|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za fanta
31.7.2007 8:20:22   
Anonimen
Vem,da me boste prestavili....

Dajte mi prosim predloge..kaj naj kupim fantu za rojstni dan? Skupaj sva 4 mesece...oba sva blizu 30....vsgea ima dovolj......kaj kupiti,da bo izvirno?


Lepo prosim za ideje....user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:23:14   
Anonimen
Na sebe daj eno pentljo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:30:57   
loredana
Če že zdaj pojma nimaš, kaj šele bo. In kako naj vemo mi, ki ga sploh ne poznamo?


Če nimaš idej, kar je že samo po sebi žalostno, pač ne kupi nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:34:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
In kako naj vemo mi, ki ga sploh ne poznamo?


Saj ga verjetno tudi ona ne pozna- po 4 mesecih. user posted image  Še po parih letih včasih ne poznaš nekoga, ki je s teboj (če samo pogledaš forum Partnerski odnosi).

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:39:29   
CeluLitka
Glede na to, da še nista dolgo skupaj, bi mu jaz kupila eno malenkost. Je pa res, da boš ti najbolj sama vedela, kakšno darilo bi bilo primerno zanj, ker je odvisno kakšen človek je.
Ne vem, meni so všeč kake dobre moške ogrlice (recimo iz usnja, s kakšnim obeskom) tega se da dobiti polno in to ne tiste čisto navadne, ampak, če on tega ne bi nosil, potem to ne pride v poštev.

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:42:02   
Anonimen
A je športnik, umetnik, glasbenik, rad bere, riše, gleda filme, je računalničar, zapečkar, rad hodi v kino, na masaže, se dobro oblači, ima smisel za humor,...?
Samo ti ga poznaš in glede na njegov karakter boš mogla pač sama najti primerno darilo. Mi ti lahko predlagamo še tako super darilo, pa ne bo za tvojega fanta, ker ga ne poznamo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:42:05   
Tiamo
Moja kolegica mu je kupila spodnje perilo, ampak za sebe. Zvečer se je slekla in mu darilo pokazala...

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:46:05   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vem,da me boste prestavili....

Dajte mi prosim predloge..kaj naj kupim fantu za rojstni dan? Skupaj sva 4 mesece...oba sva blizu 30....vsgea ima dovolj......kaj kupiti,da bo izvirno?


Lepo prosim za ideje....user posted image


Kako naj mi vemo kaj kupit tvojmu fantu, saj ga ne poznamo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:46:40   
daddy
    Kako dobro knjigo ( ne "pretežke vsebine", če ni ravno knjižni molj ), al pa zavij v najbližji Venera shop pa tam kaj izberi, da vse skupi obrneš na hec ( lisice, bič, hecne slamice, skodelice s seksi podobicami, ki ti izberejo pozo za "akcijo", itd itd .... ).
    Al pa na najbližje letališče, plačaš kolker ti rečejo, pa ob določenem času nad vnaprej določenim mestom zaokroži letalo, ki za sabo vleče napis Ljubim te ....
    Al pa .... eh ja, striptizerke, ki skoči iz torte, ti najbrž ne morem predlagat, kaj? Lahk bi bla pa tista "striptizerka" ti .....
   Al pa .... jacuzzi za dve osebi ( upajoč da bo zraven seveda vzel tebe user posted image  ) ...
   Al pa ... eh, naj še kdo drug napiše kak predlog.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 8:52:07   
Anonimen
Saj ga verjetno tudi ona ne pozna- po 4 mesecih. Še po parih letih včasih ne poznaš nekoga, ki je s teboj (če samo pogledaš forum Partnerski odnosi).


No, to je zdaj čisto preveč posplošeno user posted image

Recimo....povabi ga v savno...na Brnik gledat letala...na Bled krmit račke...na Štanjel...piknik v Tivoliju...user posted image

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 9:11:00   
ona
kakšno sliko mogočeuser posted image
al pa kaj za oblečt,kakšno srajčko,majčko....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 9:12:36   
*alja*
Plačaj vama masažo, kupi mu spodnje perilo, kak spominček za na polico,......

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 9:29:20   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
  Al pa .... jacuzzi za dve osebi ( upajoč da bo zraven seveda vzel tebe user posted image  )


Izjava dneva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 13:20:19   
ronja
Ali ima kake hobije? Kaka malenkost za kolo (števec, držalo za bidon, lučke...), če kolesari, naročnina na športno ali moško revijo, če je športen tip, magari brisača za na plažo s pripisom, da jo bosta sprobala v kaki vroči poletni noči na plaži...

Sicer pa:
- speči mu torto in jo lepo okrasi
- poslikaj mu majico z nečim, kar vama pomeni - če ne znaš, pa daj sprintat sliko, ki jo nalikaš na majco
- napiši mu pesmico;)
- naredi čokoladni fondi in ga pojejta tako, da si s holipi, namočenimi v čokolado pišeta ljubezenske izjave po telesu
- skok s padalom
- izlet v neznano (poskrbi tudi za malico, ne vem, če je pri vseh tako, pri mojem ljubem je to važnouser posted image )
- najbolj navadna je pa šalčka, lahko jo poslikaš ali pa izbereš motiv, ki mu je všeč.

Ma ne vem, meni je hecno, kadar kdo ne ve, kaj bi dal partnerju: jaz mam milijon idej že odkar sva skup, pa po 8 letih jih mam vsaj za dve življenji naprej, saj jih sproti uresničujem, samo hkrati toliko novih idej dobim, da nikakor ne pridem blizu nule... Res pa je, da ga marsikaj zanima, tak da meni se zanj res ne zdi problem (samo se mi tudi za prejšnja dva ni zdelo;) Mi je pa fino mu dat kaj, ker je vedno tako vesel in ker so to v gl. stvari, ki si jih sam ne bi kupiluser posted image
To je po moje tudi ključ do dobrega darila: nekaj, kar mu je všeč, vendar si sam ne bi šel kupit ali pa se ne da kupit, ker znaš samo ti naredit (to je kar dobra nišauser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 13:23:19   
Anonimen
Kupi mo veliko Milko z lešnikiuser posted image . Jaz sem tega vedno vesela, pa točno vem kaj s tem nareditiuser posted image . Pa ne valja se mi dolgo po policah in zbira prahuser posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo za fanta
31.7.2007 13:25:38   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Tia74

Moja kolegica mu je kupila spodnje perilo, ampak za sebe. Zvečer se je slekla in mu darilo pokazala...



Pa je ubila dve muhi na en mah.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?