|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Elektronska varuška s senzorjem gibanja
1.1.2013 11:21:55   
lili82
Pozdravljene!

Z možem se odločava za nakup varuške s senzorjem gibanja (ki se vključi, če otrok neha dihat).

Zanima me, ali ima katero to zadevo doma? Predvsem me zanima, če ima katera znamko Tommee Tippee in kako je zadovoljna.

Hvala :)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Elektronska varuška s senzorjem gibanja
1.1.2013 19:36:19   
Anonimen
Imamo to zadevo od Angel Care in smo zelo zadovoljni ... TT pa ne poznam.

(odgovor članu lili82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Elektronska varuška s senzorjem gibanja
15.2.2013 0:43:33   
švicarka
Mi imamo tudi Angel Care in je super.
Senzor gibanja je kar fajn stvarca, si bolj miren, predvsem v prvih mesecih. Ko ne potrebuješ več senzorja ga preprosto odklopiš in uporabljaš naprej kot "navadno" varuško. Je res malo dražji, midva sva jo kupila preko Ebay, pride malo ceneje kot pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Elektronska varuška s senzorjem gibanja
8.3.2013 13:16:10   
Taddy78
Imeli smo TT, ampak samo senzor dihanja. Pomoje so tak vsi narejeni po istem sistemu (plošča za pod jogi povezana s "škatlco" ki utripa po otrokovem dihanju in ko ne zazna gibanja, začne piskat).
Smo ga pa uporabljali do 5.meseca, ker ko začnejo krožit po postelji, to samo piska user posted image

(odgovor članu švicarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Elektronska varuška s senzorjem gibanja
15.4.2013 9:21:23   
coeur
Mi smo tudi imeli Angel Care. Se nam je na začetku (do nekje enega meseca starosti) parkrat vključil (enkrat sva morala z može hčerkico kar v redu stresti (res je mogoče, da je tako trdno zaspala), ampak od takrat nismo šli do 18. meseca NIKAMOR brez. Mene je pomirilo in  tudi sedaj v drugo je že pripravljen.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?