|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatolog v MB
1.6.2005 12:24:21   
Anonimen
Punce, rabim pomoč.

Dobili smo napotnico za dermatologa. Sedaj pa bi potrebovala vaša mnenja, h kateremu oz. kateri naj gremo. Rabim na območju MB in zaenkrat bi šli preko koncesije. Če že plačujemo zdravstvo, naj še nam nekaj dajo za to, ne?

Ste bile s katerim še posebej zadovoljne?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dermatolog v MB
1.6.2005 13:20:27   
asija
Zdravo, Blacky

A imaš navadno napotnico ali urgentno? Če imaš navadno boš čakala približno 1 do 3 mesece, če imaš pa urgentno te bodo sprejeli takoj. Razen, če imaš poznanstva. Za urgentno reči pediatru in ti jo mora napisat. Še isti dan pa moraš iti tja. Govorim za dermatologa v bolnišnici. Za druge dermatologe ne vem. Jaz sem bila z njima zadovoljna. Dr Mirijam Belič, in Pij Marko).
Še boljše pa je glede na to kakšna je koža, da zahtevaš od pediatra napotnico za pediatrično. Jaz sem jo. Tam je zdaj njen zdravnik dr. Homšak, ki je alergolog.

Če te kaj zanima mi piši. Rada pomagam, ker vem kako sem tavala sem in tja ter iskala informacije.


Lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dermatolog v MB
1.6.2005 13:22:28   
asija
Pozabila sem te vprašati "iz kod si?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dermatolog v MB
1.6.2005 20:35:31   
Anonimen
Hvala za info. Jaz sem iz Miklavža. Meni so sicer priporočali dr. Pandorovič (če se nisem zmotila) in dr. Majo Kaluč (sigurno narobe, ker je tako grdo napisano, da ne znam prebrati), zdaj pa se ne moreva odločiti.

Ti pišem še na privat.:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dermatolog v MB
2.6.2005 14:31:39   
al1*
Mi smo s taveliko hodili k dr. Kalačevi. Je zelo vredu, en čas je imela ordinacijo posebej za otroke - ne vem, če je še tako.
Ti pa tudi jaz priporočam, da si zrihtaš urgentno napotnico, ker te sicer naročijo čez kak mesec ali dva...

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dermatolog v MB
2.6.2005 19:46:57   
Anonimen
al1*, potem pa je bila verjetno mišljena tvoja dermatologinja, ali ji je ime Maja?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dermatolog v MB
2.6.2005 21:35:03   
al1*
Ja, Maja Kalač Pandurovič.

Se pa lahko naročiš tudi po telefonu.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dermatolog v MB
2.6.2005 22:49:16   
Anonimen
Joj, še dobro, da si mi povedala, da gre za isto osebo. Kako sramoto bi si jaz naredila tam. Mi je ena zdravnica priporočala dr. Pandurovič, druga pa Kalač.:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dermatolog v MB
4.6.2005 16:50:19   
india
Blacky, dr. Kalačva je nekratna, dober diagnostik in odnos do otrok je na nivoju!:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dermatolog v MB
6.6.2005 11:21:48   
Anonimen
Ima mogoče katera od vaju direktno tel. št. od dr. Kalačeve, ker je preko centrale nikakor ne dobim?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dermatolog v MB
6.6.2005 12:52:52   
india
Žal ne, a saj ti na centrali dajo direktno številko, če jih prosiš!:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dermatolog v MB
6.6.2005 12:55:00   
Anonimen
Sem že dobila, zdaj pa se mi noben ne javi!:((:((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dermatolog v MB
8.6.2005 23:14:34   
Anonimen
Tako, punce, zrihtano. Ko sem končno dobila zvezo po telefonu, so mi povedali, da otrok do 3. let ne naročajo, pač pa lahko pridemo vsak dan ob 14. uri kar tja (3. nadstropje dermatološka urgentna ambulanta). In smo danes šli. Ja, ima atopični dermatitis in dobili smo kremico Elidel, pa še eno,ki jo bodo v lekarni skupaj zmešali, kupila sva oljno kopel Linola-Fett. Zraven sva dobila cel kup prospektov o tej bolezni.

Tako, to je to. Čez nekaj mesecev bo kontrola, kasneje pa bodo delali tudi alergološke teste, v kolikor ne bo že prej izginilo.

Hvala vam za vso pomoč.:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dermatolog v MB
8.6.2005 23:29:30   
piščanc
blacky, sam opomba

Žiga je imel tud grozno kožo in sem kupila linola fett kopel in mleko (grozno drago, se mi še zdaj kolca), pa ni bilo ne vem kaj bolje. Preveč močan vonj, kaj pa vem. Bolj kot linola fett kopel je nam pomagala kopel z olivnim oljem, ven pride ves masten, ampak problemi s kožo so čisto minili.

Upam, da bo tud vam pomaga.

uživajte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dermatolog v MB
9.6.2005 10:31:55   
Anonimen
Ja, pišek;), mislim, da bo tista kremica, ki jo bodo v lekarni zmešali, z olivnim oljem. Glede kopeli pa bom zdaj videla. Včeraj smo se kopali prvič, dalje pa bomo videli. Verjetno bi moral biti rezultat čez kak teden že viden, kajne?:zmeden2:

Kaj sama si kar navadno olivno olje dala v vodo ali si kupila tako kopel?:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?