|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 12:21:50   
podnajemnica7
Tisti, ki načrtujete letos poleti dopust na Hrvaškem. Kdaj boste šli v rezervacije ali greste ponavadi kar tko na blef. Kam na Hrvaško najraje hodite, zanima me predvsem tisti, ki greste na otoke. Kateri otok ne bi zamenjali za nič drugega. Hotelske variante podpadejo, ker midva sva bolj za znajdi se sam, marda kak apartma, ali sobica in potem preživetje v divjini. Da res začutiš naravo za 2 tedna.
Jat imam v mislih varianto, kak jadranski otok, kjer ni preveč gneče in je še čudovita narava in morje.
Zaenkrat še nisva družina, tko da ideje na plan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 12:24:37   
podnajemnica7
Aja pa rada bi, da bi lahko prišla z avto na otok. Potem bi pa sama lovila ribe in živela tko. V trgovini bi kupla samo sadje in kruh in vodo, samo osnovo.

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 12:35:11   
Anonimen
Mi smo bili na otoku Viru. V apartmajih. Je ful  mali otoček, brez hotelov in gneče.  Lahko ti posredujem informacije o apartmajih.

(odgovor članu podnajemnica7)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 12:44:47   
podnajemnica7
Ja prosim za kak link, da vidim.

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 12:56:27   
Zamima
mi smo bli lani na Viru 2x, je res lep otok, samo preživetje v divjini tam, pa kaj vem user posted image edino, če je kak kamp, to pa ne vem, mi smo bili v apartmaju user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 14:04:29   
tananejka
Šolt....že 3x smo bili tam. Super za otroke.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 14:27:22   
KatarinaBina
Tudi sama imam podobno vprašanje. Le da mene zanimajo kakšni apartmaji in hoteli. Tri leta sva hodila v Biograd, sedaj pa bi šla nekam drugam na hrvaško. Kdo kaj predlaga? Kakšen dober hotel ali apartmaje?Cena ni važna, ker bi si rada privoščila kakšen teden res dobrega oddiha.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 14:30:25   
rija
mi bomo šli spomladi ziher v istarske vile v umag user posted image ....kakorkoli, da morje ni nekaj....za poletni dopust pa verjetno proti makarski....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu KatarinaBina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 14:33:59   
Anonimen
Do zdaj sem s starsi 11 let hodila na Pag, v Novaljo, pred tem pa od vojne naprej za en teden v Novigrad in en teden v Porec (Zelena Laguna). Letos grem pa s fantom, mojim psom in njegovim otrokom na Krk, v Punat. Rezervacija je pa ze v teku, cakava odgovor. Gremo pa v apartma, lepo opremljen, ampak brez klime. Kako bo, pa ne vem.

LP

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 14:42:35   
karamela
Mi gremo tudi letos na Pag v Povljano v apartma. Nam je zelo všeč, čeprav je res, da je vsako leto več ljudi na plaži. Mislim, da moraš imeti že nevemkakšno srečo, da uloviš in najdeš kak prostorček, kjer ni veliko ljudi.

Ja pa tudi na Šolti mi je bilo vredu. Na Krk pa ne grem več, ravno zaradi gneče na plaži.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 14:49:12   
caillou
Mi smo se pa že kar stacionirali na otoku Pagu (Mandre). Vsako leto že vnaprej rezerviramo isti termin, v istem apartmaju, tako da potem ni nobenih problemov s tem. In ja, zelo smo zadovoljni.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 15:40:48   
felicia
Rab-Lopar vsekakor, ko bo mali malce večji gremo tja- mivka mi je tako všeč da ne zamenjam za drugeg

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 19:34:16   
Anonimen
Evo link od apartmajev v katerih smo bili mi na Viru

http://www.plastometalik.hr/apartmani/index.htm

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 19:53:24   
piščanc
v sožitju z naravo in all inclusive hrano smo bili mi tukajle precej zadovoljni http://www.tnpakostane.hr/

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 20:09:55   
katjes
Piščanc: user posted image user posted image user posted image user posted image ,

Vsako leto se z čolnom vozimo mimo tega kampa in si pravim, da moramo v Mediteran klub vsaj na pijačo it.
Pa itak nimamo časa. Gremo vsak dan na plažo na otok Vrgada! Spimo pa v Pakoštanih!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 20:10:28   
viv_
Mi gremo letos po 100 letih spet na Hrvaško. Gremo pa Vis, Lastovo in Mljet. Na Lastovu in Mljetu bomo v kampu, na Visu pa ni kampa, tako da še kombiniramo...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
13.1.2008 20:41:20   
luka jan
Tudi mi letos načrtujemo dopust nekje v dalmaciji, v kakšnem dobrem apartmaju blizu morja  s plažo ki je primerna za otroke. Sedaj smo že bili nekajkrat na Pagu, letos pa bi šli še kam drugam. Tale Vir me je zelo navdušil, med prvomajskimi pa načrtujemo nekaj dni v Umagu, v teh vilah ki so všeč tudi Riji.
Če ima katera kakšen dober link, kjer je že bila bom zelo vesela, saj res ne vem kam bi šli.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
14.1.2008 9:31:45   
Sulfinija
Midva pa letos grema na Mali Lošinj-sunčana uvala.Sma pa že rezervirala.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
15.1.2008 23:23:12   
LanaM
sulfinija - a greste v apartmaje, a maš mogoče link

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
15.1.2008 23:27:02   
Aneja2003
Mi pa v Vodice... user posted image  user posted image  

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
16.1.2008 7:21:07   
nbiba
Vodice so lepe. Smo bili lani tam, pa bomo verjetno letos tudi šli tja za nekaj dni-
h. Olimpiauser posted image

(odgovor članu Aneja2003)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
16.1.2008 11:05:17   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: LanaM

sulfinija - a greste v apartmaje, a maš mogoče link


Ne v hotel,ker sma zaenkrat sama brez user posted image .

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
16.1.2008 15:43:53   
Aneja2003
nbiba, mi hodimo v privat app; Sem pa slišala, da je htl. Olympia super....


lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
20.1.2008 13:15:11   
kaya2007
Aja pa rada bi, da bi lahko prišla z avto na otok. Potem bi pa sama lovila ribe in živela tko.


te "robinzonske" varjante so ponavadi brez avta user posted image

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dopust 2008-Hrvaška
29.1.2008 15:31:38   
mam_2
mi gremo v Vilo Lipo
www.villa-lipa.com - lepi apartmaji in dobri lokaciji

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?