|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brela, Baška voda
1.4.2009 10:38:12   
pikapolona2
Je kdo že bil tam.....pozna...je tam kakšen kamp?
Na netu je samo eden v baški vodi...pa še za tega nimajo slik.

Hvala za info
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brela, Baška voda
1.4.2009 12:26:20   
muki1
Brela je zelo lepa, ampak v glavni sezoni je za znoret gneča.

Kamp v Baški vodi pa je katastrofa. Res, mi smo se 2007 tam mimo peljali in smo se ustavili, pa je bil grozen. Ko en mavzolej - nek duh po smrti, posledice vojne se še čutijo, res...., vse zapuščeno, zanemarjeno, pa nisem ravno ful zahtevna.
Tam okoli je s kampi kriza.

Je eden koliko toliko v Živogošču - to je še naprej od Makarske. Mala Duba. Samo tudi ni lih nekaj ful zrihtan. Plaža je zelo lepa, pa kamp praktično na plaži, imaš do morja 20m, sence je dovolj..... wc-ji in tuši tako tako, moraš daleč do njih.
Je pa kar mirno, no. Meni je to všeč. Ni nekega tuc tuc celo noč.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 1.4.2009 12:27:04 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brela, Baška voda
1.4.2009 12:44:37   
pingi
Ja, cela Makarska riviera je meni osebno zelo lepa. Čisto morje, lepe prodnate plažice, slikovito ozadje (hribi Biokovo).

V Breli so večinoma samo hoteli, ker je kao bolj fensi.
Kamp v Baški vodi pa ni tako slab. Je res, da je že malo star, kar se opreme tiče, ampak je čist soliden (topla vodaje bila zmeraj...), pa edini večji v okolici.
Edina slabost je oddaljenost do plaže; je kar ene dobrih 5 minut hoje, kar je npr. z majhnim otročkom in nekaj robe za na plažo, pravi podvig.
Evo, še en link, kjer je tudi kamp Baško polje.
http://www.club-adriatic.hr/basko-polje.html?h=5&d=1

Drugače pa sem bila še v enem kampu v Podgori (malce naprej od mesta Makarska), se imenuje Sutikla. Je manjši kamp, solidno opremljen, pa zelo blizu (50m) imaš lepo plažo z borovci. Evo, pa še link od tega kampa.
http://www.hoteli-podgora.com/auto_camp.htm

Drugače pa je res, da zna biti v glavni sezoni precej velika gneča; jaz sem bila do zdaj tam zmeraj zunaj najvišje sezone; konec junija in konec septembra in je bilo super.

Vsekakor eden najlepših koncev hrvaškega Jadrana poleg Baške na Krkuuser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brela, Baška voda
2.4.2009 7:57:47   
pikapolona2
ok pol vse to odpade...ker nočem gužve...zame je lahko kamp tudi bolj kavbojski...vse preživim...sam da bio imela svoj mali prostor pod soncem in da nisem kot sardina na plaži.

res nevem kam naj se damo letos?

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brela, Baška voda
29.6.2012 19:19:42   
primko
Mene pa zanima, če je kdo že letoval v Mobilnih hišicah v kampu Baško Polje? Kako to zgleda z otroci, kakšen je kamp danes, kakšne so hišice, kakšna je plaža?

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?