|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Driska!
19.11.2008 15:06:03   
_ribica_
Kaj dati 22mesečnemu otroku za zajtrk in večerjo? Zdravnica pravi samo riž pust malo krompirja, korenja,  pa bobi palčke, grisine. Drugače noče čaja, sem skuhala suhe borovnice in šipkov čaj. Samo vodo bi pa sok. Soka še nisem dala, ker nevem kerega lahko.   

Hvala vsem za odgovore!

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Driska!
19.11.2008 17:44:44   
Petr_a
Daj mu jest kar hoče in za drisko ni nobene diete

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Driska!
19.11.2008 20:10:32   
wii
pri driskah že par let ni več diete, tako da kar želi  mu daj, če nič pa nič, skrbi samo, da bo zares dosti pil, da ti ne dehidrira, saj bo hrano že nadoknadil, če pa bo tekočina manjkala, pa bosta pristala na infuziji.
Predlogi za hrano: banane, prepečenec, naribana jabolka, slane palčke.... kaj mu pač diši.
borovničev čaj je fejst dober, voda, če mu paše sok, pa ga naj pije, glavno da pije!

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Driska!
19.11.2008 20:14:20   
_ribica_
Hvala za odgovor Petr_a. Res se mi je smilla, s to prehrano. Bomo poskušale tako, kar bo želela.
Še enkrat hvala!  

            lp

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Driska!
19.11.2008 22:43:16   
lotkla
Moj je tud driskal in kakal, včer sem ga imela pri pediatrinji, ker se mu je tako ritka vnela, da tud sedeti ni mogel. Je rekla da je to sedaj en virus in da hrana in pijača nima nobene veze. Drugače pa po enem letu starosti lahko otroku daš skor vse za jesti in piti. Moj tud pije v glavnem sokove, čaj mu ni pri srcu, ampak mu ga vseen kdaj dam.


(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Driska!
20.11.2008 7:04:53   
katka11
jutro!
ja nas je imel tud ta virus. P je rekla naj je kar hoce, tako vsaj kaj poje. ja tako kot so ze punce prej povedale, karkoli, katere stvari zapirajo ti je pa tud ze ena nastela. ritko sva pa midva vsakic sproti namazala z bepantenom in je blo pol zelo hitro bolje in ga ni vec bolelo.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Driska!
20.11.2008 9:19:58   
_ribica_
Punce hvala vamuser posted image . Zelo ste prijazne. Za zdej kaže na bolje ni še nič kakala.
Hvala vamuser posted image .

         lp

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?