|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glavobol in dojenje
4.4.2010 8:31:14   
Aja1
Kaj lahko poleg Lekadola vzamem ob glavobolu, glede na to, da polno dojim? Lekadol ne pomaga popolnoma nič. user posted image

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glavobol in dojenje
4.4.2010 8:48:41   
Masha_M
Jaz imam že 12 let probleme s tenzijskimi glavoboli (sem sicer še nosečka in torej še ne dojim), pa so mi v lekarni+ginekolog+osebna zdravnica rekli vsi isto: max 2 lekadola, če ne pomaga pa se uleži v temen prostor, počivaj, potrpi da mine. In ja... tudi meni lekadoli zaležejo isto kot luft. user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glavobol in dojenje
4.4.2010 10:01:57   
eva1
Lahko vzameš do 6 lekadolov , če ne pomaga pa tudi nalgesin 550mg

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glavobol in dojenje
4.4.2010 10:09:55   
Anonimen
glavobol je znak dehidracije. pij veliko tekočine (voda najboljša)

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glavobol in dojenje
4.4.2010 13:12:50   
Menta
Mani so v porodnišnici proti bolečinam zaradi krčenja maternice dali Daleron, tako da mislim, da bi lahko tudi to vzela proti glavobolu. Ti pa priporočam, da vprašaš v lekarni. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glavobol in dojenje
4.4.2010 13:51:01   
K_a_t_i
Aja, za takšne primere je morda smiselno, da si nekaj mleka načrpaš /zamrzneš/ in ga daš svoji dojenčici takrat, ko ne zdržiš (takrat vzameš kar ti pač pomaga, preveriš koliko časa se izloča iz telesa in v tistem časi črpaš in zlivaš mleko proč). No, če seveda dojenčica zna jesti tudi po cuclju.
Sicer je pa res ni druge kot trpeti user posted image . Žal.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glavobol in dojenje
4.4.2010 16:51:01   
Aja1
Hvala punce. Upam, da kmalu mine. Če ne, grem pa v torek do svoje zdravnice, ker se me zgleda da nekaj loteva (me začenja bolet uho). user posted image

_____________________________




(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glavobol in dojenje
30.4.2010 21:50:16   
Raho
Vzameš lahko tudi iboprufen. ima namreč tako velike molekule, da le-te ne prehajajo v mleko. meni je terapija z Iboprufenom bila svetovana s strani G in P, ko sem imela grozljive migrenske napade.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?