|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
15.10.2007 14:14:41   
katja_k
Zanimajo me vaša mnenja o teh dveh vozičkih.  Kateri se vam zdi boljši?
LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
15.10.2007 15:43:24   
TinaUros
Meni osebno noben od teh dveh. Med trikolesniki sta mi najboj štorasta, okorna, težka in velika. Pa še draga.
Sm to je samo moje mnenje:)

(odgovor članu katja_k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
15.10.2007 17:47:52   
ajtak
Sama sem za chiccota!!! Ga imam (sicer se v skatli) in mi je poleg Jane-ja najlepsi trikolesnik! Ce bi rada se kaj vec izvedela pa si poglej tole stran.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
15.10.2007 18:01:00   
Putka
Dve majčici 2007 imata GT3, obe že reklamirali, ena celo zamenjala za drug voziček (2x menjali kolo in enkrat podvozje).

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
15.10.2007 18:53:55   
soncece24
Po čisto teoretski primerjavi lastnosti se mi chicco zdi boljši: je malo lažji, na izbiro so lepše barve in lažje ga dobiš ceneje kot Gt3-ja (v italiji ali pa na e-bayu).

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
16.10.2007 21:22:32   
*lenc@*
Gt3 mi je zelo lep voziček: Slaba stran je pa okoren in težek.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
16.10.2007 21:33:27   
gagy85
midva sva se tudi odločila za chicco s3,.. user posted image user posted image user posted image
izkušnje pa se nimam...

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
17.10.2007 9:31:46   
ElenaKuzmina
Kupila bova Chicco s3 ker je bolj fino narejen, bolj kompaktno se zloži (tudi v prtljažnjik Opel corsa). Meni osebno se PP zdi nekako grobo narejen. Pa Chicco kar se mene tiče ni pretežek (v primerjavi z drugimi trikolesniki).

(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
17.10.2007 12:44:25   
Anonimen
Koliko pa stane ta Chicco s3?

(odgovor članu ElenaKuzmina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
17.10.2007 14:33:34   
ajtak
Komplet lupinica, globoka kosara in vozicek je cca 730 Evrov. Samo naj te stevilka ne prestrasi! Ce pa sestejes ceno lupinice, globoke kosare in vozicka kake druge znamke bos ugotovila, da je pravzaprav ugoden...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
17.10.2007 14:39:02   
soncece24
Na e-bayu ali pa v Italiji pa je tudi že od 500€ dalje za dobit cel komplet. Na http://www.kikiwelt.de je pa 580. Še vedno cenej ekot pri nas.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
17.10.2007 14:45:27   
veronika27
Jaz sem se že odločila za chicco s3. V Trstu so mi pokazali vse prednosti tega vozička.
Poleg tega, pa je v primerjavi z ostalimi vozički zelo modernih linij (estetsko je najlepši) zelo funkcionalen.
Če ga kupiš v Italiji preko interneta, ga dobiš za cca 470 €+poštnina. samo počakati moraš cca 20 dni.

(odgovor članu katja_k)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
17.10.2007 15:28:54   
gagy85
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Komplet lupinica, globoka kosara in vozicek je cca 730 Evrov. Samo naj te stevilka ne prestrasi! Ce pa sestejes ceno lupinice, globoke kosare in vozicka kake druge znamke bos ugotovila, da je pravzaprav ugoden...


v ljubljani, btc, je v chicco trgovini znizan na 615 eurov, ... mi ga gremo v italijo iskat... ubistvu ga dobimo za darilo... res je drag...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
17.10.2007 16:17:55   
ajtak
user posted image , vidim da ste ze vse spoznale radosti e-nakupovanja...
Napisala sem pac naso, slovensko ceno... Seveda se da dobiti tudi ceneje, sploh preko spleta! Vedno je tako, da ce si nekaj res zelis se je treba potrudit, pobrskat in dobis lahko dosti ugodneje!

no, mi2 sva dobila za darilo 200Eur bonov za chiccota in ker imam njihovo kartico imam 10% popust tako da sva odstela za vozicek 730-73-200= 457Eur user posted image  (izracun je priblizen, ker ne vem tocno kako so bili centi...).

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
18.10.2007 11:12:52   
zungi
IZVIRNO SPOROČILO: TinaUros

Med trikolesniki sta mi najboj štorasta, okorna, težka in velika.



Predvidevam, da S3 nimaš ker imaš napačne informacije vsaj kar se tiče teže.
Chicco S3 je eden izmed najlažjih 3 kolesnikov, ki jih ponuja naše tržišče. Ima borih ca 11 kg, ostali imajo v povprečju 14-16 kg.
Sama imam S3, meni so sicer menjali podvozje, ker se zavore niso dale popravit. So mi ga pa zamenjal po letu dni, brez kakršnega koli doplačila.
Prijateljica ima GT3  pa je tudi že menjala podvozje, je pa drugače tudi kar zadovoljna.
GT3 je širši in težji od S3. Dolžina je približno enaka.


(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
18.10.2007 15:22:11   
mmtt
Veronika 27, zanima me kje se da kupit voziček n internetu v italiji, ki je samo 430eur+..., ali mogoče veš koliko pride, če ga kupim v trgovini v italiji in kje točno je ta trgovina?!

LPuser posted image

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
18.10.2007 21:30:43   
3T
No ja, mi pa smo namreč z GT3-jem full zadovoljni in ga ne zamenjamo za nič na svetu; res je težek, neokreten pa nikakor ni.

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
18.10.2007 21:37:32   
Anonimen
Tudi jaz sem zadovoljna z GT3

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
24.10.2007 4:49:19   
pikica86
se strinjam z nogico in 3T; z GT3 smo zelo zadovoljni, res je malo težji, neokreten pa nikakor ni

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
24.10.2007 12:35:38   
Ketrin
Vidim da so mnenja kar pol pol za GT3 in S3. Jaz sem si tudi izbrala GT3. Ga bom šla iskat v ITA, pred novim letom so tudi saldi... user posted image  Mi jih je pa že enih par reklo, da ima Chicco boljši sedež za v avto... Izkušenj pa še nimam... Sem pa bila septembra v ITA in po cesti se sprehajajo večinoma PP.

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
24.10.2007 14:17:54   
fragola99
Ojla, mene pa zanima kam v Italijo hodite po vozičke? Jaz sem se odločila za chicco S3. Kaj pa Avstrija, so v Italiji cenejši?

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
24.10.2007 14:39:05   
Ketrin
Jaz mislim, da so cenejši v ITA. Ker so ITA znamke.... V Udinah imaš ful trgovin z otroško opremo, tam ob obvoznici jih je kar nekaj. Pa v enem centru ala Baby center je tudi veliko.... Mam na enem listku napisana imena trgovin, pa ne vem kje imam ta lsitek.... Tudi v Trstu in Gorizi so baby trgovine... Malo moraš na izlet pa najdeš vse živo user posted image

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
24.10.2007 23:29:15   
emina83
mi pa imamo chicco-ta in je res najboljši. ful je fajni zarad click clack sistema, vse dobiš v kompletu (tudi dežno prevleko), sploh pri novorojenčku se splača vse imet.
jaz če ne bi imela vsega sploh ne vem kak bi tamalo vozila okrog brez trde zimske košare, pa še doma nam je prišla prav, smo tamalo lahko nosili iz sobe v sobo, ves čas sem jo imela zraven sebe.

še zdaj ko smo 6mes, jo včasih uporabljamo. jajčka pa itak praktična kot avtosedež za na voziček ko gremo na sprehod, šele zdaj bomo začel uporabljat športni del.

kupila sva ga pa v celju v chicco-tu okrog novega leta, ker so imel neki popust, in nas je stal okrog 550-600 eurov, brez kakršnih poštnin, potnih stroškov do italije itd.


dejte poklicat okrog po trgovinah pa se pozanimat, tiste ki ste se odločile ga imet, ker se res splača, ne bo vam žal!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image za chicco s3

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
25.10.2007 10:16:38   
mmtt
emina83, tudi meni je všeč ta voziček, pa se bom verjetno odločila kar za nakup tega, zanima me le če potrebujem košaro kajti rok imam šele konec marca, pa ne vem ali je ta košara samo za pozimi ali tut za pomlad-poletje?

lp

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: CHICCO S3 ali PEG PEREGO GT3
26.10.2007 11:49:52   
Ketrin
No, včeraj sem šla v BC mal gledat vozičke. In sem primerjala S3 in GT3. Chicco se lepše zloži (na manjše), ampak ima plastična kolesa.... user posted image  GT3 pa se mi zdi bolj vodljiv in praktičen. Ima več nastavkov in enih gumbov za prilagajanje vožnje in vsega boga... Tako da sem zdaj odločena... PP GT3 user posted image  

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?