|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 36. dan!
11.9.2005 23:01:28   
Anonimen
Evo, pa je spet na vrsti naš (no, vsaj od večine) najljubši dan OGLJIKOVIH HIDRATOV.

Knjiga nam ponuja:

Z: 2 jabolki ali 3 mandarine ali ...

K: špinačni rezanci s česnom

V: 1 kos torte ali enaka količina drobnega peciva in 1 rebro jedilne čokolade

Če pa vam to ne odgovarja, pa ponuja kuskus. V slani vodi ga skuhajte 8 dag in gor naribajte 2 sveža paradižnika. Začinite z baziliko.

Jaz še ne vem, kaj bi. Verjetno pa bom testenine s paradižnikovo polivko, ki sem jo kupila v Sparu v akciji. Za večerjo pa ne vem, če ne bomo morali iti po tortice v Pohorsko kavarno. Joj, ne smem že sedaj misliti na to. Pa če je katera iz MB in še niste bile v gostišču Vnukec v Limbušu, enostavno morate enkrat tja samo zaradi njihove sanjske čokoladne kreme (mousse). Umiram, ko se spomnim na njo.........
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 36. dan!
11.9.2005 23:16:27   
polona2
Jaz vas berem in jem...V sredo sporočim rezultat...Najbrž bo še vedno enak...Disaster...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 7:49:23   
Anonimen
Meni se tud zadnje čaase nič ne premika, sicerpa pravio, da se čez čas malo ustavi in gre potem spet naprej. No, se pa vsaj ne redim...stojim na mestu pač.

Danes bom pizzo s paradajzom in ostalo zelenjavo, sem že dala testo ven. Zvečer pa še ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 8:01:53   
Mariposa
Jaz sem pa včeraj grešila Tako,d aimam danse in jutri sadni dan, v sredo pa tehtanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 8:10:44   
Anonimen
U, kar dva sadna dneva. Pa saj menda nisi toliko grešila ali pač?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 8:22:44   
Mariposa
Ma ne nisem ful, samo zvečer sem košček testa s paradižnikom in tuno,...samo mam pa tok slabo vest, da tega zih ne bom več ponovila. In tale sadna dneva bom mela samo zaradi mojega boljšega počutja, ne toliko zaradi kilaže

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 8:24:01   
Anonimen
jaz bom danes testenine s paradišnikom, kaj bomo pa za večerjo(komaj čakam) pa še ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 8:24:49   
Anonimen
U, dobra si, mariposa. Svaka čast.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 8:26:14   
Mariposa
Sem pa opazila, da grešim samo takrat ko sem ful sestradana in ne morem dočakat, da si naredim pravi obrok, ampak kar prvo stvar, ki mi pride pod roke zagrabim. Tako,da bom zdaj kar na uro jedla, ne samo takrat ko bom lačna

Glede tvoje kilaže. Mi je prijateljica, ki je bila pred časom na tej dieti rekla, da se ji je po dobrem mesecu vstavilo izgubljanje kg za kakih 10 dni, potem jih je pa spet kar stresala dol. Je shujšala 14 kg in je rekla,da pri vsakem pride do krize in da takrat ne smeš popustit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 8:32:41   
Anonimen
Ja, saj ravno to imam v mislih, mariposa. Se ustavi, potem pa gre naprej. Ampak tiste dobre štiri kile bom pa že še zgudila, saj, Marija sveta, še na polovici nismo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 8:33:31   
Anonimen
O, Maripoza, res, dobro se držiš. To o krizi oziroma mirovanju kil sem tudi jaz slišala. No, pa saj logočno, če bi šlo skozi tako hitro dol, bi bilo kar prelahko. Na žalost. Malo potrpljenja, al bina, pa bo. Ravno včeraj je neki prijatelj pravil, da se je njegovemu kolegu zgodilo isto. Pa je po postanku spet šlo lepo dol.
Jaz bom danes jedla makarone in paradižnik. Pa kako zdravo jaz jem pri tej dieti, to ni res! Skozi sadje in zelenjavo. Prej nisem jedla nič od tega, samo sendviče in kakšne mastne mesne zadeve. Super, kar se mene tiče, je tole ful zdravo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 9:09:16   
bobek05
Ojla, vsem skupaj..

Se pravkar bašem z nektarino za zajtrk.. Danes je moj sadni dan, tako da bo cel dan sadje, sadje in sadje..

Moram vam povedat, da me mož ful podpira (čeprav mi je rekel, da me ima rad takšno kakšna sem - pa ziher! ). Dosti mi on kuha, ker ful dobro kuha (imava vse knjige od Jamija Oliverja ) in ko smo pri mojih starših, moja mama kuhinjo prepusti kar njemu... Kakšna gora posode pa potem nastane pa boljše da ne omenjam, pa kdo jo potem čisti (ker vsega niti v pomivalnega ne spravim)

Blacky, jedla sem vroče borovnice z vanilijevim sladoledom in smetano - jammmmmmm (jaz sem sicer šla v slaščičarno, se jih pa da narediti tudi doma - kupiš zamrznjene borovnice, jih odtališ na pari, dodaš malo sladkorja in jih daš v posodico, zraven pa dodaš vanilijev sladoled in smetano!!! - FULLLLL dobro..

Jutri pa spet beljakovine...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 11:38:40   
mehurčica
Oj punce. Se že dolgo nisem javila.

Ja, pri vseh dietah, če se jih dolgo držimo, se ustavi, ker se telo navadi na tak ritem. Ampak je treba pač vztrajat.

Jaz pa sem se včeraj ful vredu držala, ampak ker smo ob 18h imeli sestanek in sem pred tem eno uro tekla, sem bila po sestanku(ob cca.19:30) že takooo lačna, da sem MOGLA POJEST PIZZO! Sej pol ko sem pojedla, sem se spomnila, da so ja imeli tudi različne solate-v Ancori. Joj, jaz bučka. No pa sej ni tako hudega. V sredo sporočim rezultate.

Škoda, da albumi ne delujejo. Sem slikala beljakovinske palačinke s kakavovim namazom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 12:32:57   
Anonimen
No, potemtakem bi, če se gremo sadno zelenjavni dan, jutri lahko skuhala koren pa kolerabo in nekaj toplega pojedla?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 14:39:37   
Maja0505
Živjo punce

Jaz imam danes sadni dan, pa me že tako daje, da je kaj. Sploh ne vem, če bom zdržala. Najraje bi šla kar v posteljo in prespala dan, kar seveda ne gre.
Mal se bom nalivala z nesladkanim čajem, čez eno uro bom pa naredila zelenjavni juho al pa kej tazga, da bom laži zdržala.
Ker sem en dan pred vami, sem razmišljala, da bi jutri tudi imela še en sadni dan, sam bom zihr kej grešila, al pa si že ob 12.00 premislila in si spekla zrezke in zraven skledo solate


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 14:44:38   
Mariposa
Al bina, drugače se korenček je na škrobni dan, tako da ne vem. Po moje je tu bistvo, da se je presno hrano, ki telo prečisti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 14:44:41   
biba77
Maja0505, tudi jaz imam danes sadni dan...
Do zdaj sem pospravila 4 nektarine in se mi ze nekaj pretaka po zelodcu. Zal, pa ne morem do petih nic v usta dat, ker ne morem iz sluzbe...
Bom si pa kasneje eno sadno solato pripravila.
Za jutri pa se ne vem, ampak zenske mi luste delajo z recepti... Sem ze cisto svoh...
Aja, pa danes si grem po svojo tehtnico. Pol pa bom pisala kilogramcke in risala graf v Excelu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 14:45:45   
Mariposa
No, ja čeprav je v receptih tudi kuhano sadje. M

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 14:46:09   
biba77
Aja, vceraj (OH dan) sem imela za kosilo spinacne testenine z zelenjavno omako, za vecerjo pa palacinke z domaco jagodno marmelado in cokolado.
Mmmmmm...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 16:51:24   
Anonimen
palačinke pašejo na OH dan? Sem že ene par dni razmišljala o njih, pa nisem vedela kam bi jih dala. Hvala. Ampak za danes sem kupila čokoladno rolado.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 17:56:08   
Maja0505

Uh, ura je že skor šest, jaz pa nič ne grešim . Trikrat sem po dva sadeža zmazala, pa nesladkan čaj, pa dve nesladkani kavi brez mleka. Sicer je hudo, ampak upam, da mi bo ratal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 18:43:48   
Anonimen
maja0505 bo ti ratal, boš vidla!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 19:40:24   
Maja0505
19.33 je že, pa mi bo res ratal. Zdej pa hitr zobe umit pa spat

Ej moram tole izvest. Sem šele 8 dan na dieti, po nekajkratnih neuspelih poizkusih. Danes sem se v lekarni tehtala in merla, pa mi je izračunal indeks 26 pa še neki. To je pa že debelost .
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 22:52:41   
Anonimen
Jaz sem danes jedla testenine s kupljeno paradižnikovo omako z zelenjavo. Bljak, je moja domača omakca dosti boljša. Mi je kar malo žal, a sem se hitro potolažila z večerjo. Vmes sem spila en kapučino, tokrat sladkan. Za sladico pa sem pripravila neko mojo izmišljotino. Albert kekse sem nalomila na polovičke, jih namočila v mešanici mleka in ruma in jih eno plast naložila v posodo. Potem sem gor zlila vroč čokoladni puding, naložila drugo plast keksov in spet puding. Potem sem dala zadevo v hladilnik. Postregla sem si s stepeno smetano. Je bilo dobro, a so me bile oči bolj lačne in sem si ful nabasala. Pojedla pa samo polovico tega. No, potem pa še čokoladico gor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 36. dan!
12.9.2005 22:53:36   
polona2
No, jaz sem bila po dolgem času zopet disciplinirana. Namesto sladice sem pa par krekerjev pospravila, čeprav bi sedaj res sedel kakšen sladoled ...

Jutri pa sadje, mnjammmmmi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?