|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj slabosti?
2.1.2010 16:11:43   
žarnica
Noseča sem tretjič, v 12.tednu. ŠE vedno mi je vsak dan slabo,ampak ne tako,da bi bruhala. Takoj zjutraj moram nekaj pojest,da je malo boljše,pa še to se prisilim. NAjbolj mi paše jest kakšne juhice.
NEvem, pri prvih dveh nosečnostih mi ni bilo nikoli slabo, zdaj pa ja in cele dneve bi samo spala.user posted image

Imate kak preverjen recept? V ponedeljek bo treba spet v službo, pa nevem kako bom funkcionirala.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do kdaj slabosti?
2.1.2010 16:13:50   
manna
metin čaj in suhi piškoti

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do kdaj slabosti?
2.1.2010 16:47:31   
boni25
A se lahko pije metin čaj,se mi zdi da sm enkrat brala da ne ampak nism 100% nej me kera popravi.Drugač pa jest sm v 2.noseča in mi je tud ful slabo sm pa v 11 tednu.Sem pa opazila da mi je najbol najbrz zaradi elevit tabletov,ker če kaksn dan ali dva pozabim sem bolsa ko pa spet vzamem sm pa cel dan slaba pa nč mi ne pase da bi se resila te slabosti.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do kdaj slabosti?
2.1.2010 20:31:41   
K_a_t_i
Do nekje 15m sem user posted image . Noben zvarek ni pomagal. Še najbolj to, da sem "verižno" žvečila orbite...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do kdaj slabosti?
2.1.2010 20:35:47   
nikita*
Jaz sem v 17t in mi je tu in tam še vedno slabo.
Elevit tablete sem jaz nehala jemati zaradi istega vzroka kot ti boni25, jaz sem komaj stala od slabosti.
Drugače sem do 16t bruhala.
Meni je najbolj pomagala coca cola.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do kdaj slabosti?
2.1.2010 21:24:06   
SaaS
Meni je bilo najbolj slabo zaj v tretji nosečnosti, najmanj v prvi.
V 14 tednu se je začelo umirjati.
Slabo mi je bilo cel dan, predvsem takrat, ko sem imela prazen želodec. Takrat sem letela bruhat tisto malenkost, ki je bila notri... Zato sem nonstop jedla, edino to je meni malo pomagalo. In ne karkoli. Popečen kruh v toasterju. Tega sem pojedla na tone user posted image . In vedno sem mogla s polnim želodcem zaspati, ker drugače sem za lahko noč letela še v kopalnico.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Do kdaj slabosti?
2.1.2010 21:44:57   
principessablu
jaz sem brahala ko vrag v 1user posted image kar 7 mesecev in ti čez cel dan,sedaj sem 2user posted image in sem do prejšnjega tedna brahala vendar samo zjutraj,sem pa v 6 mesecu,tako da hmmmm....nič ne pomaga....aja pa obakrat punčke....k eni pravjo...če bruhaš je fantek...ni res...

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Do kdaj slabosti?
2.1.2010 22:06:20   
manna
Metin čaj se lahko pije, zakaj ne. Je dober za pomirit želodec, pomirja želodčne encime..Tudi v knjigah o nosečnosti ga omenjajo, tako da nevem zakaj se ga ne bi smelo? Jaz sem ga pila in mi je najbolj pomagal, bolj kot vsi drugi čaji. 

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Do kdaj slabosti?
3.1.2010 8:36:18   
mišamaša77
Ja to je res hudo, jaz grem v 19 teden, pa mi je tudi še vedno slabo... Preizkusila vse: ingver ( pred 14 dnevi sem ga kolobarček narezala in od vonja bruhala - vrgla v smeti ves ingveruser posted image  ), piškote, coca colo, meto, žvečilne, akupresurne trakove, juhice, prepečenec, bobi palčke... od vsega se mi zdi da mi je še najbolj pomagala coca cola, prežganka, bobi palčke. Ampak samo ublažiti za kratek čas, žaluser posted image . Tudi čakam kdaj bo boljše!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Do kdaj slabosti?
3.1.2010 12:57:48   
Zvezdici
Meni je bilo do konca 4. meseca slabo. Sedaj ko sem pa v 7. se mi, pa spet pojavlja mala slabost user posted image .
Drugače na začetku je meni pomagal vodeni sladoled (ne kremni, ampak tisti sadni vodeni, ki so). Ali, pa so tudi grisiniji pomgala za silo.
Ter tako kot pri nikiti, so meni tudi zeloo pomagali mehurčki.

Upam, da vas slabosti kmalu minijo!
user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Do kdaj slabosti?
3.1.2010 16:58:26   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: mišamaša77

Preizkusila vse: ingver ( pred 14 dnevi sem ga kolobarček narezala in od vonja bruhala - vrgla v smeti ves ingveruser posted image  ),


Podobno dogodivščino sem imela jaz v prvi nosečnosti. user posted image Od vonja ingverja sem šla bruhat user posted image . Nisem ga nikoli več niti pogledala, tudi v naslednjih dveh nosečnostih. Si ne predstavljam, kako bi lahko pomagal proti slabosti, če mi že vonj vzpodbudi bruhanje..

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?