|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri mesec na dopust?
30.1.2008 23:13:54   
PIAF
Kdaj menite je najbolje iti z malim otrokom na dopust, da ni fejst gužve, d aje voda topla in ne preveč vroče? Junij ali konec avgusta?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri mesec na dopust?
30.1.2008 23:16:56   
rija
potem definitivno avgusta, ker junija je voda še mrzla....

pa tudi ni vzet za ziher, mi smo lani meli z našimi dopusti totalni peh....še najbolj toplo je bilo v sredini maja....pa mali se je takrat že kopal v morju....no, kopal pa se je tudi v začetku oktobra....

kdo bi vedel user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri mesec na dopust?
30.1.2008 23:39:58   
lex
mi smo lani z 2 mesečko in 2,5 letnikom šli sredi julija in ni boljšega termina. ponavadi je avgusta vreme že vedno fuč - vsaj zadnja leta

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 7:09:08   
Majabo
drzi, zadnja leta je avgusta zanic.
odvisno je tudi kam greš, voda je v marsikaterem zalivu lepo topla ze pred avgustom

meni osebno je vsec september :-)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 8:56:32   
cicido
Rija, mi gremo vsako leto na morje okrog 15.6. - 20.07 in moram povedat, da morje mogoce se rabi par dni, da se malo bolj segreje, ampak proti koncu meseca je pa tolk topla, kot jo v avgustu se nismo imeli. Najlepsi dopust je od srede junija do srede julija in septembra. Ni guzve, dnevi so topli, tudi voda, tko da ni lepsega.
PIAF, ce pa bi zbirala namesto tebe, bi se definitivno odlocila za konec junija.

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 8:57:40   
cicido
Aja, nasa destinacija je ze sest let PAG, avtokamp Strasko. Zakon!

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 9:00:40   
bučkabb
jaz pa hodim že 4 leta na morje zadnji teden v juliju in smo mel vedno ful dober vreme, vroče in toplo vodo, se mi zdi da je to res najboljši termin, sam je pa problem, ko je takrat kr gužva in moreš res najdit fajno lokacijo, ki pa jo seveda teško najdeš, ko je vse fajn zaseden, tak da že moreš kr kmal rezervirat.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 9:04:42   
Marogica
Odvisno, koliko je otrok star. Če je majhen in ga še ne boš kopala v morju, vsaj mi nismo našega pollletnika, ker je bila voda pač prehladna zanj, greš lahko komot junija. Ni takšne vročine ali pa nekje v septembru. Mi smo vzeli poleg majhen bazenček, res mini izvedbo, zjutraj natočili vodo vanj, ki se je čez dan segrela. To je bilo čofotanje....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 13:42:23   
PIAF
Lani smo bili konec junija in imeli 6 dni od 7 dež!!user posted image
Zato si letos želimo drug termin, pa voda je bila takoooo mrzla, v bazenu tudi.
Gre bolj za 3-letnika, ki se bo kopal, za tamalo (takrat bo stara 8 mesecev) imamo bazenček in čolniček...Avgust je pa res zadnje čase ful grd, kaj pa vem?!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 13:47:28   
Strawberrie Cherrie
Mi gremo junija in avgusta. smo pač vezani na to, kako kdo dobi fraj v službi.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 18:27:23   
Anonimen
Od 15. do 30.junija. Zadnjih 10 let idealno vreme, toplo morje, pretirane gnece pa se ni. Ne vem, ce je bilo eno od zadnjih let s slabim vremenom; mislim, da ne.

Konec avgusta, zacetek septembra je pa tako tako. Zna biti se zelo lepo, pa tudi ze zelo dezevno.

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri mesec na dopust?
31.1.2008 22:27:08   
ThinkPink
Ko sva bila še sama, sva hodila začetek juilja ali začetek septembra. Lani, ko sem bila noseča, sem v 32t šla na morje konec junija - vreme super, ne prevroče, ampak prijetno toplo, tudi voda je bila topla, saj se v Istri prej segreje in tudi prej postane mrzla. Letos z bebo pa greva isti termin tudi v Istro.

Po mojih izkušnjah je tako: V Istro se gre junija (topla voda), v Dalmacijo in na otoke pa kasneje, ker se voda kasneje segreje, je pa dalj časa topla, torej je to primerno tudi septembra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?