|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drugic v postopek
14.8.2014 21:18:09   
pomaranca_anca
Pozdravljene,
imam ze enega otrocka, ki je rezultat postopka pri dr.resu.
S partnerjevm si zeliva se enega otroka in me zanima, ali ima katera izkusnje, kako izgleda, ko prides drugic k resu v postopek. Ali moras znova iti skozi vse preiskave (spermiogram, hsg,..) ali gre drugic kaj hitreje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drugic v postopek
15.8.2014 0:23:23   
valy25
Super vprašanje. :) Tudi mene zanima kako potekajo predpriprave na ponoven postopek, kajti močno si želiva še kakšnega user posted image user posted image Midva sva 25. avgusta naročena na posvet in pregled k dr. Rešu. Zaenkrat vem le to, da ponovno potrebujeva napotnici, kar je itak logično. :) Lahko pa sporočim kaj bova izvedela ...

(odgovor članu pomaranca_anca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drugic v postopek
15.8.2014 12:53:08   
pomaranca_anca
Kaksne so pa kaj zdaj cakalne dobe?
Te bi res prosila, da sporocis, kako je bilo (spet) pri resu user posted image

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drugic v postopek
25.8.2014 21:31:48   
valy25
Pozdravljena,
sem obljubila, da poročam. Pri dr. Rešu je bilo super. Mene je pregledal in dala sva kri za spolno prenosljive bolezni (je pa analiza krvi samoplačniška, ker pošljejo v laboratorij... :/ ).
Mojemu ni bilo treba še enkrat delati spermiograma. Ker imam PCO mi je dal tablete za sprožanje menstruacije. Ko se odločiva, pridem k njemu drugi dan menstruacije... Še vedno ob 5 zjutraj. :) Čakalne vrste niso dolge.
Bi rekla okrog 2 oziroma 3 tedne...

Sta že razmišljala kdaj bosta šla ponovno v postopek?

Lp :)

(odgovor članu pomaranca_anca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drugic v postopek
29.8.2014 14:34:58   
pomaranca_anca
O super, da so kratke čakalne dobe.
Naslednji teden grem po napotnico k svoji ginekologinji in se kar naročim, v postopek pa upam da naju da čimprej.
Pa vidva?

(odgovor članu valy25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?