|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 17:52:21   
Jessy
Končno mi je uspelo poslikati cel film, da sem ga nesla razviti. :bravo::bravo::bravo:

Zdaj pa lahko pogledate :duda: sobico, voziček in moj buši (od včeraj).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 18:13:22   
tinkatonka
Zelo lepe slikice, posebej soba mi je posebej všeč.
:bravo::bravo::bravo:

Kje si pa kupila pohištvo za otroško sobico, če smem vprašat???

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 18:16:56   
Jessy
Hvala!

Omara so od Malega princa, previjalna je kupljena v eni mali trgovinici, spodaj, pod Emporiumom, kjer delajo pohištvo po meri (se mi zdi, da se imenuje Izi mobili), posteljica pa je od Lip Poljčane (naročili smo kar v Mercatorju).

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 19:23:16   
Tiamo
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Hudo lepa sobica...Naša bo zelo podobna (glede postavitve omar in posteljice) samo v zeleni barvi.

Punce kaj menite, jaz se nisem odločila in ne bom imela previjalne mizice. Previjala bom na jedilni mizi??? Tu bom imela več prostora, pa še banjico lahko dam gor,....

;););););););)
Voziček je super, na isti princim k moj.

Kje imaš špeh??????????????:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 19:26:46   
Nannn
Jessy ful mas lepo sobico za tvojega :duda:

:bravo::bravo: me pa zanima kako si naredila te lepe poslikave na steno...a obstajajo to kaksne sablone in potem jih samo skopiras in pobarvas al moras sama narisat?

Hvala Nannn :nosecka:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 19:35:04   
Jessy
:)- :)-Tia, kaj nisi vidla tistega "šlaufa" zadaj??? :)-:)-
Ahhh...radosti nosečnosti ob uživanju prevelikih količin hrane in ostalih dobrot.
Še sreča, da nisem poslikala svoje riti in stegen....to pa boli, tako je hudo!!!

Nann, jaz sem te slikce kar iz interneta dol snela. Sem šla na Walt Disneyevo stran, kjer dobiš takšne in drugačne slikce. Če rabiš in se ti ne da iskati, mi piši privat in mi pusti mail, pa ti pošljem vse zaloge slikic, ki sem jih shranila.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 19:36:18   
Kety
:bravo::bravo::bravo: Jessy! No, koncno si poslikala svojega busija! A ves, da se mi zdi, da mava ful podobnega. :)- Pa previjalno mizico imava tudi enako, samo da je moja v barvi breze in druga barvna kombinacija predalov, ampak je res super, ane?!. Izgleda imava isti okus.

Vse ze delate sobice za malcke,:zmeden:...a ne bojo na zacetku spali pri vasi postelji???

Jaz bom imela svojega Timija na svoji strani postelje v zibki.:zmeden: Pa ve?? Tako bom imela tudi previjalno verjetno kar v najini spalnici. Ne vem se, no! Moram razmislit. Za v kopalnico bi si kupila pa kar tisto iz Ikee!

No, se beremo!

Lp Kety

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 19:38:58   
Jessy
Tia, sem pozabila še dopisat glede previjanja na jedilni mizi.
Meni se to zdi čisto vredu zadeva in jih ogromno poznam, ki so se posluževali takšne variante. Čisto odvisno od prostora. Saj, če midva ne bi imela dovolj prostora za previjalno, bi tudi ubrala kako podobno varianto, kot ti, morda bi prej previjala v kopalnici na stroju, kot na mizi, ker je malce umaknjeno od oči ljudi. Čist odvisno tudi, kako veliko jedilno mizo imata, ker jaz ne bi skozi pospravljala podloge stran, pa pol spet gor...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 19:44:25   
Jessy
Kety, ko sva midva kupovala previjalno, kaj dosti izbire glede barve lesa in predalov nisva imela. Meni je bila še najbolj všeč tista varianta, ki je bila tudi razstavljena, a žal niso imeli nobene več na zalogi. Ma, zdaj, ko ne vidim drugih, mi je ta čisto vredu, oz. zelo všeč. Je pa izjemno praktična, ker je tako velika!

Pri nama bo bebica čez dan počivala v svoji sobici, v posteljici, ponoči pa bo pri nama, v zibelki. Ker v zibelki ne bo mogla prav dosti časa spati, bomo dojenčka že od začetka navajali na posteljico, da pozneje ne bo težav.
Sva bila pa midva prisiljena kupiti omaro, saj enostavno ni bilo nikjer prostora za vse bebijeve stvari. Zdaj ga je pa ogroooomnooooo, da me malce mikajo tiste omare, da bi še kakšno svojo stvar spravila tja....:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 19:47:01   
Anonimen
Jessy, zelo lepe slikice. MEni je tudi ta voziček blazno všeč. Mi zaupaš, kje si ga kupila in za koliko $$$? Ali so cene Peg Perego povsod enake?
No, mi bomo do nakupa počakali še kar nekaj časa, zaenkrat mi moj :love: niti gledat še ne pusti :)- Zato si bom mogoče vmes še premislila.
Sobica je tudi zelo lepa, o taki sobici pa lahko jaz samo sanjam še nekaj naslednjih let. V našem 1ss bo prostor samo še za posteljico, za previjalno pa bomo še probali malo stene navzven razširit :)-:)-:)-

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 20:11:52   
Tiamo
Jessy Nikjer ne vidim špeha 8)

Prostor za previjalno imam, samo se mi ne zdi praktična, ker nimaš kam postavit banjice? Previjem pa lahko tudi drugje npr. na pralnem stroju, garnituri..kupila bom samo previjalno blazino??? :zmeden:


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 20:14:14   
Jessy
Kupili smo ga v Trbižu za 270 evrov. V Ljubljani v Peg Peregovi trgovini, na Celovški je bil isti za 79 000 SIT, nekaj ceneje je na sončkovi spletni trgovini, vendar še vedno več, kot v Trbižu. Nam se ga je splačalo iti iskati, ker smo v Trbižu v eni uri in pol čez Bovško stran.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 20:41:59   
Jessy
Kety, imaš prav! Najina trebuščka sta si zares podobna. Morda je moj za spoznanje večji, a obliko imava pa skoraj identično! :bravo::bravo::bravo:

Tia....morda jaz bolj vidim tisti špehec, kot ti, ker ga gledam tudi iz drugih perspektiv...:)-
V glavnem....vem, da sam od sebe ne bo skopnel!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 20:54:37   
Kety
Ja, saj je prav da je vecji, saj je tvoj pikec za 3t starejsi!:)-:bravo:

Jessy, kako se pa drugace pocutis? Meni so se zacele kar ene tezave odkar sem bila bolna. Danes mi skoz neki :duda: dol tisci in mam ful tak kompakten trebuscek. Pa ne da mi otrdeva, ampak je skoz tak bolj cvrst. Danes sem v soli vprasal babco kaj pomenijo bolecine v spodnjem delu trebuha, ki so podobne menstrualnim. Pa je rekla, da so to popadki!:( Me je kr malo prestrasila,...samo sej ne trajajo po par minut, ampak me konstantno boli kako uro pol pa neha. Ponoci sem se zaradi tega zbudila.

:duda: se je cel dan premikal, tako da ni panike. Upam, da ne bom kakega vnetja fasala tam spodaj :((.

No, zdej grem pa lezat, ker mi res ni vec za sedet.

Lahko noc, avgustovke!

LP Kety

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 21:06:56   
Jessy
Keta, jaz se drugače prav fino počutim. Imam pa tudi jaz občutek, da mi danes vse nekam dol tišči. Ne vem, al je od vremena al pa naša bebica kaj počne!

Moja bolečina ni bila, kot pri menstruaciji, ampak me je prav fino speklo, kot bi me kdo zarezal pod trebuhom!

Ti se pa le pazi, da ne boš res prej rodila,k ot jaz! To pa ne bi bilo pošteno!!! ;)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 21:26:59   
monja
Haj Jessy!

Sem pogledala tvoje slikice.
Sobica je ful luštna. Komaj čakam, da bo tudi naša sobica tako daleč...:zmeden2::zmeden2:

Pa mala :duda: ima mamico pravo umetnico! Lepo si se potrudila. Le nekaj me mantra. Nobenega špehca ni na tvojem trebuščku! Meni se zdiš prav fletna nosečnica. Nič preveč zalita. Za moje pojme, je ženska najlepša, ko je noseča, tako da s ponosom pokažimo, da v nas nekdo raste in se razvija!

Pa še to. Nisem si svoje dopisovalke predstavljala svetlolase. Zdaj je pa lepo, da sem te še videla. In te še bolje "poznam".
Veš, tudi jaz se bolj redko slikam, pa mi bo potem morda še žal.

lep večer

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dodala sem slikce v album!
13.6.2005 22:23:23   
Jessy
Monja, saj to je le umetna inteligenca!!! Včasih mi prav za prav pride ta barva, da lahko svojo neumnost utemeljujem z lasmi!!! Naravne lase imam pa svetlo rjave. Kaj pa ti?

Drugače pa je špehec na križu. Na sliki lepo visi na zadnjem delu. Drugače ga pa jaz močno občutim v pasu na straneh, pa po riti navzgor proti križu, da o nogah ne govorim. Ravno zaradi tega se nočem slikat in mislim, da zna ta slikca biti tudi edina, da bom jaz gor.

Uživaj!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?