|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodatek za pomoč in postrežbo
27.11.2007 13:03:27   
Valentina
Je imela kdaj katera opravka s tem?

Rada bi zbrala čimveč osebnih info o tem, net sem na brzino že pregledala, več bom verjetno zvečer.

Zanima me predvsem naslednje:
- vlogo oddaš samuser posted image  osebni dr user posted image specailist user posted image
- koliko časa potem meljejo mlini, da vlogo sploh obravnajo po vložitviuser posted image

Zanimajo me predvsem osebne izkušnje o celotni zadevi, če jih katera ima.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodatek za pomoč in postrežbo
27.11.2007 13:39:13   
ana b
Vlogo mora izpolnit izbrani zdravnik in patronažna, potem pa čakaš in čakaš,...
Potem pridejo iz komisije na dom in ocenijo, potem pa še malo čakaš in dobiš odločbo.
Tisto čakanje pa nekaj mesecev cca 3.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodatek za pomoč in postrežbo
27.11.2007 13:42:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

Vlogo mora izpolnit izbrani zdravnik in patronažna, potem pa čakaš in čakaš,...
Potem pridejo iz komisije na dom in ocenijo, potem pa še malo čakaš in dobiš odločbo.
Tisto čakanje pa nekaj mesecev cca 3.


Tako. Vse spiše zdravnik.

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodatek za pomoč in postrežbo
27.11.2007 13:59:46   
Valentina
Hvala obema user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodatek za pomoč in postrežbo
29.11.2007 16:42:03   
a&m
Ali mogoce katera ve, kako je v primeru, ce je nekdo v domu za ostarele.Moja babica gre jutri v dom, pa me zanima ali ji tudi pripada ta dodatek, in kateri zdravnik ji vse to zdaj spise, saj ima kartoteko ze v domu.

Hvala!

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?