|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 9:07:47   
Anonimen
Pozdravljene! Mene zanima, če mogoče katera ve za ginekologa/injo v MB,Ptuju,Slov.Bistrici oz.okolici, ki še sprejema nove pacijente???
Včeraj sem bila naročena na prvi pregled v ZD Adolfa Drolca (pri X ginekologinji) pridem tja (naj povem da nisem iz MB,fant si je moral zrihtat dopust,jaz pa tudi sem se skoraj skregala s šefico, da mi je dala fraj preko ŠS)sedim v čakalnici po dobre pol ure me pokličejo in nakar mi pove da ima gospa doktor bolniško user posted image  Skoraj sem popizdla...ne vem zakaj potem jemljejo telefonske,če ne morejo javit da ne delajo!!!!!???!!!Vedno ko jo jaz rabim babe ni!!Sem v 11 tednu in še zdaj nisem imela prvega pregleda...bog ne daj, ampak kaj če je s baby-jem kaj narobe?!Zdaj me je naročila na naslednji teden, ko bom že v 12 tednu. Meni se zdi vse skupaj malo pozno, glede na to da delajo splave do 10 tedna (če se ne motim)kasneje pa je potrebna komislija...zdaj samo molim da je vse vredu in da ne bo prišlo do kakšnih zapletov!Resno razmišljam o menjavi ginekologinje, zato se obračam na vas, če katera ve za kakšno, lahko je tudi ginekolog, samo da obvlada svoje delo in je na voljo ko ga rabiš, ne pa da dela ko se mu zljubi!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 9:23:51   
Maleal
dr.Rosič Ptuj,zraven termuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 9:26:00   
zabbica
Jaz sem iz Mb in imam ginekologa iz Slovenske Bistrice dr. Mirko Jovič. Zelo sem zadovoljna z njim, kar ti pove samo dejstvo, da se vozim iz Mb k njemu, ko pa je v Mb 100 ginekologov. K njemu hodim že 10 let. Nikoli ni problem, če ga nujno rabiš. Sedaj sem že drugič noseča in je zelo profesionalen, prijazen,..
Mislim, da še sprejema nove pacientke, ker sem pred kratkim zrihtala kolegici, ko je nujno rabila tabletke in jo je njena gin.iz MB naročila šele čez 3 mesece. Pri njem pa je bila takoj naročena.
Morem še ti povedati, da je bil celo eno leto po izboru revije Viva najboljši ginekolog(mislim da leta 2000).

Tel.02-84-01-333

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 9:39:28   
ninca19
tudi dr. Veingerl še sprejema pacientke. je pa v Mariboru na Jezdarski. jaz sem zadovoljna z njim.

_____________________________

Nina

(odgovor članu zabbica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 9:43:04   
snikolina
Živijo, jaz se pa iz Slovenske Bistrice vozim v mb, ker me tu ni nihče hotel vzeti (letos aprila). Sem pri Sabini Ozimič in zelo sem zadovoljna. (pon-popoldan:17-18;2286436 in torek, sreda.dop:12-13;2286427). Hvalijo pa tudi dr. Neli-ne vem kako se piše. Obe sta v ZDR Adolfa Drolca.

< Sporočilo je popravil snikolina -- 8.10.2008 9:50:46 >

(odgovor članu zabbica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 10:41:28   
mlinar
Iz lastnih izkušenj ti lahko povem da med nosčnostjo ne moreš zamenjati ginekologa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 10:45:46   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: mlinar

Iz lastnih izkušenj ti lahko povem da med nosčnostjo ne moreš zamenjati ginekologa


S tem pa se ne strinjam čistouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 10:56:53   
julika
dispanzer za žene Ptuj, moja ginekologinja Dr. Tatjana Kolar Rop 02/7871-630
zraven še ima Dr. Veselin Šućur ordinacijo( je tud zelo fajn).dobiš ga na isti številki.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 10:57:59   
julika
IZVIRNO SPOROČILO: mlinar

Iz lastnih izkušenj ti lahko povem da med nosčnostjo ne moreš zamenjati ginekologa


s tem pa se ne strinjam. dve kolegici sta sredi nosečnosti menjali ginekologa.

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 11:01:29   
mlinar
Tudi sama sem hotela zamenjati ginekologa  in so mi rekli da ga ne morem ker  sem noseča po porodu pa ga lahko ne moreš pa ga zamenjati zato ker bi naj ginekologi nimeli tak dogovor med seboj

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 11:14:16   
julika
no potem so pa te po domače povedano nap......user posted image .kolegici (sestri) sta imeli isto G v MB, pa sta se obe hkrati prestavili na Ptuj k Dr.Šućurju.pa ni bilo nobenih problemov.

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 11:16:46   
veseli trebušček
živjo.

Jaz sicer že vrsto let hodim dr.Bandeljevi v Slovensko Bistrico,kar pomeni,da imam v eno stran 50 km (ker sem se preselila),vendar je vredno,ker je zelo ,zelo vredu zdravnica,vendar mislim,da ne sprejema več pacijentk,na žalost. Sicer pa sem slišala za to dr.Kolar na Ptuju,da je tudi zelo dobra zdravnica. Veliko sreče pri iskanju.


_____________________________

veseli trebušček

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 11:18:28   
lelaval
Jaz hodim v MB k Mauriču že 14 let. Pa do sedaj nisem imela problemov z njim (prej z eno tečno sestro, ki pa itak ne dela več pri njemuser posted image ).
Kontrole imam 1x letno in že 3 mesece prej dobim vabilo za pregled, če pa je kaj narobe, pa mi pošljejo pisno, me pokliče sestra po telefonu, so pa že patronažno poslali, ker me ni bilo. Tako, da bom kar pri njem ostala.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 11:21:48   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: mlinar

Iz lastnih izkušenj ti lahko povem da med nosčnostjo ne moreš zamenjati ginekologa


to pa sploh ne drži...sama sem ga menjala čist brez problemov. Je pa res, da vsi G. niso navdušeni nad sprejemom novih pacientov, še posebej user posted image user posted image


Jaz ti toplo priporočam na Ptuju dr. Mileta. Super človek, me je vodil čez celotno nosečnost (dvojčki) in res sem super zadovoljna z njim.

Ko je prišel čas poroda so ga poklicali (ni bil dežuren).....in mu ni bilo problema priti ob 2 zjutraj user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Skye -- 8.10.2008 11:22:52 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 12:02:53   
mlinar
Še niste opazile da sem iz MS in ne iz MB

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 13:29:32   
julika
IZVIRNO SPOROČILO: mlinar

Še niste opazile da sem iz MS in ne iz MB


user posted image veš, da smo opazile-no vsaj jazuser posted image

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 22:42:51   
Pacota
Jaz pa bi ti priporocala kogarkoli iz porodnisnice. Ukvarjajo se z rizicnimi nosecnostmi, so porodnicarji... Za cas nosecnosti in dokler se planiras delati na otrockih idealno!
Sama sem zelo zadovoljna z dr. Kudrovo, so pa strokovni in prijazni prakticno vsi, za svoje paciente pa se se posebej zavzamejo, ce gre kaj narobe, tudi ce te morajo sprejeti v bolnico te vodijo tam kar oni, ce je treba opraviti kaksen poseg tudi...

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
8.10.2008 22:50:16   
Pacota
Dr. Neli Petrovic v ZD pa odsvetujem!!!

Sem bila pri njej 23x v enem letu zaradi hudih tezav, pa ni nic naredila!

Se sreca, da je sla v porodnisko in sem naletela na dr. Sabino Ozimic (nikoli je ne pozabim, tako sem ji hvalezna). Samo pogledala je "noter", odredila odscip in me po nekaj dneh osebno poklicala in urgentno poslala v bolnico. Resila me je kemoterapije in mi omogocila, da mi niso rabili odvzeti maternice, tako da sem danes srecna nosecka (ceprav z nujno cerklazo).

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
9.10.2008 9:57:35   
Tejči
Jaz imam dr. Rosiča, čeprav sem iz MB, hodim k njemu na Ptuj. On je zakon. ne vem sicer, če še sprejema, a poskusiti ni greh. Prav tako ti odsvetujem dr. Neli Petrović, sicer je nisem imela jaz, so mi pa znale druge punce marsikaj negativnega povedat o nje. vso srečo pri iskanju!

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
9.10.2008 12:42:07   
5ra_28
V Mariboru, dr. Renata Završnik-Mihič, ordinacijo ima v Forumu, v centru mesta na Cankarjevi. Če še sprejema pacientke, ne vem. Jaz jo imam že od začetka, zdaj v nosečnosti pa ji gre velika pohvala...čas, pozornost, vse razloži. Skratka, ne bi šla drugam!!!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
9.10.2008 12:45:36   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdaj me je naročila na naslednji teden, ko bom že v 12 tednu. Meni se zdi vse skupaj malo pozno, glede na to da delajo splave do 10 tedna (če se ne motim)kasneje pa je potrebna komislija...zdaj samo molim da je vse vredu in da ne bo prišlo do kakšnih zapletov!


Če bi si ti želela spav, bi bilo to res, čeprav ne vem kateri teden je meja. Če pa je s plodom kaj narobe, da odmre, pa je splav normalen vse do 16 tedna, od takrat naprej pa rodiš. Če ti plod odmre, greš na čiščenje, brez komisije!!!!!!!! Pa ne glede ali je to v 8. ali 12. ali 14. tednu!!!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
9.10.2008 13:22:30   
neisha80
Dr.Jovič v Sl.Bistrici še sprejema nove pacientke,kolikor je meni znano.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
18.10.2008 21:12:25   
frulica
tudi mene moja ginekologinja že vleče že dva tedna za nos,ker noče poslst moje kartoteke novemu ginekologu.in tako nisem imela rednega pregleda in nuhalne,ker bi jo delala pri njej....poleg tega mi je odobrila bolniško,ker je rizično.ampak sem jaz izkoristila še dopust in viška ure in se zmenile da mi napiše pol.sedaj pa noče ne eno in ne drugo.pa ne vem na koga se naj obrnem..........rekla je da sem si sama kriva in da se ginekolog ne menjuje v nosečnosti.pa še zelo freh je bla medicinska sestra pri dr.Sukičevi v MS.

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
22.10.2008 10:46:46   
dreamhorse
Frulica, pojdi k njej po kartoteko. Na nuhalno pojdi pa kam samoplačniško.
Drugače pa jaz hodim k dr. Bandeljevi v SLov. Bistrici že 11 let in sem zelo zadovoljna z njo. Če pa še jemlje  nove pacientke, to pa ne vem.

(odgovor članu frulica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ginekolog/inja v MB,Ptuju,Slov.Bistrici?!
24.10.2008 17:30:48   
lana38
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Če bi si ti želela spav, bi bilo to res, čeprav ne vem kateri teden je meja. Če pa je s plodom kaj narobe, da odmre, pa je splav normalen vse do 16 tedna, od takrat naprej pa rodiš. Če ti plod odmre, greš na čiščenje, brez komisije!!!!!!!! Pa ne glede ali je to v 8. ali 12. ali 14. tednu!!!


Jaz sem bila user posted image  20 T. Moj user posted image  je imel Downov sindrom, pa sem vseeno morala na komisijo, če sem hotela prekiniti user posted image . Downov sindrom pri user posted image  so odkrili na amniocentezi. Tako da ne drži, da gre brez komisije, če je s plodom karkoli narobe.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?