|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dvoletne dojilje
4.9.2007 23:32:51   
Seven*
Mamice otrok, ki dojijo vec kot dve leti, pofockajmo se.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dvoletne dojilje
4.9.2007 23:39:50   
kofetek2010
a tiste, ki smo dojile 2. otroka, v skupnem trajanju več kot 2.leti, tud lahko? user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dvoletne dojilje
5.9.2007 7:33:48   
PBJ
Jaz nisem celi dve leti, sem pa 21 mesecev, ker čakamo drugega.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dvoletne dojilje
5.9.2007 9:01:03   
Blejka26
jaz sem dojila 18mesecev in ponosna sem na to.Sedaj pa prihaja na svet drugi in tud komi čakam..user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dvoletne dojilje
5.9.2007 9:21:42   
duhica
Jaz sem prvo 2, 5 leta, drugega 25 mesecev, zauser posted image tretjega pa še ne vem kolk časa bo na zizi visel.user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dvoletne dojilje
5.9.2007 10:01:58   
muki1
Jaz sem skoraj dve leti...23 mesecev.
Pa zdaj tudi kaže, da bo dolgo user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dvoletne dojilje
5.9.2007 16:16:19   
StBarbara
Evo mene fosilko 36 mesecev sem dojila

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dvoletne dojilje
5.9.2007 18:01:44   
Maxica
Prvega sem dojila 23 mesecev, drugega pa na žalost le dobrih osem mesecev, potem se je pa kar lepo sam odstavil.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dvoletne dojilje
5.9.2007 22:01:10   
stuhica
fajn da ste me opogumile za dojenje še naprej stari smo 13 mesecev sicefr se dojiva samo še zvečer mapak še vedno sme že mislila nehat pa se mi zdi žal, našmu pa še bolj ker pravi da sem nora če ga bom odstavila!!

Fajn je da človek ve da jih je kar nekaj ki so dojile več kot eno leto!!



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dvoletne dojilje
6.9.2007 11:23:08   
Raho
32 mesecev in še dojim. In čakamo naslednjo user posted image , pa nič ne kaže, da bo nehal, čeprav smo poleti bili na dobri potiuser posted image user posted image user posted image user posted image  (samo občasno se je še spomnil), čim bližje PDPju sem, tem bolj obupno pa je stanje. Ampak jaz res več ne zmorem in ne vem, kaj bo sedaj, ko bosta 2user posted image

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dvoletne dojilje
6.9.2007 19:12:29   
Rubin.
Mi se še tudi crkljamo pa smo stari 2l in 1m, in nič ne kaže da bomo kaj kmalu nehali user posted image .

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dvoletne dojilje
6.9.2007 19:15:18   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

32 mesecev in še dojim. In čakamo naslednjo user posted image , pa nič ne kaže, da bo nehal, čeprav smo poleti bili na dobri potiuser posted image user posted image user posted image user posted image  (samo občasno se je še spomnil), čim bližje PDPju sem, tem bolj obupno pa je stanje. Ampak jaz res več ne zmorem in ne vem, kaj bo sedaj, ko bosta 2user posted image


Nic ne bo lubica, tandemsko bos dojila. user posted image user posted image Drugace pa 32. mesecev, super doba. Zdaj pomojem ne smes nehat, ker se bo cutil odrinjenega.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dvoletne dojilje
6.9.2007 19:36:44   
san
starejšo sem dojila 3 leta in pol - to je hm... 42 mesecev, sina pa 2 leti pa 4 mesece - se pravi 28 mesecev

lp, s

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dvoletne dojilje
7.9.2007 9:50:49   
Anonimen
Jaz sem,ampak to je že dooolgo časa od tega.
Mojha hči je tudi dve leti in nekaj mesecev dojila.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dvoletne dojilje
8.9.2007 13:05:20   
tina104
Še jaz! Star je skoraj 25 mesecev in se še vedno doji.

Mene zanima, predvsem tiste ki ste dolgo dojile in ste že zaključile s tem, kako vam je uspelo prenehat? BarbaraSt, san ...???????

Mene zaenkrat še ne moti, moti me edino, če pride kak dan, da bi se nonstop dojil. Pa ponoči se še vedno doji. Jokat ga zaenkrat še ne mislim pustit, ker mi še ni težko dojit ga.
Sploh pred spanjem mi je super, ker gre z veseljem v posteljo, hitro zaspi, pa še jaz se zraven spočijem.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dvoletne dojilje
10.9.2007 16:04:06   
marita
mene pa zanima, kako vam uspe tako dolgo dojiti? Moja se je sama odstavila pri 9 mesecih. 

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
10.9.2007 17:54:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marita)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dvoletne dojilje
10.9.2007 18:11:31   
suzanamai
Tudi jaz sem dojila 24 mesecev, odvadila pa sem ga tako, da sem si zaflajštrala bradavice in rekla da kri teče, ter da me bolijo. No čez noč sva se odvadila, edino spat sem morala še hodiz z njim, pa večkrat me je še hotel držati za prsi pred spanjem. Sedaj pričakujem drugega in odločena sem, da bom dojila max. do 18 meseca. Ker ostalo se mi zdi je bilo pri starejšem le razvada.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
10.9.2007 18:13:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
10.9.2007 18:15:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marita)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dvoletne dojilje
10.9.2007 19:00:40   
san
ta velka se je sama, ampak sva se o tem pogovarjali že ene pol leta, ker si je želela bratca in sem ji rekla, da ga bomo imeli, samo da se bo prej morala odstavit. pa je potem en večer sama rekla, mami danes pa ne bom več mleko pila, da bo bratec v trebuhu zrasel.

drugega sem odstavila sama, ker je imel zapoznelo krizo zaradi vrtca in je cele popoldneve kriziral in se je hotel zopet samo dojit. en dan sem se odločila, da ne moreva več tako naprej, ker je bilo mučno za oba. pa sem ga čez dan zamotila z drugimi stvarmi, ko je bila res kriza sem ga malo podojila, pa prve tri večere sem ga pred spanjem podojila normalno, potem pa ene dva večera čisto malo, da se je umiril in zaspal brez dojke in potem nič več. namesto tega sem mu prepevala, prebrala kakšno pravljico več, ga masirala. v glavnem v enem tednu sem ga odstavila.

sej gre, sam moraš se odločit in vztrajat, pa mal potrpet
lp, s

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dvoletne dojilje
12.9.2007 11:06:59   
Pikca
Še jaz se fočkam - starejša bo stara 3 leta in se doji še zvečer pred spanjem, dnevno dojenje sva ukinili (oz. če je kriza, preštejeva do 5). Tamal je pa 5,5 mes. star.
Do 3. meseca nam je lepo teklo tandemsko dojenje, potem pa se je mali premalo redil - in ker nikoli ne moreš bit 100%, da tandemsko dojenje ne vpliva na to, smo pač taveliki omejili. Je kar šlo, ampak mali nič bolj ne napreduje.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dvoletne dojilje
13.9.2007 0:40:04   
pearl
Mi smo stari že skoraj 14 m, pa nič ne kaže da bi ukinila. Bo pa verjetno kriza, je odvisna od zize, ko se pa naje, pa je vsa srečna kar vriska zraven. Pa je mi drugače bolj malo.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dvoletne dojilje
13.9.2007 6:56:24   
Morgaine
Več kot dve leti sicer še ne, ampak kot kaže, se bova še kar naprej dojili. Stara pa je 21 mesecev.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dvoletne dojilje
13.9.2007 12:59:21   
dana
Mene pa zanima kakšno je to dojenje? A je to še vedno tako mleko kot takrat ko je še dojenček? Če me razumete kaj hočem prašati... A je to bolj crkljanje ali se tudi dejansko od tega najejo?

Vam pa kar malo zavidam, ker sem sama namreč dojila samo dobre 3 mesece, potem mi je pa zmanjkalo mleka.

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?