|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje NI VEČ težava
17.1.2005 22:12:06   
erika
Vsem mamicam, ki imate premalo mleka!!

Prejšnji teden sem napisala kako žalostna sem ker mi je po devetih mesecih dojenja zmanjkalo mleka. Presihanje se je kazalo zadnjih 14. dni nato pa mleka ni bilo več.
Tako je naneslo, da sem se ravno naslednji dan pogovarjala z našim sosedom, ki si je pred 19. leti sam pozdravil krvnega raka, ko so zdravniki že obupali - a makrobiotično prehrano. V vseh teh letih je naštudiral marsikaj in ko sem mu omenila, da mi je zmanjkalo mleka je takoj vzel eno od knjig in mi svetoval,

naj trikrat na dan skuham po 2 dcl vode v katero zamešam sezamovo seme (belo ali črno - vseeno). Ko zavre, naj se še 20 min. kuha na zmanjšanem ognju.

Malo z nejevero sem v soboto ob 10.00 popila čaj in ob 14.00 že dojila - ne veliko, a sem.
Danes - tretji dan, sem čez dan dojila dvakrat, ponoči pa spet pričakujem tako kot zadnjo noč 2-3 krat. Čaj si kuham samo dopoldan in zvečer, ker prav preveč pa spet ne bi rada dojila.

Na zdravje malčkom želim

Tamara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dojenje NI VEČ težava
17.1.2005 22:16:28   
Jančika_
Zanimivo! Še nisem nikoli slišala, si velja zapomnit. Hvala za info! Koliko semena pa daš?

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dojenje NI VEČ težava
17.1.2005 22:18:58   
erika
Hvala Jančika za vprašanje, sem kar pozabila na količino.

2 žlički na 2 dcl vode. Ko se ohladi, spiješ neprecejeno. Ni treba vsega semena, nekaj pa. Pa dobro je seme malo streti preden ga vsuješ v vodo.

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dojenje NI VEČ težava
17.1.2005 22:23:24   
Jančika_
Aha, OK, hvala. No, saj zaenkrat nimam s tem problemov, ampak nikoli ne veš.

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dojenje NI VEČ težava
17.1.2005 22:27:00   
ajda11
lp

HVALA. Sicer še polno dojim in ker bi rada, da še nekaj časa si bom zapomnila in že jutri poskusila. Čaj za dojenje pri meni ne dela čudežev, nekaj malega se pozna le če spijem kaj gaziranega. Bom poskusila še to.

Suzana

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dojenje NI VEČ težava
17.1.2005 23:15:24   
Seven*
:bravo: :bravo: :bravo:

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dojenje NI VEČ težava
18.1.2005 8:47:17   
KIRA
Škoda da nisem to izvedela prej. Jaz sem zgubila mleko na koncu tretjega oz. začetku četrtega mesca, tako da ga zdaj že 2 meseca nimam več. Pa sem jo hotela dojit kakor dolgo bi se dalo. Če bi vedla za tarecept, bi ga sprobala - vse ostalo sem že, pa ni pomagalo. Zdaj sem pa malo žalostna, ker male ne morem dojiti.:((:((:((

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dojenje NI VEČ težava
18.1.2005 14:47:49   
Anonimen
Joj, Bog (ali kdorkoli drug) te usliši... ko bi vsaj bilo res...
Bom poskusila in poročala!

(odgovor članu erika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dojenje NI VEČ težava
22.1.2005 21:35:28   
Jančika_
Skoraj v vsaki večji trgovini na oddelku s stvarmi za peko.

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dojenje NI VEČ težava
24.1.2005 22:35:19   
erika
mala, oprosti za pozen odgovor.
Ne samo da še vedno dojim, tudi vedno več in večkrat dojim.

Sezam (beri narava) zares deluje.


Lp Tamara

(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?