik, hčerka pa swarovski ogrlico..

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 7:53:42   
josephine27
Pri nas je tudi najbolj v navadi nekaj zlatega (verižica, obesek, uhani...). Mogoče ni najbolj uporabno ampak moje mnenje je, da boter kupi kaj takega kar ostane v tarjen spomin in ne da se potroši. Uporabne stvari naj kupijo drugi. No to je samo moje mnenje. Zlatnik se mi ne zdi slaba ideja.

_____________________________



(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 7:59:36   
škrpijonka
Ko sem bila jaz bota sem kupila zlato verižico in obesek in igračo. je pa verižica bila normalna, ne pa otroška, tako da pride kasenje v poštev.

Moja je ob rojstvu dobila verižico (otroško) in je verjetno nikoli ne bo nosila, sedaj je premajhna, pol bo pa verižica premjahna, je pa naložba.

Jaz sem ob rojstvu dobila zlato zapestnico, kot prva vnukinja in jo še danes nosim, sem pa rekla, da ko bo moja miška večja, da jo bom podarila njej.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 8:46:34   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

ampak moje mnenje je, da boter kupi kaj takega kar ostane v tarjen spomin in ne da se potroši. Uporabne stvari naj kupijo drugi. No to je samo moje mnenje. Zlatnik se mi ne zdi slaba ideja.


Enako mnenje... naložbeno zlato-gram se mi zdi tudi lepo darilo.



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 8:52:00   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Živjo,

doletela me je čast, da bom botrca moji nečakiinji. Nimam pojma, kaj je moja naloga ob krstu in kaj naj ji podarim. Porsim za predloge in nasvet.

lp


Tvoja naloga pri samem obredu je da pestuješ svojo krščneko, odgovarjaš skupaj s starši na vprašnja župnika. Drugače pa je tvoja naloga da kot botra otroka staršem pomagaš pri vzgoji.

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 9:43:25   
*raci*
Hvala za odgovore. Tudi jaz sem imela v mislim nekja zlatega, čeprav nisem pristaš tega, sem bolj praktična. Ampka sta straša nečakinje nagnjena k temu. Recimo mojim dvema sta kupila za rojstvo veričico.

MOgoče kakšno veričico z obeskom, knjigico Moje prvo sveto pismo in sliko angelčka za na steno. Bi blo to ok?

Kdo kupi pa svečo in prtiček?

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 9:47:50   
metuljčica87

IZVIRNO SPOROČILO: tosja


IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Živjo,

doletela me je čast, da bom botrca moji nečakiinji. Nimam pojma, kaj je moja naloga ob krstu in kaj naj ji podarim. Porsim za predloge in nasvet.

lp


Tvoja naloga pri samem obredu je da pestuješ svojo krščneko, odgovarjaš skupaj s starši na vprašnja župnika. Drugače pa je tvoja naloga da kot botra otroka staršem pomagaš pri vzgoji.


user posted image
user posted image

Jaz tudi nisem pristaš verižic. Botrca mojemu sinku mu je kupila svečo, prtiček, krstno oblačilo (hlače in majico, da je lahko še drugače nosil) in 100€ mu je dala (kar se je meni osebno zdelo preveč, ampak ok, njena odločitev).

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 10:20:44   
gsatalema
Kdo kupi pa svečo in prtiček?



To pa kupi boterca user posted image

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 12:59:25   
*raci*

IZVIRNO SPOROČILO: tosja


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

ampak moje mnenje je, da boter kupi kaj takega kar ostane v tarjen spomin in ne da se potroši. Uporabne stvari naj kupijo drugi. No to je samo moje mnenje. Zlatnik se mi ne zdi slaba ideja.


Enako mnenje... naložbeno zlato-gram se mi zdi tudi lepo darilo.


Tudi to sem si mal pogledala, imajo pri Zlatarni Celje 1 g ali 5 g na kartici. 5g mi je mal predrago, 1g je pa verjtno premalo, tudi zlatniki so dragi-220 EURuser posted image Ali pač je pri krstu to tak velik strošek???




(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 13:30:13   
dayya
je že katera pomislila 5€ na bank vsak mesec, da si kar odpreš trajnik in boš tako otroku vsak mesec boter, lahko tudi z omejitvijo do 18leta starosi :))))

samo predlog

pa seveda tisti dan še kakšno igračo ali kar koli

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 13:35:09   
škrpijonka
Ne vem če danes pametno imet kak varčevalni račun na ime otroka, saj veste država vse preverja in takoj kje to upošteva.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Botra-kaj za darilo???
24.8.2012 20:38:36   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tosja


IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Živjo,

doletela me je čast, da bom botrca moji nečakiinji. Nimam pojma, kaj je moja naloga ob krstu in kaj naj ji podarim. Porsim za predloge in nasvet.

lp


Tvoja naloga pri samem obredu je da pestuješ svojo krščneko, odgovarjaš skupaj s starši na vprašnja župnika. Drugače pa je tvoja naloga da kot botra otroka staršem pomagaš pri vzgoji.

V bistvu ni tolko fora, da jima otroka pomagaš vzgajat, ampak da če se staršem kaj naredi, da prevzameš njihovo delo glede vzgoje otroka v dobrega kristjana in take zadeve.

Tudi meni se naložbeno zlato zdi dobra ideja.

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Botra-kaj za darilo???
7.9.2012 13:15:12   
rada kuha
Odlično darilo je srebrna žlička, ima neko vrednost in za zmeraj ostane

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?