|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celjske in okoliške čveke, 3. del
28.10.2009 20:47:43   
Jančika_
Evo nas. 

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 9.11.2009 18:34:01 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
28.10.2009 20:52:54   
Jančika_
No, zdaj pa še ostalo.

Mavo, pri mojih prvih dveh se tudi na morfologiji še ni dalo za ziher rečt, kaj bo. Je pa obakrat kazalo na fanta. Glede toplic - nam je bilo zelo všeč v Lendavi.

HuAnita, res je, mali se je obrnil pravuser posted image . Zgleda, da so pomagale stoje na glavi. Fasada - vaša mi je zelo všeč in paše v okolje.

MarjanaR
- meni ni bilo treba oddajati posebej za Kajetana, ampak on je takrat že bil v vrtcu, ko so to uvedli, tako da so ga že imeli v sistemu. Zna biti, da bi morala za Nušo posebej oddati, ja.

Pa hvala za čestitke. Boh pomahaj, 35user posted image . Ta cifra sploh ne paše k meni...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
28.10.2009 20:56:40   
teta beta
No, jaz pa potem kar kopiram tole

Jančika, vse najboljše!!! Naj te tvoji fantje razvajajo!

Mavo, če boste šli v Banovce v apartmaje, je tam malo smotano, ker je treba iti čez dvorišče na bazen in moraš biti oblečen in nosit s sabo ful stvari. Hotel pa je menda v sklopu bazena.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
28.10.2009 21:07:11   
HuAnita
A še katere toliko klofajo kot me...?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
28.10.2009 21:51:44   
Janeja
Jančika, iskrene čestitke.

Za cifro se pa nič ne sekiraj, stara si toliko, kolikor se počutiš, pa mogoče toliko, kolikor ti drugi pripišejo. Sigurno ti noben ne bi dal 35...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
29.10.2009 8:28:12   
skuštrana
O, a smo dogurale celo do tretjega delauser posted image Al je to šele drugi?

Mi smo zadnje dni ultra  naspidirani, zjutraj gremo od doma in pridemo po mrakuuser posted image
Drgače smo ok, Liza je še vedno drama queen, Arsen je cooler, Oton pa...O njem ne bom izgubljala besed, ampak on nam je že ob rojstvu dokazal da z njim ne bo šaleuser posted image user posted image

Eh, moram it, previjat rite, itd,itd..Mama bussines, ni kaj...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
29.10.2009 9:00:38   
bučkabb
helooo, sem tudi iz okolice Celja in če se strinjate bi se vam pridružila pri čveku tuki goruser posted image user posted image

sicer ne vem še nič o vas, bom počas se vklopla ,ker poste za nazaj se mi ne da brat, da bi si ostvarla sliko o vsaki, že bo user posted image user posted image

jaz sem pa drgač mamica 13 mesečne hčerke, smo tudi v izdelavi stanovanja, kot sem mal vidla mate neke debate o gradnji user posted image
sicer pa v službi, kjer vmes mal pokukam tle gor, ko sem pa doma pa skor nikoli za računalnikom, ker mama z tamalo tolk obveznosti in dela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
29.10.2009 9:06:15   
Gordana-3
lep pozdrav vsem skupaj! že 3. del čvek in 400 strani user posted image , to je še huje od kakšne mehiške nadaljevanke user posted image
naši lauri se je včeraj začel majati zob, spodnja enka. in sedaj moramo vsi večkrat na dan prijet ta njen zob in probat, kako se maje. "mami, lej!", smo včeraj slišali sigurno 10x. tako zelo ponosna je na to, da se ji maje zob in da je sedaj že velika punca ... a zobne miške kaj nosijo? sem malo gledala po internetu in našla eno  knjigo Majavi zobki, kjer je zraven tudi škatlica za zobke. sem razmišljala, da bi kupila to knjigo za prvi izpadel zobek, za ostale pa potem nič več, ampak bi bila škatlica, kamor bi spravljali vse te zobke.
no, potem sem seveda tudi ziti morala probat, če se njej maje kakšen zobek user posted image  ...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
29.10.2009 9:16:43   
HuAnita
gordana - tako kjigo o majavem zobku imaš tudi v ta velikem Mercatorju na Hudinji, sem jih zadnjič gledala...
Naša pa dobiva prve stalne zobke, 6, ji je zobarka prejšnji teden rekla, češ da to so pa že šolski zobki, pa je skraj skupaj padla mala od navdušenja (ker ona samo še o šoli sanjauser posted image ), mi je pa hecno, ker ima vse mlečne še trdne, se noben ne maje, ampak je rekla zdravnica, da je to normalno, da najprej pridejo stalne 6 ven?


dobrodošla - bučka - mene si boš zapomnila po večnem jamranjuuser posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
29.10.2009 9:18:25   
Gordana-3
mi pa stalnih 6 še nimamo. je pa rekel zobozdravnik, da ko bodo zunaj, naj pridemo, da jih zalije.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
29.10.2009 10:01:52   
Gordana-3
če boste kdaj rabile škatlico za zbiranje mlečnih zobkov - imajo jo v mladinski knjigi, stane 4,5 evre. je pa takšna majhna rjava škatlica, noter oblečena v rdeče blago. na škatlico pa je narisan nasmejan gusar (lahko bi bila tudi gusarka), ki mu (ji) manjka sprednji zobek.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
29.10.2009 22:10:06   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

A še katere toliko klofajo kot me...?

Ljubavi, jaz moderiram Starši čvekamo in tam na nekaterih temah naklofajo po 10 strani na danuser posted image .

Bučka, dobrodošla.

Jaz sem pa lena. Perem voziček in strehica seveda ne gre v stroj, pa sem jo namočila v bano, zdaj jo moram pa najprej do konca oprat, da se sploh lahko grem stuširat. Resno razmišljam o opciji, da vse skup pustim in grem umazana spatuser posted image .

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 8:03:35   
Gordana-3
a boste šle  jutri kam na noč čarovnic? sem videla, da imajo nekaj za otroke v celjskem domu in v mladinskem domu (mislim, da je pisalo mladinski, čerpav nimam pojma, kje je to user posted image ) ...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 8:49:50   
mavo
Jao, babe, kako na nekaterih straneh klofajouser posted image . Ene ženske imajo pa res preveč časa. Sem mislila, da bom v kako debato skočila tu na ringaraji, tako v zvezi z nosečnostjo, pa se mi zdi, da nikamor ne pašem. Ne vem, no, ampak malo se mi zdi neumno to pisanje pregledov, pa obsegov, pa ne vem kaj še vse. Vse bolj se mi zdi, da da sem imela preklemano srečo, ko sem lani pred porodom našla vaš čvek, ker je še edini normalen tu na ringaraji. Mah, al pa jaz nisem čist normalna, tudi ta možnost je precej velikauser posted image  Saj lahko bi se bolj potrudila, pa našla kako sorodno temo, ampak med nosečkami jo bom težko našla. Se mi zdi, da so vse preveč obremenjene same s sabo., kar je navsezadnje logično, sploh pri prvi nosečnosti, ko je vse še čist novo. No ja, saj niso one krive, če sem jaz smotana...user posted image
Včeraj sem malo brskala po internetu in naredila ožji seznam za naše termalne počitnice. Zdaj oklevam med termami Lendava, Vivat in termami 3000. Pogoj je pa ta, da ima hotel neposreden dostop do bazenov, brez da moraš ven na mraz. A sem še katere izmed predlaganih pozabla?

Bučkabb, ti se kar drži te teme. Res je, da tele celjske čveke niso ravno med najbolj zgovornimi, so pa definitivno najbolj normalne dalč naokoli. user posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 9:03:29   
Gordana-3
v lendavi je fajn :-)
tu je moj dom, tu sem doma, tu je del mene, del mojega srca ... user posted image
hotel ima dostop do bazena, ne rabiš še zunaj po mrzlem hodit. drugače je, če si v apartmajih oz. tistih hiškah, od tam pa se moraš pač malo sprehodit, kar zna biti po tem mrazu kar hudo, če imaš pa še otroke zraven, toliko bolj ....

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 9:08:46   
Jančika_
Meni je Lendava res fajn. Ful so se potrudili, zelo prijazni so bili, za isti denar so nam ponudili sobo z dodatnim ležiščem. To, da greš v bademantlu iz sobe z liftom direkt v bazen, je pa itak zakon, sploh ko maš otroke.

Mi ne bomo nič hodili na noč čarovnic. Gordana, verjetno je mišljen Mladinski center, to je tam poleg Zavarovalnice Triglav, nasproti CBH, skratka v tistem križišču, kjer se gre v center mimo Branibora.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 9:32:45   
bučkabb
ja mavo se strinjam s tabo glede taga čveka, sem jaz tud se lani vklopla med čvek nosečnic, sam ni šlo, ker jih nisem dohajala, jaz nimam čas skoz viset tle gor in pol ko sem spet prišla je blo že npr. 10 strani novih, pa če bi htela bit na tekočem bi mogla vse to brat kar se mi pa ni dalo user posted image user posted image user posted image

glede term, ki jih omenjaš so pa Lendavske ugodne in še fajn je tam, sej 3000 so super, maš res vse, majo zdaj nov hotel, ko maš v sobni kopalnici možnost kakšno vodo si boš naliv v banjo, al ono naftno al navadno, pa pedenejo te tud ornk, pa v šlafloku lahka greš na bazen, ker te lift pripelje čist v prostor bazenov, tak da ni da ni, sam je pa tud cena zato višja.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 14:45:37   
marjanaR
user posted image user posted image za jančiko.

kar se tiče vrtca, pa sem poklicala in je rekla, da je v redu - K. za znižano, N. pa za oprostitev, pa čeprav sta že obe v vrtcu. Bo že.

Terme? Mi smo bili (ne letos) v Olimju in je tudi pod zemljo speljan prehod (bivanje v apart hotelu in smo sami kuhali, potem pa kopanje v sosednjem hotelu). fajn.

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 16:03:30   
HuAnita
MAVO - v Banovcih je hotel v sklopu bazena, lahko pa imaš app, te so pa nekaj mestrov stran, ja,...

tudi za vrtec moram oddati, točno, pismo, enkat bom sama sebe ulovila....
A je vloga kje na netu?

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 18:35:44   
Naty*Taja
Hojla! Vse naj naj Janči še tule.

Terme - Mavo, mi smo bili letos za prevega maja v termah 3000 v app. Nikad više z otroci, ker vso tisto pakiranje do bazena pa oblačenje...user posted image
Prav da iščeš v sklopu. Je pa zadeva taka, da sem jaz bila noseča in mi tisto ozračje v bazenu sploh ni pasalo. me je kr dušit začelo. Tudi voda mi ni pasala - sem šla samo enkrat not do prsi, pa sem kr ven pobegnala, ko me je začelo dušiti. Kaj pa vem, mogoče je bilo samo meni tako. REcimo voda v Laškem mi pa ful paše. Mogoče tudi na to malo pogledaš. Drugače pa sama postrežba in to je pa tam super!

Glede čvekanja pa ... ja, me drugo ali večrodke skor ne spadamo med tele prvorodke - prvo nimamo časa tolk, ker nas zaposlujejo že ostali otročki, pa vse tiste info o vsem mogočem so tudi tak mal mim. Nimaš časa spremljat vsak + kg pa to. Jaz tudi ne folgam tehle Urbanovih vrstnikov...

Mi pa gremo na noč čarovnic v gasilski dom, kjer prirejamo noč čarovnic za naše male gasilce in ostale vaščane. Bo eno tako prijetno tekmovanje in druženje, pa vsaka malo peciva prinese, nekaj pijače, muzko na mašino pa je super. Pa v čarovnice se organizatorke naštimamo, da je res originalno. Nič, grem zdej pucat GD, da pripravmo...LP


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 18:54:56   
barika
Helow babe žabe, a se me še spomnite??user posted image user posted image
smo končno štirje (že cel mesec, pa še malo zraven) in je Tomaž skoraj dohitel mavinega tamalega (15 dni čez rokuser posted image user posted image user posted image - nardijo pa tak nič ne, dokler ni 14 dni prek, pa še kak dan, pa sej same vesteuser posted image )

Jančika, držim pesti, da bo čim prej (s čajem ali brez user posted image ) o vrtcu pa še ne razmišljam, se imamo super, ko ni atija zraven, ko je pa on doma, je pa samo dretje, cviljenje in izsiljevanje, kaj češ, sej je moj rekel, da imam jutri praznik user posted image user posted image



(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 21:25:39   
Bonnie_RR
Pozdravljene po (spet) dolgem času...

Js sem v torek popoldne doživela šok, ko sem tik pred odhodom iz službe na hitrco skočila še na wc, tam pa zagledala ful krvi. user posted image Itak so mi šle po glavi same črne misli, na hitrco sem vse spakirala, poklicala svoje, da so šli v vrtec po tamalega, js pa kar peš (5min) do ZD oz. bolnice kamor so me potem napotili. Tam sem dobrih 20 minut čakala na pregled, kjer pa mi niso znali povedati nič konkretnega (spejel me je dr. Koren). Plod je bil sicer lepo viden, srček mu je bil, krvavitev je bila pa vseeno ful huda. Sprejeli so me noter na opazovanje. Krvavitev je bila proti večeru vedno hujša, okrog 22. ure je sestra poklicala dr. za pregled - nosečnost je bila še vedno v maternici, poslali so me nazaj v posteljo, zjutraj pa nujno na nek boljši UZ. Za vsak slučaj sem morala biti še tešča, če bi morala slučajno na čiščenje.
No, naslednje jutro sem šla na tist UZ, kjer pa dr. Klančnikova ni imela niti ene dobre oz. pozitivne stvari za povedat. user posted image Skratka, da vse skupaj zgleda grozno slabo, viden naj bi bil namreč ogromen (5cm) hematom, ki naj bi bil čisto ob plodu. Takoj mi je začela s čiščenjem, js pa niti ene besede nisem mogla iz sebe spravit. Prva 2 dni sem itak samo jokala, sploh nisem mogla pridet k sebi. user posted image user posted image No, dala mi je nekaj časa za razmislek (če bi hotela počakat), nekaj minut zatem je prišel pa dr. Koren (res super zdravnik, še enkrat več potrjeno!) k meni v sobo in me ful potolažil (je videl, da nikakor ne morem priti k sebi), tud veliko bolj optimističen je bil. Z J. sva se odločila, da na čiščenje ne grem (kako naj grem na čiščenje, ko sem pa še 10 minut nazaj videla srček, ki je bil?!user posted image user posted image user posted image ), razen v primeru, da bo šlo samo kaj narobe in bi bilo torej to neizbežno.
No, danes sem vsekakor srečna, da nisem poslušala dr. Klančnikove, ker zaenkrat izgleda vse ok.user posted image V sredo zvečer sem namreč spet ful zakrvavela, obenem pa se mi je izločil tud tist hematom, ki je povzročal vse nevšečnosti, od takrat naprej pa je krvavitev postopoma ponehala, zjutraj na UZ pa hematom ni bil več viden, plod je bil pa ok.
Še tisti, ki so bili bolj pesimistični, so spet videli nekaj možnosti za srečen razplet...user posted image
Nepopisen občutek, res!user posted image
Danes sem torej prišla domov, moram čim več počivat (itak, da bom!), v ponedeljek, 09.11. imam pa pri svoji G kontrolo. Seveda, upamo na najboljše...user posted image

Za nazaj preberem pa kdaj drugič...

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
30.10.2009 22:43:50   
Janeja
Bonnie, jaz sem v prvi nosečnosti 3x tako hudo krvavela zaradi hematoma. V vseh treh primerih je bila krvavitev najprej po kapljicah, sem šla na WC, tam se mi je pa tako ulilo, da je bil cel WC krvav. Šok... Seveda sem šla vedno v bolnico na pregled čist pesimistično, pa je UZ vedno pokazal, da je z otrokom vse OK. In danes imam doma že 8 let starega sina.

Ti hematomi ob posteljici so lahko nevarni v primeru, da so tako veliki, da ob krvavitvi za sabo potegnejo celo posteljico, če pa srček na UZ-ju normalno bije pa niti pod razno ne razmišljaj o čiščenju. Mater znajo bit ti zdravniki včasih pesimisti user posted image . Zaradi teh krvavitev sem bila prve tri mesece nosečnosti na bolniški, potem sem šla pa nazaj delat in sem rodila 5 dni čez rok. Toliko v vzpodbudo. Zdaj pa pogumno do konca!


bučkabb, dobrodošla.

Noč čarovnic - sta me ravno danes mala dva spraševala, zakaj nimamo oblek za čarovnice doma. user posted image Prižgali smo svečko v enem lušnem duhcu, pa kakšno bučo bomo mogoče jutri izrezali, popoldne gremo pa v Laško uživat. Ko pridejo zvečer čarovnice na plano, bomo pa kar doma na toplem. Uživajte tiste, ki greste na lepše...

Ej groza, počitnic je konec, jaz pa niti eno urco nisem bila fraj. Cel teden sem v službi imela obiske iz tujine, neskončne sestanke, probleme po terenu, danes je imel pa še sodelavec dokaj hudo prometno dopoldne. Kombijev sprednji del je izbrisan in sam čudež je, da je on prišel ven "samo" s počeno golenico in je že doma. Vedno bolj verjamem v čudeže in sem hvaležna, da se dogajajo nam in tistim, ki jih poznamo. Še dobro, da je tega tedna konec...

< Sporočilo je popravil Janeja -- 30.10.2009 22:46:14 >

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
31.10.2009 20:29:19   
teta beta
Uf, Bonnie, hvalabogu, da je bil konec dober in naj tako tudi ostane do konca nosečnosti! ME je prav stisnilo, ko sem začela brati.

Barika, čestitke za Tomaža! (saj mogoče smo to že prej izvedeli, ampak jaz se ne spomnim)

Noč čarovnic - to ni glih za mene, nek prekopiran praznik, ampak ko bosta otroka večja, bo najbrž treba tudi to sprejet. Zaenkrat smo pa seveda na toplem doma.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
31.10.2009 20:43:51   
skuštrana
Bonnie, uh, samo da bo vse ok.user posted image

Barika, čestitke za Tomaža user posted image

Bučkabb, dobrodošla.

Ura je 8.45 in pri nas že vsi spijouser posted image ....Luksuz, ni kaj...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?