|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 7:44:30   
Gordana-3
še dobro, da imam službo v centru mb, da lahko v času malice opravim razne nakupe ipd. sedaj v glavnem iščem čevljarja. na internetu sem našla enega na vetrinjski in tyrševi, vendar je napačna telefonska in ju ne najdem v imeniku. ali ta dva še obratujeta? sodelavka mi je povedala za enega poleg tržnice, ampak tisti mi je s poti, ker moram skočiti še v muller! HVALAAAA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 8:15:18   
mojamura
jaz vem za enega, ampak žal ni v centru mesta....je na Teznem v bližini pizzerije Toscana

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 8:19:40   
Anonimen
Ta zravn toscane je user posted image


V centru mesta je pa en na partizanski kolk se spomnim, nasproti pande v tistem kiosku.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 8:24:28   
koala
Pri starem merkurju oz zdajšnjem h&m-ju v kiosku.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 8:51:29   
Gordana-3
ta pri hm bo ta pravi! hvala še enkrat!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 10:01:06   
Freycha
sej res, da nisem mariborčanka oz. sem preseljena sem, ampak delam nasproti H&M-a, ga dnevno gledam, pa se mi ne sanja, kje je kak kiosk, kjer je notri čevljar?user posted image user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 10:18:49   
Miškolinka*
Edini čevljar v kiosku, ki se meni sanja
je na Partizanski v bližini Modne hiše.
Pri HM pa res ne vem kje bi lahko bil,
tam je kiosk z zelenjavo in trafika....
NAj me nekdo razsvetli.
Lp
M*

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 11:00:47   
zvesta
en čavljar je tu poleg gledališča.... vsaj izvesek visi zunaj...

(odgovor članu Miškolinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 12:17:29   
Lenny
Miškolinka, zelenjava je pri glavnem vhodu v H&M, čevljar pa na drugi strani zgradbe, kjer je Probanka in zadaj Večer.
Drugače pa je po mojih izkušnjah zelo dobra čevljarka na Slovenski, v hodniku zraven slaščičarne Ilich, Lady M.
Za hitra popravila pa je dober čevljar tudi v kiosku na Partizanski, nasproti Pande, ki večino stvari popravi v eni uri.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 12:19:22   
Anonimen
Mislim, da tistega kioska zran h&m-a ni več, se mi zdi da še zdaj stoji sam oni, ko kruh prodajajo.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 12:20:31   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Miškolinka, zelenjava je pri glavnem vhodu v H&M, čevljar pa na drugi strani zgradbe, kjer je Probanka in zadaj Večer.


imaš prav, če pogledam levo ven iz pisarne, pa res vidim "zlati" kiosk, ki ima izobešen ključ, pa na kiosku je tudi čevelj narisanuser posted image   sam mene bolj zanima naravnost H&M, pa na desni kiosk s sadjem user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 12:28:59   
Lenny
user posted image  Aha, pa Iglu z ledeno kavo user posted image  A je pri zelenjavi in sadju še vedno tako siten prodajalec, ki ne dovoli, da si sadje sam izbereš?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
16.7.2008 12:41:42   
Freycha
Ti, ne bi vedela..... sem šele dober teden tu, pa sem samo 2x po Coca-colo šla, ker mi je malo cuker padal, pa ni bil nič jezen, da sem si jo sama vzela iz hladilnika user posted image user posted image  Al pa se mi ni upal rečt user posted image  

mmm ledena kava.... jah to mi pa hvala bogu zelenjavar zakriva pogled, da ne gledam, kako se folk masti s sladoledom in ledenimi kavami, sicer bi bila čisto povožena user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
17.7.2008 9:18:07   
Salja
Če greš od H&m-a proti mulleru maš čevljara malo pred pasažo, ki je super.Sicer ma pa zunaj napisuser posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mariborčanke-čevljar v centru mb???
17.7.2008 14:43:56   
Gordana-3
saj sem se tudi jaz ustavila prvič pri kiosku za časopise, tistem poleg sadja, in gospo vprašala za čevljarja, ki bi naj bil tu nekje .... v glavnem, našla, oddala čevlje, jutri so gotovi!

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?