|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 19:58:52   
DeMer
A ni ena fora, da če pride tema čez 200 strani, da brišejo?

_____________________________

Vsi cvetovi bodočnosti so v semenu sedanjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 20:06:25   
malecka_mateja
ja je ja!hvala da si se spomnila!user posted image user posted image pa gremo drugi krog. mi smo poštrihali zdaj pa bom tjašo dala v novo postlo spat oz svojo sobo bomo vidli kak bo.
javim juter zjutraj delam popoldne šola!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 20:16:23   
DanijelaNeli
Aja..no zdej pa bomo kr tukaj,ne..se bo treba navadit...
Mateja..danes sem bla v lekarni in sem kupila tale sirup iz smrekovih vršičkov...tako,zdaj sem ji dala drugič in je spila..ampak mi je takoj rekla,da je slab.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 20:23:07   
malecka_mateja
res zanimivo moja ga zelo rada pije.

jaz pa sem tjašo dala v posteljo veliko in jo zdaj sem ji prebrala tri pravljice ugasnila luč in pustla odprta vrat zdaj je še vs etiho sam še ne spi! bomo videli

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 20:35:56   
malecka_mateja
zaspala sama v svoji sobi!user posted image user posted image user posted image madonca sem se bala. pravljica pali!pa nodi seveda ki spi poleg nje!zdaj pa bomovideli kaj bo ponoči!
lahko noč!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 20:52:34   
DanijelaNeli
Pridna Tjaška!user posted image user posted image
Moja pa še ne spi... Bi pa jo rada spravla,ker si morem it umit še lase in jutr ob 5.40 bo drin drin...Neli pa zbudim ob 6h.
Mateja a si kaj fotkala sobico?

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.3.2009 21:04:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.3.2009 21:05:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 21:18:33   
Tabali
wow smo že čez 200user posted image , sem kar mal gledala kva je zdej to, rabim neki časa da pogruntamuser posted image
malecka bravo za tvoje izobraževalne, mojstrske in seveda Tjašine upeheuser posted image user posted image user posted image , res carskouser posted image user posted image
ja res DaniNeli, polna luna jeuser posted image , sej bo jutr že bolj
moja dva spita, ma jaz ne vem kako jima to rata, sam skot zaspita u enakih pozah, tko sta si podobna, če en pokrči nogo isto pokrči tudi drug, roko pod glavo, roko stran, ej prav zanimivo ju je opazovati ko velika in mala kopijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.3.2009 21:35:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.3.2009 21:36:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 21:47:07   
Tabali
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tole je zdej moj naklofu, ko je prijehal iz spalniceuser posted image user posted image user posted image - pravi da mam celo inflacijo smajlijev v svojih postih
pa kaj pol, jst si brez smajlijev ne predstavljm življenja user posted image user posted image user posted image (no ja pa brez Danaje in njegauser posted image )
grem tut jst spat, bom probala še mal brat pred tem
kolumbo uživaj v čaju, pa da se slučajno ne prehladiš, ne dovolim!!!Punce, lepo si spočijte
nočkouser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 21:54:17   
Tabali
Hvala Kolumbo user posted image , men je že zdej luštn, ko gledam betonuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
11.3.2009 21:58:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
11.3.2009 22:01:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
11.3.2009 22:02:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 22:12:37   
DanijelaNeli
Evo me...
Neli je zaspala mal pred 21.30... Sem ji brala knjigo Mali mišek,ona pa si je vzela neko slikanico kjer se midve učimo besede in stvari... Pol sem se jaz kr napravila kot,da spim,pa me je še ljubčkala in božala...faca mala...Me je kar spravla v dobro voljo.Po tatiju pa me ni spraševala...edino kar je rekla,je to,da je šel na lovuser posted image ...ker je res lovec...sem ji samo rekla,da ima njen tati smotan poklic in še bolj smotan hobi...nikdar te ni doma!user posted image Malček sem boljš volje,če le ne mislim na to,da sva sami z Neli.Jutri po delu bomo tudi šle do moje mame na kosilo,ker je tudi doma,in na dopustu do 16.

Kolumbo-tvoj mali sinček je pravi cukerček.user posted image

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 22:19:51   
Tabali
joooooooooooooj kakšen cukerčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vidim da smo vsi v slikanicah - naša frajerka jih ma polno posteljo - ne da jih ven, ker jih kao rabi za zjutraj ko se zbudiuser posted image user posted image
DaniNeli na temo lova bi lahk kakšno rekla z mojo svakinjo-njen je tut strasten lovec user posted image , pa moj tast tudi, sej po svoje to niti ni tok napačen hobi, moja tašča pravi, da enkrat ko se navadiš rata luštnouser posted image user posted image
gremo spatuser posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 22:25:00   
DanijelaNeli
Grem tudi jaz nina nana...Lahko noč...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarčki 007 - 2.del
11.3.2009 22:34:20   
Tabali
user posted image

to je uspavanka - spatuser posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 7:44:48   
Anonimen
Jutro!

Celo noč nisem spala, pa zdej vidim, da se menite o polni luni... user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  za nas vse, da smo prišle na 2. del!

Mateja user posted image user posted image user posted image  Tjaša user posted image user posted image user posted image

Kolumbo - ful lepa slikica, ampak ta je itak za Tabali! Zdej pa dej še eno za nas ostale! user posted image

Mene bebi tolk brca, da me že mal skrbi, da mi ne bo kam vn padu. Tole je noro, mi kr trebuh prestavlja. user posted image  Pa kadarkoli se ponoči zbudim, ga čutim, da neki rogovili. Js ne vem, a sploh ne spi, al kaj?

Danes je Gregorjevo - user posted image user posted image user posted image  Men že mal prbija od valentinovega, 8. marca, gregorjevega, pa še obletnica... Ljubezni poln koš! user posted image

V soboto gremo na RD - ena punčka praznuje 2. RD (hčerka od vzg. v Alenovem vrtcu) Ideje za darilo? user posted image

No, se slišimo!

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 8:47:43   
Tabali
Jutro user posted image !
Ajmo, tanite user posted image  - tko pravi naša Daja, ko nas ne more ven iz pojstle spravit user posted image .
Mislim...res jo daje luna, danes je že mal po sedmi uri okoli strašila (po moje je to naredila lih ene trikrat u življenju, jo ne spraviš ven pred deveto user posted image ). Pa mene tut neki daje - me kao hoče glava bolet, pa tko kr neki smotano se počutim user posted image user posted image , bo že, en kofi pa bom na delovni temperaturi.
Hej Jasna tvoj bejbi pa kar laufa naokoli po bušiju user posted image . Ja bravo user posted image !!! Ziher čuti da je love is on the air user posted image user posted image
Darilo za RD... hm... nimam neke pametne ideje. Pr nas palijo izključno in samo knjige, ostalo je tko, se razveseli, sam niti pol tako kot če ji prneseš knjigico. Kakršno koli, sam da je.
ajd lep dan vsem skupi, pa dejmo že to luno nekam prestavit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 8:49:19   
Anonimen
Kolumbo help!user posted image

Košara Quinny - obstajata 2 verziji - Dreamy Buzz in Dreamy Speedy. Kaj zdej paše na Traxxa? Pa ali adapterje dobim zraven ali se posebej naročijo?

Sm ene par lepih najdla, pol me je pa tole čist zmedlo. Js sm mislila, da je košara Dreamy pika. So pa kr različne... Katero imaš ti - Quinnijevo ali Traxxovo?

Traxxovih pa mnda nikjer več ne prodajajo?user posted image

Hvala! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 8:52:15   
Tabali
A ja pa še to vam moram povedat - sem neki časa nazaj nabavila copate za obiske in ene od teh je štrnajst dni nazaj mela obute Danajina kuma, ko so bili na obisku. In včeri jaz te iste copate nahitro nataknem, se mi je mudilo, pa lih pri roki (nogiuser posted image ) so bili in Danaja takoj, Ne mama, te copate puma (tko pravi botrci) ma. Mama zuvaj!user posted image user posted image  Me je skor kap user posted image . Sicer pa ma čisto prav - naj se ve kaj je red user posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 10:28:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?