|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 13:40:41   
Mišni
A je kdo od staršev že kdaj moral v šoli ali vrtcu podpisati, da dovoljuje, da učiteljica oz. vzgojiteljica na plaži lahko namaže otroka?

Pri eni znanki s eje letos to zgodilo, pa nisem vedela, da smo že tako daleč. To so otroci, stari 9 let. Podpisati so morali pa zato, da se učiteljica zavaruje pred obtožbami, da je koga otipavala. V tem smislu.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 27.5.2008 13:41:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 13:42:44   
ZARA
A ni šlo že vse skupaj malo predaleč? Mislim, vsa ta dovoljenja in podpisi??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 13:43:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

A je kdo od staršev že kdaj moral v šoli ali vrtcu podpisati, da dovoljuje, da učiteljica oz. vzgojiteljica na plaži lahko namaže otroka?

Pri eni znanki s eje letos to zgodilo, pa nisem vedela, da smo že tako daleč. To so otroci, stari 9 let. Podpisati so morali pa zato, da se učiteljica zavaruje pred obtožbami, da je koga otipavala. V tem smislu.


popoldnoma bolno in bebasto. pa zdaj nimam časa preveč razlagati kako in kaj, zakaj tako mislim, ampak dejstvo je, da smo iz šolstva naredili cirkus. Otroci nimajo nobeh dolžnosti več, pravic pa en milijon. Učitelji pa brez moči, da bi ukrepali proti temu.


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 13:46:15   
Rožica I
Uf, kam smo prišli user posted image !?
Podpisala sem že, da dovoljujem objavo fotk iz vrtca, pa da gre lahko na izlet, druga pa še ni bilo treba.
Zaenkrat imam zaupanje v vzgojiteljice, zato ga pri nas v vrtcu mažejo na lastno pest user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 13:58:53   
Maxica
A res al kva??!!!user posted image  Svašta...

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 14:08:58   
nuala
Kriza.
Tudi da se ob previjanju dojenčke s kremo po riti namaže, zahteva najbrž specialno dovoljenje.
Kam smo prišli.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 15:04:28   
Anonimen
joj pa kaj še bo????? moj 8 letni sinko gre zdaj na tabor in nato še na morje z šolo pa ni bilo nikjer omenjeno kaj takega.......naj omenim, da je zadnjič imel na roki klopa in mu ga je učiteljica ven vzela in namazala z justom, ter mi povedala.....pa smo se zvečer pregledovali pa ni imel nobenega nikjer......in lahko sem lče rekla najlepša vam hvala....bomo bolj pozorni.............. 

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 15:27:52   
Naja30
Res smo daleč prišli, ja. In to je zelo žalostno, da se to dogaja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 15:45:34   
silvya
Pa česa vse še se kdo ne bo spomnil?! user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 15:54:59   
kepa*
Drage moje, tako pa je, če delaš v vzgoji in izobraževanju. Bolje biti zaščiten s privolitvijo in podpisi, kot pa se potem soočati z norostmi nekaterih staršev. Sodobni starši so namreč vsega zmožni. Žal!

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 15:59:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Drage moje, tako pa je, če delaš v vzgoji in izobraževanju. Bolje biti zaščiten s privolitvijo in podpisi, kot pa se potem soočati z norostmi nekaterih staršev. Sodobni starši so namreč vsega zmožni. Žal!


Ja, in zato še enkrat rečem: hvala bogu, da sploh še kdo hoče učiti naše otroke. Svaka čast učiteljem.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 16:15:16   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Drage moje, tako pa je, če delaš v vzgoji in izobraževanju. Bolje biti zaščiten s privolitvijo in podpisi, kot pa se potem soočati z norostmi nekaterih staršev. Sodobni starši so namreč vsega zmožni. Žal!


Ja, in zato še enkrat rečem: hvala bogu, da sploh še kdo hoče učiti naše otroke. Svaka čast učiteljem.


S tem se pa strinjam user posted image user posted image

Ja, žal je tako in samo še huje bo. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 16:23:29   
Paštetka
a so bili deli telesa tudi našteti, ker potem ga lahko še drugje namaže. Saj si podpisal user posted image  user posted image user posted image .

Saj ne vem ali se naj smejem ali jočem user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 16:51:47   
LunaLuna
Otroka se ne sme mazati kar tako, ker je lahko na kaj alergičen. Verjetno je bilo dovoljenje zaradi tega. Ker mu tudi nobene tablete ne smemo dati (npr: proti slabosti v avtobusu), če starši tega ne dovolijo. Tudi proti klopom jih  nismo smeli pošpricati, čeprav se nihče ni našprical, preden smo šli na pohod. Ampak zaradi varnosti je to tako.

Tisitim pa, ki pravite, da učiteljem svaka čast, pa hvala. Ni vedno lahko, je pa zelo lepo biti učitelj.

Pa lep pozdrav.


_____________________________

Ni me strah.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 16:55:23   
Paštetka
Luna, pa saj jih v vrtcu vsak dan mažejo po obrazkih s kremo. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 19:41:40   
Anonimen
Ne nismo še nič kaj takega podpisali,razen za slikanje.Ampak moja soseda je tršica in imajo zaradi tega veliko problemov.Niti sklonit čez otroka si ne upa,da bi mu pomagala naprimer kaj napisat ali svetovat.Morajo starši za vse podpisat,ja,tudi ko redo v šolo v naravi,da dovolijo, kontrolo,če se otrok stušira ali umije.Skratka na vsakem koraku morajo učitelji biti strašno previdni.
Pa kakšni imajo navado se tršici stisnit ali v naročje zlest.Boh ne dej,mora odklonit tršica vsakršen telesni stik z otrokom.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 21:56:09   
thumbelina
Hvala bogu, da so še taki vrtci, ki tako skrbijo za otroke, da jih celo namažejo. Pri nas, lahko tole samo sanjam, še huje, v tahudi vročini ob dveh  jih pošibajo ven, da se jim ni treb aubadati z njimi, zunaj pa vroče, ko je pa vendarle priporočilo IVz-ja jasno , da do 15 ure nimajo otroci zunaj kaj delat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 23:31:19   
Marogica
Tudi meni je to totalno mimo. Ugotavljam pa, da mi najmanj 2x na teden dobimo kakšen listek, kjer moramo kaj podpisat. Brez tega na žalost učitelji ne smejo (skoraj) ničesar. Žalostno. Le kam bomo pa prišli? Saj učitelj sploh ne more biti več nobena avtoriteta v šoli....



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 23:40:29   
Anonimen
OMG...user posted image
Pa folk je čist nor.

Vedno bolj mi je jasno, da bom ušla iz učiteljskega poklica takoj ko bo možno.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
27.5.2008 23:46:50   
lelaval
Takšnega listka še nismo dobili, kljub temu, da moramo za vsako malenkost podpisat.
Smo pa bili obveščeni, preden sta šla v šolo v naravi, da v slučaju, če otrok dobi klopa, ga učitelj ne sme odstranit, pač pa pokličejo starše - ti pa morajo prit po otroka in ga odpeljat domov. Smo starši hoteli podpisat, da bi klopa lahko učiteljica odstranila, pa je rekla, da ne bo podpisovala, ker ga ne sme odstranit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
28.5.2008 8:16:12   
viv_
Ja boh pomagi ...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
28.5.2008 8:30:45   
mika
Smo pa bili obveščeni, preden sta šla v šolo v naravi, da v slučaju, če otrok dobi klopa, ga učitelj ne sme odstranit, pač pa pokličejo starše - ti pa morajo prit po otroka in ga odpeljat domov. Smo starši hoteli podpisat, da bi klopa lahko učiteljica odstranila, pa je rekla, da ne bo podpisovala, ker ga ne sme odstranit.


Lelaval, zakaj pa to? A mogoče zato, če ji ga ne bi uspelo celega odstranit?

Da pa zaradi mazanja učitelj zahteva podpis staršev, se mi zdi popolnoma razumljivo. Tudi sama se ne bi upala na ta način dotaknit otroka, glede nato, česa vse so sposobni paranoični starši.

Našo vzgojiteljico, je nadomeščala ena druga vzgojiteljica(je nismo poznali) in sem jo vprašala, če je naša pupa spala. pa mi je rekla, da ne kljub temu, da jo je božala. In potem boga reva začne takoj razlagat, da jo je božala po glavici, tako kot ostale otroke, da lahko zaspijo.
učitelji in vzgojitelji morajo bit res previdni, ker jim neuravnovešeni starši lahko obesijo marsikaj.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 12:47:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
29.5.2008 14:24:41   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Takšnega listka še nismo dobili, kljub temu, da moramo za vsako malenkost podpisat.
Smo pa bili obveščeni, preden sta šla v šolo v naravi, da v slučaju, če otrok dobi klopa, ga učitelj ne sme odstranit, pač pa pokličejo starše - ti pa morajo prit po otroka in ga odpeljat domov. Smo starši hoteli podpisat, da bi klopa lahko učiteljica odstranila, pa je rekla, da ne bo podpisovala, ker ga ne sme odstranit.


Ja, vem za en vrtec, kjer tudi, če ima otrok klopa v vrtcu, torej če ga tam opazijo, kličejo starša v službo, da naj pride ponj.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
29.5.2008 14:35:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Takšnega listka še nismo dobili, kljub temu, da moramo za vsako malenkost podpisat.
Smo pa bili obveščeni, preden sta šla v šolo v naravi, da v slučaju, če otrok dobi klopa, ga učitelj ne sme odstranit, pač pa pokličejo starše - ti pa morajo prit po otroka in ga odpeljat domov. Smo starši hoteli podpisat, da bi klopa lahko učiteljica odstranila, pa je rekla, da ne bo podpisovala, ker ga ne sme odstranit.


Ja, vem za en vrtec, kjer tudi, če ima otrok klopa v vrtcu, torej če ga tam opazijo, kličejo starša v službo, da naj pride ponj.



Pa dajte no, saj to pa ne more biti res no user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?