|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bučanje
18.4.2012 14:25:56   
manna
Tisti, ki hodite v Bučanje (Nerezine) na dopust, ali mi lahko pove kdo ali so hiške, ki niso obnovljene, v solidnem stanju? Ali je res, da ne glede na to kje je hiška, nobena ni prav daleč od plaže? Ali pride konec junija že gužva tko da moraš prav plac iskat na plaži? Ali obstaja kakšen zemljevid hišk?
Hvala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bučanje
18.4.2012 20:42:19   
naja17
Jaz sem bila lani septembra, je bilo čudovito... Konec junija pa, če greš preden se konča šola, bo po moje ok, pol si pa predstavljam že gužvo, ampak vseeno po moje najdeš povsod plac zase...
Za neobnovljene hiške ne vem, navzven so bile mal slabše pač, so mi jih pa res vsi odsvetovali. No, mi smo šli na koncu v obnovljeni apartma. Vse hiške so blizu, ampak pol je odvisno katera plaža ti najbolj odgovarja, kakorkoli je pa vse blizu, se ne cjaziš po nekem soncu, lepo med borovci...
Jaz sem rezervirala preko PSK Krško in so mi oni poslali načrt in oštevilčene proste kapacitete.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bučanje
18.4.2012 21:24:15   
livia
Mi smo bili 2x v drugi polovici avgusta, pa ni bilo tolk gužve.
Vse hišice so lahko dostopne do plaže, po senčnih potkah. Ni daleč.
Hišice so po trimestnih številkah, če ima na začetku 1 je v prvi vrsti. Višja kot je številka, bolj je oddaljeno od morja. Mi smo bili mislim da v hišici okoli 800, pa tudi ni daleč.
Imaš različne plaže in kotičke in ziher boste našli prostor zase.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bučanje
19.4.2012 8:12:57   
manna
Najlepša hvala obema. Kaj pa neobnovljene hiške? So v redu, solidne? Saj niso glih kakšni ščurki in polomljene postelje noter a?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bučanje
19.4.2012 13:38:33   
livia
Ne vem, mi smo imeli ključ samo od ene hiške. Preko koga boš pa najela?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bučanje
19.4.2012 14:34:26   
manna
Mam tri železa v ognju trenutno user posted image Ena je od privat familje iz Krškega, sam je garsonjera in je kao bolj daleč, druga je od Lisce in je neobnovljena, tretja je od Perutnine Ptuj ampak so rekli naj pokličem čez 14 dni ko si potalajo termine med zaposlenimi...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bučanje
22.4.2012 22:44:36   
GASPERI
zivjo. bi mi katera/kateri lahko povedal kaksen kontakt od oddajalcev teh prostorov...tudi sam se zanimam da bi odsel na dopust na mali lošinj.

hvala. še rajsi kaksna privat druzina

lp

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?