|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cepljenje,če je otrok nahoden in kašlja?
27.8.2008 8:39:15   
žarnica
Naša enoletnica bi morala imeti jutri cepljenje,saj gre v ponedeljek v vrtec. Zdaj pa že dva dni nekaj pokašljuje,pa iz nosa ji teče. KOlikor vem v takšnem primeru pediatri ne cepijo.

ZDaj pa me zanima,če lahko pediater vseeno izda potrdilo za vrtec (saj cepljenje menda ni več obvezno),v laboratoriju je hčerka že bila.

Nevem kaj  bomo,če ne bo dobila potrdila,saj potem ne more v vrtec,jaz pa v ponedeljek začnem s službo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cepljenje,če je otrok nahoden in kašlja?
27.8.2008 8:51:46   
tabi
Mi tudi nismo bili cepljeni ko je šel v vrtec ker je bil nahoden potrdilo je pa vseeno dalauser posted image cepila nas je takrat pred bož.novol.prazniki ko smo bili potem 14.dni doma pa je blo ok

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cepljenje,če je otrok nahoden in kašlja?
27.8.2008 9:06:03   
Naja31
Saj ni nikjer napisano, da mora otrok biti cepljen preden gre v vrtec.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cepljenje,če je otrok nahoden in kašlja?
27.8.2008 9:42:02   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Saj ni nikjer napisano, da mora otrok biti cepljen preden gre v vrtec.


Točno tako. Zdravnik samo s svojim podpisom potrdi, da je otrok zdrav in da gre lahko v vrtec. Mi smo dobili v vrtcu tako potrdilo, kjer se zdravnik samo podpiše in napiše datum. To je to. Lahko pa starši na to potrdilo napišejo, če je kaj ekstra, kar bi morale vzgojiteljice o otroku vedet.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cepljenje,če je otrok nahoden in kašlja?
27.8.2008 9:52:01   
žarnica
No,če je pa tako...user posted image V ponedeljek sem klicala k pediatru,da bi hčerko naročila in nas najprej sestra sploh ni hotela sprejet ta teden (prejšnji teden niso delali). JE rekla,da bi me naročila naslednji teden,da bo pač hčerka šla dan dva kasneje v vrtec,saj cepljena MORA BITI (pred vstopom v vrtec). Nič,bomo videli jutri kako bo.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cepljenje,če je otrok nahoden in kašlja?
27.8.2008 18:20:33   
LoCa
načeloma mora biti otrok cepljen, če ne ne more v vrtec. kako je v praksi ne vem, očito ni tko. pa tut prehladi in podobno (to kar si ti naštela) niso razlog, da se otroka ne cepi. pa je praksa tuki tudi drugačna, to pa vem.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cepljenje,če je otrok nahoden in kašlja?
28.8.2008 21:28:55   
* Mateja *
Čeni8 popolnoma zdrava ne jo cepit! POtrdilo pa ti morajo veeno dat!!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?