|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   En folk glup????
13.7.2008 13:27:40   
HuAnita
No, tole je obrekovanje oz. rekonstruksija dogodka, ker kar ne morem verjetni, kakšne kepe vse srečaš dandanesuser posted image user posted image user posted image
Skočim zjutraj po svež kruh & ostalo, kar nam je zmanjkalo, pa en tipček skoči iz mercedeza - kabrio. Zadaj sedi neka ženska, precej mlada mi je delovalauser posted image , morda 20 let, po moje še manj. Pogledam stran, ko zaslišim jok, in pač pogledam, ker mi ni bilo jasno, od kot jok --- ni bilo nikjer kakega vozeka videti.... Ne, dete, kaka 2m staro, je jokalo v lupinici -- spredaj v tem kabrio mercedezuuser posted image user posted image user posted image   Dekle mu je oppravljajo dudo in stresalo lupinico, ki tw. ni bila privezana - ker sem prav buljila, če je kje varnostni pas okoli nje -- lahko da je bil, ampak ga nisem videlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Me je rsbelo, da bi kaj rekla, ampak, kot bi marsikdo rekel; brigaj se zase.
Si pa mislim, da kabrio varianta ne more biti ugodna za tako malega dojenčka????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: En folk glup????
13.7.2008 13:31:59   
Šarki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: En folk glup????
13.7.2008 13:41:35   
Annny
Saj če je imel otrok vsaj kapico, potem je bilo gotovo vse ok..Čez vetrobransko steklo ne piha, lupinica je dovolj nizko..

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: En folk glup????
13.7.2008 13:42:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Me je rsbelo, da bi kaj rekla, ampak, kot bi marsikdo rekel; brigaj se zase.


Ja, ne vem zakaj nisi user posted image .
Prav imas, brigaj se zase.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: En folk glup????
13.7.2008 13:42:43   
Annny
Aja, pa upam, da so bili airbagi okrog sprednjega sedeža izklopljeni, če je lupinico vozil spredaj..

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: En folk glup????
13.7.2008 14:12:46   
metkica1
Ni nič narobe, če se v cabriju pelje, moji bi se tudi če bi ga imela.user posted image  Valda  mora imeti kapo, kot je ena napisala, pa airbeg izklopljen.
Zajoka pa lahko otrok kjer koli ne samo v cabriju

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: En folk glup????
13.7.2008 14:12:53   
Anonimen
Mogoče je bila lupinica priključena z isofixom? Tam kolikor vem, se ne uporablja pas.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: En folk glup????
13.7.2008 14:15:36   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Mogoče je bila lupinica priključena z isofixom? Tam kolikor vem, se ne uporablja pas.



točnouser posted image user posted image

se je pa treba v vsak avto obregnit in v vsakega otroka - pa brez zamere

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: En folk glup????
13.7.2008 14:28:49   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: metkica1

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Mogoče je bila lupinica priključena z isofixom? Tam kolikor vem, se ne uporablja pas.



točnouser posted image user posted image

se je pa treba v vsak avto obregnit in v vsakega otroka - pa brez zamere



Jaz nič ne zamerim. user posted image   Sem pač dala semle, da bom sodeč po odgovorih videla, če je samo meni to čudno. user posted image  vsaj jaz ne bi tako malega otroka nikoli vozila v kabrio varianti, glede na to, da to ni bil najnovejši mercedez, pa tudi dvomim, da ima iso fix.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: En folk glup????
13.7.2008 14:30:32   
TRIŠ
Vsak naj skrbi za svojega otroka to naj bo zlato pravilooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.Ne vem kako bi se tebi zdelo da ti kaka starejša teta najeda kako pa to delaš,veš mi smo to tako........,takrat pa smo vse užaljene in si mislimo kakuser posted image je.Tako da...... poskrbimo za svoje otroke druge pa pustimo na miru

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: En folk glup????
13.7.2008 14:32:33   
HuAnita
Triš, jaz nisem starejša teta user posted image , pa nikomur nisem nič rekla. Sem se brigala zaseuser posted image   Me je pa zanimalo vaše mnjenje, pa vidim, da bom zdaj jaz črna ovca izpadla... spetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: En folk glup????
13.7.2008 14:40:50   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Triš, jaz nisem starejša teta user posted image , pa nikomur nisem nič rekla. Sem se brigala zaseuser posted image   Me je pa zanimalo vaše mnjenje, pa vidim, da bom zdaj jaz črna ovca izpadla... spetuser posted image user posted image user posted image


Neeeee to pa ne.Tudi jaz sem taka ,da vidim napake drugih,ampak se tega odvajam,kajti če pa meni kdo kaj reče sem pa užaljenauser posted image .Zato sem ti to poskušala povedat,kajti če mi kaka teta pametuje kako je oblečen in kje ima kapico ali pa da ga zebe,dobim rdeče pike po celem telesu od besa.user posted image .Niti slučajno pa nisi črna ovca,kajti tudi jaz ga ne bi vozila v cabriuuser posted image .Pa lep dan

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: En folk glup????
13.7.2008 15:53:21   
janjja
Mene bi tudi skrbelo, predstavljajte si da imaš nesrečo, otrok komot zleti iz avta, tudi če je isofix. Cabrio pač ni za dojenčke ampak za odrasle (frajerje).

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: En folk glup????
13.7.2008 17:05:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: metkica1

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Mogoče je bila lupinica priključena z isofixom? Tam kolikor vem, se ne uporablja pas.



točnouser posted image user posted image

se je pa treba v vsak avto obregnit in v vsakega otroka - pa brez zamere



Jaz nič ne zamerim. user posted image   Sem pač dala semle, da bom sodeč po odgovorih videla, če je samo meni to čudno. user posted image  vsaj jaz ne bi tako malega otroka nikoli vozila v kabrio varianti, glede na to, da to ni bil najnovejši mercedez, pa tudi dvomim, da ima iso fix.


user posted image  Da ne bo pomote, tudi meni je to neobičajno. Mi je pa še vedno bolje, da otrok sploh je v avtosedežu, preveč jih je še vedno v naročju mamic.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: En folk glup????
13.7.2008 17:26:30   
Anonimen
Ok kolkr je men znano je isofix sam na zadnjih sedežih. Al pa se mogoče motim no, ne vem. Sam nism še vidla na prvih sedežih tega. Pa tud trest lupinico na tistem se ne da.

Drgač pa največja bedarija k jo vsakodnevno kle gor berem je da naj se vsak briga zase pa da vsaka mama ve kaj je najboljš za njenega otroka. Kakšno nakladanje.
Mami ki da otroka neprivezanga v avto ve kaj je najboljš za otroka?
Mama k zašamari otroka sred trgovine tko da kar poleti ve kaj je najboljš za njenega otroka?
Starši ki pustijo otroka v avtu sred poletne vročine vedo kaj je najboljš za otroka?

Bedarija.
Sam najlažje se je pa stran obrnt, pa kao brigat se zase.
Ker una mama pa ja ve. Pa če bo otrok že poletel iz avta bo to njen ne vaš a ne?
Bedarija.
Mogoče če se nebi vsi stran obračali ob takih stvareh pa povedali svoje takih bedakom od staršev, bi se mogoče kakšen od njih malo zamislil. Mogoče sam eden od stotih. Sam tud to je boljš k pa noben.

Pa primerjat to da ti nekdo reče zakaj otrok nima kapice, s tem da voziš otroka neprivezanega v kabrioletu, al pa kermukoli avtu že je pa še večja bedarija. Zarad nenošenja kapice še nihče ni umrl.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: En folk glup????
13.7.2008 18:05:10   
SANDY
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ok kolkr je men znano je isofix sam na zadnjih sedežih. Al pa se mogoče motim no, ne vem. Sam nism še vidla na prvih sedežih tega. Pa tud trest lupinico na tistem se ne da.

Drgač pa največja bedarija k jo vsakodnevno kle gor berem je da naj se vsak briga zase pa da vsaka mama ve kaj je najboljš za njenega otroka. Kakšno nakladanje.
Mami ki da otroka neprivezanga v avto ve kaj je najboljš za otroka?
Mama k zašamari otroka sred trgovine tko da kar poleti ve kaj je najboljš za njenega otroka?
Starši ki pustijo otroka v avtu sred poletne vročine vedo kaj je najboljš za otroka?

Bedarija.
Sam najlažje se je pa stran obrnt, pa kao brigat se zase.
Ker una mama pa ja ve. Pa če bo otrok že poletel iz avta bo to njen ne vaš a ne?
Bedarija.
Mogoče če se nebi vsi stran obračali ob takih stvareh pa povedali svoje takih bedakom od staršev, bi se mogoče kakšen od njih malo zamislil. Mogoče sam eden od stotih. Sam tud to je boljš k pa noben.

Pa primerjat to da ti nekdo reče zakaj otrok nima kapice, s tem da voziš otroka neprivezanega v kabrioletu, al pa kermukoli avtu že je pa še večja bedarija. Zarad nenošenja kapice še nihče ni umrl.



ti dam deloma prav..moje mišljenje je, da ni mamice oz staršev k jim otrok ne bi nikoli dvignil živca, pa naj je to doma ali v trgovini oz bilo kje.  Mene k me ta mala razp....se ne delam fine v trgovini in ji pol doma povem kar ji gre...1x samkrat se mi je po trgovini vrgla po tleh,  pa mislim da se nikol več ne bo, ker mi je pa počlo...Pa sem jo nadrla in  itak je blo naokol sto očitajočih pogledov.Sam je res če bi mi v tistem trenutku kdo kaj rekel bi še njega nadrla...
Vse ima svoje meje..če bi nekdo svojega otroka fejt natepel v trgovini, bi tud jest posredovala, kaj šele če bi vidla da je otrok zaprt v avtu v vročini...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: En folk glup????
13.7.2008 18:06:03   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ok kolkr je men znano je isofix sam na zadnjih sedežih. Al pa se mogoče motim no, ne vem. Sam nism še vidla na prvih sedežih tega. Pa tud trest lupinico na tistem se ne da.

Drgač pa največja bedarija k jo vsakodnevno kle gor berem je da naj se vsak briga zase pa da vsaka mama ve kaj je najboljš za njenega otroka. Kakšno nakladanje.
Mami ki da otroka neprivezanga v avto ve kaj je najboljš za otroka?
Mama k zašamari otroka sred trgovine tko da kar poleti ve kaj je najboljš za njenega otroka?
Starši ki pustijo otroka v avtu sred poletne vročine vedo kaj je najboljš za otroka?

Bedarija.
Sam najlažje se je pa stran obrnt, pa kao brigat se zase.
Ker una mama pa ja ve. Pa če bo otrok že poletel iz avta bo to njen ne vaš a ne?
Bedarija.
Mogoče če se nebi vsi stran obračali ob takih stvareh pa povedali svoje takih bedakom od staršev, bi se mogoče kakšen od njih malo zamislil. Mogoče sam eden od stotih. Sam tud to je boljš k pa noben.

Pa primerjat to da ti nekdo reče zakaj otrok nima kapice, s tem da voziš otroka neprivezanega v kabrioletu, al pa kermukoli avtu že je pa še večja bedarija. Zarad nenošenja kapice še nihče ni umrl.




user posted image user posted image user posted image user posted image


joj punca, jaz te na kosilo povabim user posted image

Z vsemi vejicami in pikami se s tabo strinjam!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: En folk glup????
13.7.2008 18:45:13   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ok kolkr je men znano je isofix sam na zadnjih sedežih. Al pa se mogoče motim no, ne vem. Sam nism še vidla na prvih sedežih tega. Pa tud trest lupinico na tistem se ne da.

Drgač pa največja bedarija k jo vsakodnevno kle gor berem je da naj se vsak briga zase pa da vsaka mama ve kaj je najboljš za njenega otroka. Kakšno nakladanje.
Mami ki da otroka neprivezanga v avto ve kaj je najboljš za otroka?
Mama k zašamari otroka sred trgovine tko da kar poleti ve kaj je najboljš za njenega otroka?
Starši ki pustijo otroka v avtu sred poletne vročine vedo kaj je najboljš za otroka?

Bedarija.
Sam najlažje se je pa stran obrnt, pa kao brigat se zase.
Ker una mama pa ja ve. Pa če bo otrok že poletel iz avta bo to njen ne vaš a ne?
Bedarija.
Mogoče če se nebi vsi stran obračali ob takih stvareh pa povedali svoje takih bedakom od staršev, bi se mogoče kakšen od njih malo zamislil. Mogoče sam eden od stotih. Sam tud to je boljš k pa noben.

Pa primerjat to da ti nekdo reče zakaj otrok nima kapice, s tem da voziš otroka neprivezanega v kabrioletu, al pa kermukoli avtu že je pa še večja bedarija. Zarad nenošenja kapice še nihče ni umrl.



To si pa dobr napisala. Meni je včasih žal, da komu kej na rečem. Npr. vidim mamico, ki ima novorojenčka v lupinici (na vozičku), čez pa debelo deko. In to sredi poletja. To je zame mučenje otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: En folk glup????
13.7.2008 19:26:17   
Annny
Pri boljših avtomobilih je isofix tudi na sprednjem, sovoznikovem sedežu.. Mislim, da je cabrio prav toliko nevaren, kot vsak drug avto. Mogoče je celo bolj varen, če je višjega cenovnega razreda. Žal je pri avtih tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: En folk glup????
13.7.2008 22:06:03   
Naja30
Jaz pa vseeno mislim, da vsaka mamica sama ve, kaj je najboljše za njenega otroka. Kolikor ima pa pameti v glavi in koliko zna razmišljat in kakšno stvar precenit, je pa druga stvar.
Marsikaj hujšega se dogaja še okoli nas, pa ne stegnemo jezika, zakaj bi pa potem v tej situaciji? Sploh pa huanita niti ni dobro vidla, ali je lupinica privezana ali ne.
Ah... malo več je treba pred svojim pragom pomest, potem druge obsojat.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: En folk glup????
13.7.2008 22:17:17   
Pikec
Meni se zdi da ma clo moj avto isofix odspredi.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
13.7.2008 22:37:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: En folk glup????
13.7.2008 22:57:59   
Anonimen
Vsi malo boljši avtomobili imajo od leta 1998 tudi na sprednjem desnem sedežu isofix.


In novejsi cabrioleti samodejne zascitne loke, ki se sprozijo v primeru prevracanja vozila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: En folk glup????
14.7.2008 6:51:47   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ok kolkr je men znano je isofix sam na zadnjih sedežih. Al pa se mogoče motim no, ne vem. Sam nism še vidla na prvih sedežih tega. Pa tud trest lupinico na tistem se ne da.

Drgač pa največja bedarija k jo vsakodnevno kle gor berem je da naj se vsak briga zase pa da vsaka mama ve kaj je najboljš za njenega otroka. Kakšno nakladanje.
Mami ki da otroka neprivezanga v avto ve kaj je najboljš za otroka?
Mama k zašamari otroka sred trgovine tko da kar poleti ve kaj je najboljš za njenega otroka?
Starši ki pustijo otroka v avtu sred poletne vročine vedo kaj je najboljš za otroka?

Bedarija.
Sam najlažje se je pa stran obrnt, pa kao brigat se zase.
Ker una mama pa ja ve. Pa če bo otrok že poletel iz avta bo to njen ne vaš a ne?
Bedarija.
Mogoče če se nebi vsi stran obračali ob takih stvareh pa povedali svoje takih bedakom od staršev, bi se mogoče kakšen od njih malo zamislil. Mogoče sam eden od stotih. Sam tud to je boljš k pa noben.

Pa primerjat to da ti nekdo reče zakaj otrok nima kapice, s tem da voziš otroka neprivezanega v kabrioletu, al pa kermukoli avtu že je pa še večja bedarija. Zarad nenošenja kapice še nihče ni umrl.



To si pa dobr napisala. Meni je včasih žal, da komu kej na rečem. Npr. vidim mamico, ki ima novorojenčka v lupinici (na vozičku), čez pa debelo deko. In to sredi poletja. To je zame mučenje otroka.


jaz se podpišem. jaz ap celo vidim da imajo še vedno tisti zimski del čez vozek ali košaro.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: En folk glup????
14.7.2008 7:09:50   
koala
Se podpišem pod Karin24.
Sajravno zato, ker se vsi samo zase brigamo, trpi toliko otrok.
Pa ne govorim o preveč oblečenih otrocih.........

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?