|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CSD
2.9.2004 14:29:29   
cinci
prosim povejte mi a mi bojo jutr ful kompliciral na csd-ju?:zmeden:
je bla dons kolegica pr men pa sva debatirali in ugotovili da sm zamudla it na csd ko bi mogla it kao točn 60 dni pred predvidenim rokom se pravi v torek,zdj bom šla pa jutr:ups:
a kej komplicirajo,grem pa v kranj:zmeden:
izkušnje:zmeden:





Lp,Cinci & :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   CSD
2.9.2004 23:08:14   
mala račka
kolikor jaz vem, ni potrebno iti točno 60 dni pred predvidenim rokom. prej greš, bolje je zate (ker imaš prej urejeno :) )

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   CSD
4.9.2004 20:36:21   
HuAnita
Haj, frendici so rekli, da se sploh ne mudi, da baje lahko greš tudi po porodu... 2 meseca.

Lp,
Hu:hudicek:Anita

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   CSD
4.9.2004 21:28:56   
sonček2*
Ma ne Cinci, najbl zgodi je 60dni, potem je pa pomoje najkasneje do 3 meseceu po porodu (greš pa pač enkrat v tem času!!)!!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   CSD
4.9.2004 23:09:39   
miselinka
Najkasneje 3 mesece po porodu lahko urejas otroski dodatek, da ga lahko dobis se nazaj od rojstva otroka. Ce ga kasneje, ga dobis le od vlozitve vloge naprej. Ostale stvari pa je potrebno urediti ze pred porodom.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   CSD
5.9.2004 11:31:50   
sonček2*
Miselinka, res ni možno po 3 mesecih po rojstvu uveljavljati te pravice, ampak 60 dni po rojstvu otroka pa lahko........
Po 93. členu Zakona o starševskem varstvu in družinskih prejemkih lahko pravico do pomoči ob rojstvu otroka uveljavlja eden od staršev, najkasneje v 60. dneh od rojstva otroka. Po tem roku pravice no mogoče več uveljavljati.
Tko piše v moji odločbi.

papa

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   CSD
5.9.2004 11:57:17   
dory
Ja res je....limit je 60 dni...po tem roku pravice ni mogoce vec uveljavaljat...te ma kar namatrajo na csd-ju..jaz sem skakala tja pred in po porodu...vendar pa ko imajo vse potrebne papirje, potem stece brez problema :)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




telegram
Lelly28 RR

Ali ste bile/ bi bile v porodnišnico vesele telegrama ob rojstvu otroka?

da (100%)

ne (0%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!