|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:15:50   
Tejča05
Cele zgodbe sploh nam razlagala ker je res škoda mojga časa pa še bolj bom slabe volje. Moj je mamin sinko in kar doma rečejo je zakon vse ostalo je mim ampak kaplja čez rob je pa bila ko mi je njegova mama rekla da bo naredila vse da bo zravne pri porodu v porodni sobi. Jst sm kar pogledala. Njemu pere možgane, da je to intimna stvar men pa prjav da bo nrdila vse da bo zravn v porodni. Kje ji je logika? Sm rekla da ni šans in potem sem še mojmu rekla da naj ji pove, sam meni kar ne da mir to. In ga bom prosila da ta teden govori z njo ker spat ne morm in da naj ne bo blizu porodnišnice ko se bo začel, ker če bo vztrajala pri tem bom naredila tako da noben nau vedu da sem šla rodit. Ker to mi je pa res mim in sploh ne dojamem da lahko nekdo sploh reče kaj takega. Po eni strani je to za njo intimna zadeva pr drugi bi bila pa ona zraven. Kaj pa ima ona tukaj????!!!!
Kaj naj naredim, res me mori, sploh mi ne gre iz glave in me kar strese ko se spomnim na to.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:20:59   
charlyka
WTF??!!

PA KAJ IMA ONA ZRAVEN ZA DELAT????

JAZ BI POKLICALA REŠILCA IN REKLA, DA SE JE TAŠČI ZMEŠALO, PA NAJ JO V LJ POLJE PELJEJO !!

No, pa čisto zares - saj ona ne more biti zraven brez tvoje privolitve, tako da nič ne skrbi.
Svojemu fantu/možu - maminem sineku pa lepo razloži, da je skrajni čas, da neha svojo mamo poslušat ampak svojo ženo in mamo svojega otroka!!!!

Mater me takšne stvari razpiz... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:21:35   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Cele zgodbe sploh nam razlagala ker je res škoda mojga časa pa še bolj bom slabe volje. Moj je mamin sinko in kar doma rečejo je zakon vse ostalo je mim ampak kaplja čez rob je pa bila ko mi je njegova mama rekla da bo naredila vse da bo zravne pri porodu v porodni sobi. Jst sm kar pogledala. Njemu pere možgane, da je to intimna stvar men pa prjav da bo nrdila vse da bo zravn v porodni. Kje ji je logika? Sm rekla da ni šans in potem sem še mojmu rekla da naj ji pove, sam meni kar ne da mir to. In ga bom prosila da ta teden govori z njo ker spat ne morm in da naj ne bo blizu porodnišnice ko se bo začel, ker če bo vztrajala pri tem bom naredila tako da noben nau vedu da sem šla rodit. Ker to mi je pa res mim in sploh ne dojamem da lahko nekdo sploh reče kaj takega. Po eni strani je to za njo intimna zadeva pr drugi bi bila pa ona zraven. Kaj pa ima ona tukaj????!!!!
Kaj naj naredim, res me mori, sploh mi ne gre iz glave in me kar strese ko se spomnim na to.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp


itak da je mamin sinček takega sem jaz mela,njegova mama je njemu rekla in meni da se boji da bi jaz otroka imela da ne bi ga odpeljala v tujino user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:21:55   
baguSka
Uf, men bi tole posteno pokrov dvignlo. Res - priznam! Nebi cakala njega da se pogovori, ampak bi se SAMA!!!

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:22:02   
charlyka
Upam, da ne živite skupaj.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:24:32   
pridna_janja
Mater me takšne stvari razpiz... user posted image user posted image user posted image

ne samo tebe meni so kar lase šle pokonc ko sem to brala joj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:27:15   
eternety
Mislim, da tvoja tašča ni pri pravi. user posted image Kar sama ji povej, da je ne želiš zraven pri porodu. Ne rabiš niti razlagat zakaj. Imaš vso pravico do tega in nima ti kaj zamerit.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:28:31   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Mislim, da tvoja tašča ni pri pravi. user posted image Kar sama ji povej, da je ne želiš zraven pri porodu. Ne rabiš niti razlagat zakaj. Imaš vso pravico do tega in nima ti kaj zamerit.


točno tako user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:35:26   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Cele zgodbe sploh nam razlagala ker je res škoda mojga časa pa še bolj bom slabe volje. Moj je mamin sinko in kar doma rečejo je zakon vse ostalo je mim ampak kaplja čez rob je pa bila ko mi je njegova mama rekla da bo naredila vse da bo zravne pri porodu v porodni sobi. Jst sm kar pogledala. Njemu pere možgane, da je to intimna stvar men pa prjav da bo nrdila vse da bo zravn v porodni. Kje ji je logika? Sm rekla da ni šans in potem sem še mojmu rekla da naj ji pove, sam meni kar ne da mir to. In ga bom prosila da ta teden govori z njo ker spat ne morm in da naj ne bo blizu porodnišnice ko se bo začel, ker če bo vztrajala pri tem bom naredila tako da noben nau vedu da sem šla rodit. Ker to mi je pa res mim in sploh ne dojamem da lahko nekdo sploh reče kaj takega. Po eni strani je to za njo intimna zadeva pr drugi bi bila pa ona zraven. Kaj pa ima ona tukaj????!!!!
Kaj naj naredim, res me mori, sploh mi ne gre iz glave in me kar strese ko se spomnim na to.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

Ne sekiraj se! Sploh ji ne bojo zraven pustili, pa naj baba zmešana trobezlja kar hoče! Po moje take govori samo, da te jezi! Očitno se obnaša, kot da boš otroka njej rodila. Tud jst sm mela podobne težave s taščo, če se spomnim, kaj vse je govorila itd, kar jezna postanem za nazaj.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:37:52   
Anonimen
...do konca bolano...
ampak res!!!!

omg...., ampak se smejem.....velecenjena gospa se je kar odločila, da bo v porodni.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....






sorryuser posted image

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:41:06   
babyloverka
pa to ne moreš verjet user posted image  
res, velecenjena gospa se je odločila kar zraven bit user posted image  a kaj, še bo slikala pa prijateljicam na kavici slike pokazala? verjetno ne bi smela bit ti na sliki ampak sin in vnuk

pa kaj si nor? user posted image  tudi jaz upam da ne živite skupaj ker ta ženska je živi user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:44:17   
Tejča05
Joj punce če grejo vm lase pokonc, veste kok so šle šele men. Ne hvala bogu ne živimo skupi, ker če bi bi bila jst že kje na popravilu podstrehe vrjetn. Ker tole je pa res bolano!!!
Joj kaj vse se ne spomnejo, sploh ne morm vrjet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:49:14   
diana 28
 Meni se tudi zdi, da ni pri pravi! Ne moreš verjet!

Tvoja pravica je, da sama odločaš o tem kje, kdaj, kako boš rodila in kdo bo prisoten. Mislim, da nima nihče pravice, da se sam vsili in pride..... Res je težko razumeti kakšne ljudi. Jaz bi ji na tvojem mestu kar sama razložila, da si ne želim, da bi bil kdo prisoten razen moža. In to mora spoštovati! Naj bo tašča, sestra, mama ali kdor koli drug mora spoštovati tvoje želje. Saj ni cirkus, da bo tam skakala okrog.

Še mene je razkurlo user posted image .... Mogoče tudi zato, ker je pri moji sestri tašča rekla, da naj rodi raje brez epiduralne .... In mi je tudi dvignilo pritisk, saj nima kaj ona ukazovat kako bo rodila.... Ne moreš verjet. user posted image

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 15:51:14   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: charlyka

WTF??!!

PA KAJ IMA ONA ZRAVEN ZA DELAT????

JAZ BI POKLICALA REŠILCA IN REKLA, DA SE JE TAŠČI ZMEŠALO, PA NAJ JO V LJ POLJE PELJEJO !!




user posted image user posted image user posted image se strinjam in podpišemuser posted image user posted image
Svojega gospoda pa vpiši na Univerzo v Ljubljani v bolonjski program za moškeuser posted image , sem tak super mail dobila nedolgo nazaj, da mi gre še danes na smeh.Vsaj prvi modul naj obdela:Kako živeti brez mame....2000 ur.user posted image
Če želiš program na Zs pošli mail in ga dobišuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 16:21:56   
mika
ZAME bi tud bilo presenečenje, če bi mi tašča to reklauser posted image .

Ampak...vem, da si noseča, hormoni delajo svojeuser posted image ...pusti vse skupaj. Pa se menda ja ne boš ubadala z njenimi idejami. Kako pa bi tašča lahko bila v porodniuser posted image ....in za to bo vse naredilauser posted image user posted image user posted image

A tvoj user posted image bi pa bil zraven? če muti, zaradi tašče, se dobita s kakšno družino in naj tisti ati povem tvojemu, da poroda definitivno ne sme zamudit. Slišat mora 'moško' stran. Pol mu tašča lahko pere možgane koliko hoče. Rojstva svojega otroka ne bo zamudil.

Evo, namesto da se kregaš in prepričuješ, narediš bolj na prefinjen način, pa sploh ne bo skapiraluser posted image .

Če pa resnično ne bi mogel biti zraven, pol pa bo pač tvoja mama. Če bi tašča načela to temo, kar preusmeri temo drugam. Dovolj si ji enkrat povedala, več ne rabiš.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 16:25:35   
ZARA
Tvoja tašča bi bila rada (ob)porodna in navadna babica. Kako ganljivo. In bolano, indeed. Sem morala še to napisat.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 15.2.2010 16:32:54 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 16:33:04   
Vijoličarka
Najprej se pomiri. Ti si tista, ki odloča, kdo bo s teboj pri porodu in tvoje želje bodo v porodnišnici upoštevali. Vseeno, če ona s slinami na ustih pridrvi tja in se meče po tleh od strašne želje.

Njuno je potreben tudi resen in umirjen, a vseeno vztrajen in trden pogovor z možem. Mogoče tašča misli, da bo ona rodila. Oziroma če bo pri porodu, bo skoraj tako, da bi sama rodila. Če torej ti, kot snaha, nimaš v družini nobene druge vloge, kot da si delujoča maternica (njena najbrž ni več), potem to ne bo dobro in potrebuješ moža na svoji strani.

Ideja o dojenčku babicam pogosto čisto zmeša glavo. Mogoče se je poročila samo zato, da bi imela otroke, mož je pa pač rekvizit in zdaj, ko se ji gnezdo prazni, ne najde nobenega smisla več. Mogoče jo pričakovanje dojenčka spominja na najsrečnejše čase njenega življenja, ko je bila ponosna mamica svojih sončkov, zdaj pa so zrasli in odšli in ona nima za kaj več živeti. Če se ona tako počuti, ni krivda njenih otrok, ki so pač odrasli in cene za to ni dolžan plačevati njen/a vnuk/inja, še manj pa snaha.

Odnosi med ljudmi ne smejo bazirati na lastnini, krivdi in vnovčevanju 'zaslug'. Ampak samo na ljubezni. Predvsem tvoj mož se mora zavedati in ji tudi dopovedati, da čim bolj bo na silo rinila zraven v imenu ne vem kakšnih pravic na podlagi ne vem kakšnih preteklih zaslug, bolj se boste zapirali pred njo. Ta otrok se ne bo rodil za to, da bi ONA ponovno našla smisel v življenju. To ji lahko dopove samo njen sin.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 16:48:40   
ksenija12
raje si ne predstavljam, kaj šele bo, ko se otrok rodi...
Razčistita to takoj, pokliči jo in ji povej. Ne rabiš razloga (čeprav jih je milijon),
pa z dragim razčistita zadeve, ker če je sedaj tako, potem bo ko se bo rodil ves čas visela pri vas...prve tri dni ti zagotovo ne bo pasalo...uredite dokler je še čas..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 17:05:03   
Colt
Spoštovana avtorica posta...nekako mam občutek da se tovrstne težave niso začele šele s to njeno idejo glede ''prisotnosti''. Že na začetku bi morala postaviti meje in začrtati do kje ji ''pustiš blizu''. Tole sedaj je samo pika na i...
  Sicer pa je porod daleč najbolj intimna zadeva ženske in izključno njeno mnenje oz odčočitev šteje, kdo bo prisoten in kdo ne.
Mam pa občutek da bo še veselica okol tele tašče...

G user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 17:05:44   
ajsek
V resnici se drugi ljudje vsiljujejo v tvojo intimo samo toliko, kot jim ti pustiš. Če je ne želiš zraven pri porodu, je ne bo tam. Če po porodu ne boš hotela obiskov, jih ne bo. Če ne boš želela polne hiše ljudi po porodu, ne boš odprla vrat.
Zato se ne sekirat zaradi njenih izjav. Naj kuje svoje načrte, ko te bodo vprašali, koga želiš v porodni sobi, boš odgovorila, da moža, in tašča bo ostala pred vrati.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 17:30:41   
Anonimen
ti bodi lepo vljudna do nje in ji ponudi, da ce si tako zeli, ji lahko se bolj ustrezes.

lepo jo povabis na kavo in poves...


draga moja ljuba tascica. vidim, da vam zelo veliko pomeni, da ste pri rojstvu vnuka/vnukice.
bom zelo vesela in pocascena, da mi boste stali ob strani in obcudujem vas, da ste pripravljeni sodelovati.
da vam izkazem vso svojo hvaleznost, pa vas vljudno in ponizno prosim,. da naso povezanost nadgradimo, zato vas vabim, da bi prisostvovali tudi pri delanju naslednjga vnucka, saj vidim da so vase izkusnje neprecenjive.
user posted image

(odgovor članu ajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 17:34:50   
Klemy82
Jao, no...eni pa imajo ideje, res. user posted image
Bi se kar strinjala z Vijoličarko, če so bili zanjo ves smisel življenja otroci, zdaj pa teh otrok ni več, ker so odrastli in šli, se bo hotela spet počutiti koristno s tem, da se bo vtikovala vate in v tvojega dojenčka. Ne se ji pustit. Res, grizi, brcaj, če bo treba.
V svoji okolici sem priča eni zgodbi, kjer je "tašči iz pekla" uspel njen " master plan", sinko je pripeljal nevesto, rodila mu je sina, zdaj pa ji je uspelo revo napodit od hiše, pa še sina je nahujskala proti njej, da se bodo tožarili za skrbništvo. Bolano do konca in naprej...
Za konec malo za šalo, malo za res- kupi tašči psa, pa naj se z njim ukvarja in bo spet koristna, morda pa bo kaj bolje za vas.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 17:37:19   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

V resnici se drugi ljudje vsiljujejo v tvojo intimo samo toliko, kot jim ti pustiš. Če je ne želiš zraven pri porodu, je ne bo tam. Če po porodu ne boš hotela obiskov, jih ne bo. Če ne boš želela polne hiše ljudi po porodu, ne boš odprla vrat.
.


Tole je pa tudi 100% res. Bodi močna in postavi se zase. user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 18:38:40   
mateyka
jaz pa mislim, da ste vse mal preresno tole vzele in tako zgražanje nad ubogo taščo mi je - funny user posted image
mislim, saj res "krneki" blebeta ta tašča, samo to jaz vidim tako benigno kot je mojo frendico njen partner dražil, da bodo dali ime sinu po njegovem dalmatinskem dedku - Šaban user posted image ma moja frendica je norela ko zmešana, da ŠAban pa že ne bo, se zares bala da mu bo dal tako ime user posted image resnično, kar resno ga je jemala - sem samo debelo gledala, kako lahko tako dojema vso stvar - samo po moje so bli v igri hormoni.. user posted image
mislim, saj je vsem jasno, da to ne more narest. kot je vsem jasno, da ne more tvoja tašča kar na silo v porodno sobo prit. tako, da dajmo pomirit hormone, ker to po moje so hormoni, ki vsako nosečnico lahko čist iztirijo, ko je drugače ne bi. in pogovori se s svojim, da ne sme svojo mamo niti v bližino spustit med porodom, dokler mu ti ne rečeš naj jo pokliče po telefonu in obvesti, da ste dobili novega člana. vse je na tvojem dragem - simpl user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Do konca bolano!!!!
15.2.2010 18:45:10   
ajsek
mateyka, ti očitno (na srečo) nimaš izkušen s tišastimi ženskami, ki so navajene doseči vse, ker gonijo svojo, dokler folk ne popusti. Tukaj se strinjam s Coltom. Tašča se zelo verjetno rine zraven že od samega začetka.
Tukaj jaz niti ne vidim problema samo v vprašanju navzočnosti v porodni sobi. Poznam primer, ko je bodola babica sinu zabičala, da mora najprej njo poklicat, ko bo snaha rodila. In ko je sin poslal msg, da sta pred pol ure postala starša, je bila na smrt užaljena, ker smsa ni prejela takoj. Namesto sreče ob rojstvu vnučka je bila užaljenost in sitnoba. To se spet mogoče marsikomu ne bo zdelo nič posebnega, je pa šolski primer človeka, ki želi biti na vsak način v centru pozornosti takrat, ko že po naravi stvari ne more bit.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?