|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolgočasnež
30.6.2010 14:11:49   
UOBERC
moj dec je na dopustu do 20. julija! Vedno ko pridem domov on leži, nič se mu neda, len je ko pes! Vem, da je na dopusu ampak de mi pa sred belega dne spi pol zvečer pa afne gunca k bi jaz rada spala, pa tud naj gre nekam! Kako ga naj kaj zaposlim? Včasih je hodil vsaj na bicikl, zdaj še to ne, ker ima počeno gumoo in se gospodu neda kolo peljat na servis! Joj lenoba! Al pa da bi sam to popravil! A, ma nič ni od njega! Kot, da imam 60 let starega starčka k ga vse boli k se mu nič neda! A imava jih 29, pa je včasih tak k dedek! Prov na živce mi gre! user posted image
ko pride tamala domov iz cvrca bi se rada igrala badbinton pa se njemu spet neda. Itak da grem jaz! Včesih ji še jaz rečem, če greva pa tud če se mi neda! Prokleta lena rit!
Punce moje, kaj svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 14:19:19   
Katy78
A kako naj ga zaposliš? Tako, da mu naložiš kakšno delo. user posted image

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 14:37:24   
barni
Sprašuješ kako ga zaposlit? Pa saj praviš, da karkoli mu rečeš, se u nič ne da. TE bo sploh poslušal, če mu boš "dala" kakšno delo za opravit?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 14:42:45   
mojamura
kaj so dedca tako razvadila, da misli, da je v hotelu doma? po tvojem pisanju sodeč...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 14:46:42   
barika
pa kdo je ta "neda", ko jo skozi omenjaš v postu?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 14:53:44   
katjandraž
k men ga pošlji, dons imamo velik za skopat na vrtu, k bo moj vodo vleku iz enega konca na drucgauser posted image , jutr polaganje cevi, čez vikend je pa klet za zrihtat. Upam, da bo pred 20. sicer fertik, ampak za neki časa bo zaposlenuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 15:05:58   
sanasan
pa k meni ga tudi lahko pošlješ, tamali ravno montiram omarice in pisalno v sobi, pa trampolin moram prestavit, pa drevesa obrezatuser posted image ....dela mu ne bo zmanjkalo, pe ša tamala bi ga hitro zaposlila s kakšnim nogometom, pinkpongom...zna pa tako tulit in vztrajat, da bi ga hitro odneslo na nogeuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 15:07:18   
*miska.mcc*
jst mam teren za zravnat. da postavimo bazen....poslji!user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 15:12:44   
Belen
user posted image user posted image user posted image

vpraši ga, kako bi zgledalo "pri vas" doma, če bi ti isto počela ? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 15:22:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: UOBERC

Punce moje, kaj svetujete?



uleži se še ti user posted image  pa če ti tamala kaj zateži, glasno rečeš, da zna ati tudi to naredit user posted image

(odgovor članu UOBERC)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 17:28:13   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: UOBERC

moj dec je na dopustu do 20. julija! Vedno ko pridem domov on leži, nič se mu neda, len je ko pes! Vem, da je na dopusu ampak de mi pa sred belega dne spi pol zvečer pa afne gunca k bi jaz rada spala, pa tud naj gre nekam! Kako ga naj kaj zaposlim? Včasih je hodil vsaj na bicikl, zdaj še to ne, ker ima počeno gumoo in se gospodu neda kolo peljat na servis! Joj lenoba! Al pa da bi sam to popravil! A, ma nič ni od njega! Kot, da imam 60 let starega starčka k ga vse boli k se mu nič neda! A imava jih 29, pa je včasih tak k dedek! Prov na živce mi gre! user posted image
ko pride tamala domov iz cvrca bi se rada igrala badbinton pa se njemu spet neda. Itak da grem jaz! Včesih ji še jaz rečem, če greva pa tud če se mi neda! Prokleta lena rit!
Punce moje, kaj svetujete?



brca v rit....da se zmigauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 19:35:46   
rozinca33
Klin se s klinom izbija user posted image
Če imaš možnost (da si tudi ti na dopustu), popokaj malo in pejta od doma - že zjutraj, pa če se da, za par dni. Al pa ta malo na počitnice k babici, dediju /teti, stricu,... - ti se pa ravno tako kot on dol poči, ko boš lačna, si vzami za jest (pripravi samo zase), operi in speglaj samo zase,...
Tako tvoj dragi ne bo imel ne skuhano, ne oprano in ne speglano. Pa bo moral dvigniti svojo leno tazadnjo in vsaj zase poskrbet, če mu je že zate in za tamalo vseen.
Veliko uspeha in privošči si malce počitka - mam filing, da si delno deloholik user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 19:44:22   
pety78
Uoberc, moraš razumeti, da je tvoj mož na dopustu. Saj veš, kaj si moški predstavljo pod to besedo. On uživa, ker revež celo leto zelo gara. Saj veš, ne? user posted image
In menda ja ne pričakuješ od njega, da bo med dopustom še delal! Nedopustno!!! Mal si prestroga z njim...




če verjameš....user posted image user posted image user posted image user posted image

Brca v rit, ali pa spokaj s tamalo, ali pa si še ti privošči tak dopust.

Kak dan bi res lahko mignil, potem bi mu kak dan verjetno kamot spregledala, ne? user posted image

_____________________________



(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dolgočasnež
30.6.2010 20:17:55   
Anonimen
Vidva pa imata spoštljiv odnos user posted image .

Kaj ti svetujem-nič, se mi zdi, da ravno pašeta skupaj.

(odgovor članu UOBERC)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?