|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fluid, serum....
20.3.2007 9:33:37   
violinski
Torej - ko sem enkrat začela uporabljat Matis hidratantni serum za podlago pod kremo, se od njega nisem mogla več ločit. Kasneje sem ugotovila, da se zaradi njega zato ločujem od večje količine denarja user posted image . Zdaj iščem enega, ki bi bil primeren za ga nadomestit, pa ne v takem cenovnem rangu. V Mullerju mi vsakokrat predlagajo Lancomov Primordiale, pa je še dražji. Moja sestra uporablja Shiseidov fluid, pa s ceno še vedno nismo tam, kjer bi radi bili.

Glede na to, kako suho kožo imam, pa nujno rabim nekaj za vlaženje, pri tem da lahko povem, da vedno, ko kupim kaj 'sensitive', dobim na koži reakcijo. Pa na Niveo sem alergična že odkar sem bila stara 10 let.

Mi torej lahko svetujete fluid ali serum, ki bi mi ustrezal? Da ne pozabim, imam več kot 30 let.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fluid, serum....
20.3.2007 10:17:28   
popi
Eno vprašanje-razlika med serumom in fluidom je?Predvsem me zanima kaka je razlika pri suhi koži?
lp

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fluid, serum....
20.3.2007 10:19:57   
Anonimen
jaz sem si kupila fluid od Afrodite. Prodavajo se samo v kozmetičnih salonih in stane 30 E.

(odgovor članu popi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fluid, serum....
20.3.2007 10:28:34   
Putka
Evo, tole sprobala in se spravljam kupit. Sigurno cenejše kot Lancome, mislim da nekje pod 30EUR v lekarnah.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fluid, serum....
20.3.2007 11:10:48   
Majabo
jaz ne uporabljam fluida ampak to nadomestim z algami od Kahnetke, vcasih dodam se E in C vitamin, res pa je da ce bi imela ze vse zdruzeno bi raje uporabljala tisto user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fluid, serum....
20.3.2007 11:28:03   
amalija
Jaz imam tegale Lekovega in je super http://www.lekkozmetika.si/si/line.cp2?cid=E0635A42-D5A7-5401-4384-58045DBC566D&linkid=2

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fluid, serum....
20.3.2007 11:37:02   
anabanana
Jaz imam tudi od Zdenke Kahne gel iz alg za podlago pod kremo. Je ok, cene so zmerne (mislim, da nekje okoli 2-3 stare jurje).

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fluid, serum....
21.3.2007 11:43:17   
violinski
Dekleta, hvala.

Žal sem tudi na Kahnetko alergična, tako da mi preostane tista Nuxe zadeva zgoraj - kje se pa dobi?

Razlike med fluidom in serumom v resnici ne poznam, po moje je večinoma v nazivu user posted image . Zato sem pa vprašala za enega ali drugega.

Vem, da je od Matisa serum in da deluje globinsko, ne samo na povrhnjico. Vsaj tako mi je razložila kozmetičarka.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fluid, serum....
21.3.2007 11:55:09   
violinski
IZVIRNO SPOROČILO: amalija

Jaz imam tegale Lekovega in je super http://www.lekkozmetika.si/si/line.cp2?cid=E0635A42-D5A7-5401-4384-58045DBC566D&linkid=2


Amalija, a je to slučajno tale: Green line Multi Active, obnovitveni serum, Za vse vrste kože po 40. letu, proti gubam?

Za tega se mi vseeno zdi še malo prezgodaj......

Še za tega Nuxe, kim, sporočam, da sem spregledala, da ga imajo v lekarnah.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fluid, serum....
21.3.2007 19:00:03   
Magi*
meni se zdi, da je fluid vseeno bolj kremast, serum pa ne vsebuje teh sestavin za zgoščevanje, ki so v kremah (ali nešto u tom stilu). skratka, fluid naj bi bil lažja kremica in se ga uporablja samostojno. serum pa pod kremouser posted image  recimo, da je nekaj takega.

aja, če piše, da je serum za po 40. letu, najbrž vsebuje več antioksidantov - torej je za kožo samo boljši. mlade kože se morajo izogibati samo kislin (AHA in BHA), ostalo pa se lahko uporablja ne glede na starost, važen je samo tip kože.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fluid, serum....
22.3.2007 10:21:58   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: violinski

Torej - ko sem enkrat začela uporabljat Matis hidratantni serum za podlago pod kremo, se od njega nisem mogla več ločit. Kasneje sem ugotovila, da se zaradi njega zato ločujem od večje količine denarja user posted image .


Jaz mam tudi tega in se ne ločim od njega. Rajši več dinarčkov in več muzike, kot pa da dam pol manj denarja za kremo, pa je zanič. user posted image Pa saj ne stane tolko, no user posted image user posted image 30 €, pa jaz ga imam kr za ene 3 mesece, pa ga uporabljam za dnevno in nočno kremo. Meni je super, vse kar sem pred tem sprobala je bilo dosti dosti slabše.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fluid, serum....
22.3.2007 13:16:39   
Annny
Koliko pa stane Matis serum??

V glavnem , jaz sicer nisem ljubiteljica Artistry kozmetike (ki jo trži Amway), ampak njihov Alpha Hydroxi serum je pa res dober. Mislim, da tržijo dve različici tega seruma (boljši je tisti v večji embalaži). Mislim, da stane tam okrog 30-35 €. Lahko se ga tudi vrne, če koži ne odgovarja.

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?