|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 10:23:31   
ženska
Kaj jeste v službi za dopoldansko malico, če seveda ne greste na topel obrok? Nimam več idej, pa rada bi malo rit zgubila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 10:37:16   
snake
jogurt navaden 1,3 in banano, ali pa jogurt un dva tri prepečenca, ali pa samo banano, ali češnje ali jagode , večinoma sadje in jogurt,,,, mislim pa da bom kmalu začela s sladoledom

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 11:08:23   
jernejav
Sadje, študentsko hrano, kdaj kak sendvič, večinoma pa samo kavouser posted image .

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 11:41:40   
anabanana
Ah ja, se pravi, da zajtrkujete...

jaz ne, zato sem okoli 9h lačna, si grem v spar kupit graham žemljico kak paradižnik in kako lahko salamo...in potem to pojem v pisarni

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 11:58:32   
nuala
A ješ zajtrk? In potem doma kosilo ko prideš iz službe?
Jaz jem zajtrk ( kavo in banano ali kavo in kruh z marmelado,.. ), potem pa med 12 in 13 v službi
- jogurt in kruh / žemljo
- sendvič v 100 izvedbah( najljubši mi je z arašidovim maslom,  svežo kumaro in rezino sira ) ki ga navadno vzamem s sabo od doma
- kavo in kakšno enostavno pecivo
- sadje in jogurt
Potem jemo večerjo okrog 18.30.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 12:03:40   
Volga
Jaz doma ne jem,  v službi pa takole približno, kadar imam dobre dneve, kot danes:

Od sedmih do osmih nekje ali jogurt in prepečenec ali PZ kruh, ali zelenjavo, svežo papriko ali paradižnik in sir. Skratka nekaj v tem smislu. Ali pa Jogurt ali mleko in kosmiče.

In potem od 11 do 12 jem še enkrat, itak, danes sem paradižnik, mozarelo in tuno. Ponavadi v tem času nekaj B pojem. Ali pa kakšne kos sadja, še raje zelenjave. Potem pa ko pridem domov, nekje do 16-tih kosilo in potem še kaj malega za večerjo. To je kadar imam dobre dneve.

kadar imam pa slabe, pa jem vsako uro vse, kar mi pride pod roke.

Zdaj imam že dva dobra dneva user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 12:09:48   
srki
Zjutraj kakšno štruško, sirovo, makovo, kifeljček, pa kakav zraven. Včasih kruh z maslom in medom/marmelado.

Vmes kakšno sadje, včasih študentsko hrano.

Za malico pa običajno kar sendvič, pa še kaj malega za prigriznit. Včasih tune, pašteto, kakšen mesni sir.

Doma pa kosilo in potem nič več, razen, če že moramuser posted image .

Hm, če bi pa rada rit zgubila, pa se najbolj izogibaj kakšnemu belemu kruhu, sladkarijam.

Samo z jogurtom in banano ne zdržim do kosila niti pod razno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 13:15:27   
Katey
Jaz doma vsako juto Cruesli z ego jogurtom (vijoličnim), včasih zraven kivi,
V službi pa če ne grem na toplo malico, jogurt pa kakšne oreščke ali pa prepečenec.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 13:18:49   
Splet.Ka
Jogurt in polnozrnato štručko, pa po kakšno sadje si grem na tržnico.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 14:58:16   
kajajaka
sem že dolgo na bolniški zaradi nosečnosti, tako, da takih "težav" trenutno nimam user posted image

ampak prej sem si pa ponavadi naredila en dan prej malico za sabo (mešano solato s sirom ali piščancem ali jogurtom...) kis, olje in sol si pa lahko v steklenički zmešaš in šele pred jedjo poliješ ali pa imaš na šihtu (če imate čajno kuhinjo...)

dobra je tudi makaronova solata (makaroni, paradižnik, paprike, kisle kumare, koruza, fižol in lahka kisla smetana (namesto majoneze))

Miljon možnosti, ampak vse zahtevajo malo priprav prejšnji dan... Če imate mikrovalovko, si pa kakšno juhico vzemi ali enolončnico. Žal ti od sendvičev ne bo rita nič manjša ratala... bo treba kaj lahkega, zelenjavnega... Joj, mene tudi čaka po porodu in dojenju ponovni boj s kilami (+13kg, pa sem šele 33 teden...)user posted image


< Sporočilo je popravil kajajaka -- 29.5.2008 15:00:56 >

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dopoldanska malica v službi
29.5.2008 21:10:03   
pocka
Glede na to,da zjutraj doma ne jem, grem okoli 9 na malico in sicer, ali topli obrok, ali pa kak burek, sendvič ali kebab....ob 13 pa končam službo in grem domov na kosilo...in rita se veča in veečččaaa, tako,da bo treba kaj ukrenit in jest sadje namesto teh kaloričnih bomb.

Če imam zelo dober dan, si pa kar malo sadja vzamem s sabo, si že doma prej narežem ananas in jagode, pol pa še eno banano zraven pojem in je dovolj, ampak taki dnevi so redki.


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dopoldanska malica v službi
30.5.2008 11:13:33   
srki
Kako lahko do konca službe zdržite samo z jogurtom, sadjem in prepečencemuser posted image .

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dopoldanska malica v službi
30.5.2008 11:29:38   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kako lahko do konca službe zdržite samo z jogurtom, sadjem in prepečencemuser posted image .


Mojih sadnih obrokov se v celem dnevu kar nabere. Ni to ena marelica, ampak je skleda češenj, čez eno uro dve marelici, čez dve uri dve nektarini, na poti domov jabolko,...

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dopoldanska malica v službi
30.5.2008 11:40:16   
ženska
A študentska hrani tud ni fajn za rit?

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dopoldanska malica v službi
2.6.2008 8:17:01   
tititi
Jaz imam tudi "večem problem" s temi sendviči med tednom. Zato ga za vikend zelo redko jem.
Načeloma je tako, da zjutraj obvezno kava z veliko mleka, potem če sem lačna že doma pojem kos kruha z sirčkom/pašteto/medom čene pa takoj ko pridem v službo to nardim.

Pol sem seveda okol 11h že pošteno lačna in je spet jogurt in kruh, sir in kruh, redko kdaj kak "meso" ala pašteta, salama,... sem kdaj probala ločevat pa mi nekako ne potegne sam koruza pa kos kruha :( Ker v službeni kuhinji so mi preveč veliki obroki in mi je škoda hrano stran metat.

Potem pa še ko pridem domov pojem kaj. Med tednom je tudi to bolj "bogo" mogoče skleda solate s koruzo/tuno al pa rdeča pesa in kos kruha, redko kdaj hrenovke... sem ponavadi ob 17 h tko lačna da ne zdržim počakat 20 minut, da se skuhajo makaroni/polenta... moram se navadit pojest kako sadje preden grem s službe, da bi potem lahko zdržala do normalnega kosila...

ker jaz nimam porblema z ritjo (te spljoh nimam) ampak z busijem :((((

Ker kar sem zgoraj napisala je za normalne dneve, ki pa jih je letos bolj malo, ker po sluzbi sibam se na fax in je ura turi 9.30 preden pridem domov...pol pa u bistvu od 11h nič ne jem, takrt mi je pa prepozno in grem sam spat...seveda mi kruli za znoret... :(

Kaka ideja za tako pozno hranjenje?

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?