|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 20:35:07   
ALEKSA13
Ker sem dobila veliko različnih  informacij, bom še vprašala za mnenje vas. Ali ste oz. ali budite vaše nedonošenčke ponoči za hranjenje ali ne? Moj user posted image je star dva meseca (kronološko), drugače sem imela rok v začetku tega meseca. Ima 3300 g. Čez dan se hranima na 3 do 4 ure, ponoči pa spi (ne vedno) tudi po več ur skupaj (npr 5 ali 6) in ga ponavadi tudi pustim.
Sem zelo v dvomih ali delam prav, ali bi ga morala zbudit in nahranit prej??? Hvala, lahko noč. Sendy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 20:39:55   
kajalin*
Ne vem,lahk ti sam svojo izkušnjo povem.Moja se je sama zbujala ponoč,če je bla lačna.Pa ker je čist lepo napredovala,me ni skrbelo.sej vidiš če grejo g dovolj gor.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 20:41:09   
anajmad
Jst sem dajala do kronološkega enga leta (koirigirano 7 mesecev) točno na tri ure. Naša je kr v spanju pojedla. Še zdej,kdaj pa kdaj dam ponoči za spit mleko pa je stara skoraj dve leti.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 20:53:30   
Blejka26
jaz mislim da če se ti lepo redi da ni panike,če ga ne budiš.sej se otrok sam zbudi ko je lačen.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 21:16:19   
kobacaj

Naš sicer ni bil nedonošen, bil pa je zlatenčen in mi je patronažna svetovala naj ga ponoči kar zbujam, da bo veliko jedel. Bil je pa sposoben spat tudi po 7 ur in več. Sem ga pa zbujala samo en mesec na tri ure in ko smo pri prvem pregledu pri pediatru ugotovila, da je s težo kar veliko napredoval, sem nehala. Se mi je kar mal smili k sem ga ponoči zbujala in matrala, pa sebe tudi.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 22:11:34   
* Mateja *
Jaz sem ga od začetka ponoči zbujala, ker mi je kar v spanju jedel, ker čez dan smo imeli ful borbe za se hranit in jih imamo še danes. To sem delala en čas, pol pa ne več. Običajno če se je sam zbudil sploh ni hotel jesti. Groza je bila s hranjenjem, se ne smem niti spomnit!!
Pomoje, če ti gre s težo lepo navzgor in čez dan je tako kot se spodobi, ga ne budit ponoči, naj spančka. None itak praviijo, da ko otrok spi se tudi redi!

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 22:43:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: domennatalija

jaz mislim da če se ti lepo redi da ni panike,če ga ne budiš.sej se otrok sam zbudi ko je lačen.


Točno tako. Sama se tudi tako prakticirala, ta drugi je nedonšen. Torej, dajala sem mu jesti, ko se je zbujal ponoči. Vendar nisem imela takšne sreče kot ti. Meni se je redko zbudil na 5-6 ur...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 22:44:13   
poliloni
IZVIRNO SPOROČILO: domennatalija

jaz mislim da če se ti lepo redi da ni panike,če ga ne budiš.sej se otrok sam zbudi ko je lačen.


Se podpišem.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
7.10.2007 22:47:17   
lelaval
Moja najstarejša se že v bolnici ni nič redila. Jedla je ful malo in zaspala kot ubita  - čez dan po 5, 6 ur. Babica mi je doma rekla, da jo moram zbujat. Saj sem jo poskusila, a je ni bilo mogoče. Pa še smililo se mi jo je budit. Pa sem se zlagala in rekla, da jo zbujam na 3 ure. Se je pa začela redit. In tako smo bili obojestransko zadovoljni: hčerka je spala koliko je hotela (spala je celo noč že od rojstva dalje - midva pa prav tako), zdravstveno stroko pa sem pač naplahtala. user posted image  Sem pa jo le dojila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
8.10.2007 8:05:51   
Liona
Naš je star 5 mesecev kronološko in tri in pol korigirano. Do tretjega meseca (kronološko) se je sam zbujal ponoči sam na 3-4 ure, zdaj pa spi včasih tudi celo noč. Je pa kar lepo zalit user posted image . 2100 gr porodna teža, danes ima pet mesecev in imamo 7500 gr.

lp

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bujenje ponoči ali ne???
8.10.2007 10:41:58   
Nenya
Jaz sem to vprašala že v porodnišnici, ko so mi jo dali na oddelek in mi je pediatrinja tam rekla naj jo pustim spat ponoči, da se bo navadila na noč in dan, le če se ne bi zbudila štriri ure naj jo probam, ko sva se začeli rediti pa ni bilo več treba sploh, ko bo lačna bo že jokala, je rekla in lepo napredujeva. Tisto na tri ure na EINT, je pa rekla da imajo zato da je en red, ne da bi bilo to naj naj.

Lepo se rihtite

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?