|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Greste v kino?
11.2.2015 18:08:56   
Stanislava_
Na 50 odtenkov sive?




In zakaj ne user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 18:10:03   
LuLu
ne, ker je v barvah user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 18:53:15   
RIJA*
ne.
bom počakala, da mi ne gužva user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 19:03:38   
mojcaziga
Ne.

Sem prebrala vse tri dele, ker sem pač bila zaradi bolezni kar nekaj časa v postelji in sem se kratkočasila z vsemi sortami knjig. Moram rečt, da če mi je bil prvi del še kolikor toliko ok, sta bila preostala dva dela kopija prvega. Točno si vedel kdaj bo kdo kaj rekel, kako se bo končalo,.... V glavnem meni dolgočasno in čisto nič privlačno in seksi.

Da pa si ne bom ogledala filma pa je glavni razlog ta, da so me običajno filmi v kolikor sem prej prebrala knjigo, razočarali. Bile so dve, tri izjeme in to je to. Pa glavna igralca sta mi nekako ne-simpatična user posted image in sem si vsaj Kristjana predstavljala popolnoma drugače, recimo bolj seksi user posted image

Ne pravim, da ga ne bom nikoli gledala, ampak bom počakala na kritike in pohvale user posted image

lp

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 19:20:07   
biba85
Ne, tudi mene knjige niso prepricale. Najboljsi je bil prvi del, ostalo pa tako tako. Tudi jaz sem si igralca predstavljala malo drugace[sm=smiley36. Pa tak pomp je okrog tega...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 19:56:52   
liliana
Jaz bom pa šla.....user posted image samo ne danes ponoči.......bom še nekaj dni počakala......

Čeprav mi je pa bil glavni igralec v nadaljevanki The Fall z brado veliko bolj seksi kot v filmu brez brade......in tam v nadaljevanki je onega psihopata odlično odigral.....

Prebrala sem pa vse tri knjige.....in sploh niso bile tako slabe....precej boljše kot pa ostale erotične knjige, ki so se masovno pojavile po 50 odtenkov sive.......

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 21:44:00   
malaMravljica
jaz pa grem ze naslednji teden. Smo se zmenili, da gremo. Ampak sedaj vrtijo reklamo in on ni tak kot v knjigi, me je ze minilo, po moje bom razocarana.
Meni je bila knjiga fajn, ker me je zanimalo kaksen bo konec, bo on njo potegnu v svoj stil al ona njega v njen.
Sem pa zacela s to knjigo spet brat in v tujen jeziku, sem rekla, da bo zihr dobro za izboljsanje tujega jezika. Ja, kvecjemu v postelji vem kaksen nov izraz user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 22:29:00   
RIJA*
a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 22:37:16   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju user posted image


bi prej rekla, da mogoče 80% tistih, ki so knjigo prebrali user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 22:50:29   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju user posted image


a si ti gledala danes film na pop tv, ker ta del je bil prej tamle,... hahahaha user posted image

aja, kar se pa 50 odtenkov tiče, upam da me moj mož pelje na valentinovo pogledat,.... user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 11.2.2015 22:52:42 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 22:53:54   
LuLu
slabo mu kaže user posted image

4322 IMDb users have given a weighted average vote of 3.5 / 10
1621 37.5% 10
2172 50.3% 1

v povprečju ocene
Males 2029 2.2
Females 1432 6.6

< Sporočilo je popravil LuLu -- 11.2.2015 22:55:17 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Greste v kino?
11.2.2015 22:59:50   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: enea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju user posted image


a si ti gledala danes film na pop tv, ker ta del je bil prej tamle,... hahahaha user posted image

aja, kar se pa 50 odtenkov tiče, upam da me moj mož pelje na valentinovo pogledat,.... user posted image

Ne, katerega?

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 6:11:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

a je še kdo ob vsej tej euforiji dobil občutek, da 80 % svetovnega prebivalstva v 90 % seksa v temi v misionarskem položaju user posted image


Ja....samo ne v tej evforiji.....že pred izidom knjige......user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

bi prej rekla, da mogoče 80% tistih, ki so knjigo prebrali user posted image


Zakaj.....?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 12:15:58   
nejcko
Ne, filma ne bom gledala, kakor tudi knjig nisem prebrala.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 12:19:14   
enea
danes sem nekje prebrala, da je to samo prvi del trilogije, menda sta 2 in 3 del tudi že v deluuser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 12:51:06   
ronja
Jaz bi šla rajši na 5o odtenkov njive. Pa tudi lubija bi veliko lažje tja zvleklauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 16:56:28   
nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz bi šla rajši na 5o odtenkov njive. Pa tudi lubija bi veliko lažje tja zvleklauser posted image

No pri nas je tud tko ;)

Se je mož čudil, da je moj brat šel v gledališče, dokler ni izvedel, da so šli gledat Pižamo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 17:12:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz bi šla rajši na 5o odtenkov njive. Pa tudi lubija bi veliko lažje tja zvleklauser posted image


A brez lubija pa ne moreš v kino.....?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 17:16:54   
malaMravljica
jaz njive res ne bi sla gledat v kino, jo imam eno mini doma in kot otroci smo mogli pomagat na veliki. Rajsi grem sivino gledat. Po filmu zacnem pa nek mega roman o 2 svetovni vojni brat, da ne bom tolk plehka, ceprav tko za umirit mozgane me tudi plehki romani ne motijo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 17:20:41   
liliana
Jaz si tudi po kakem filmu na tv, recimo v rangu 4 poroke in pogreb ali pa Mama Mia grem takoj pogledat Odmeve ali pa kako okroglo mizo, kjer o bankah debatirajo.....da slučajno ne ostanem plehka......user posted image user posted image user posted image

Še dobro, da imam na tvju funkcijo ogleda za nazaj......

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 17:23:55   
malaMravljica
ja, tista funkcija za nazaj je zdej fajn, da jaz gledam kako ameriski otroci Tini Maze Zdravljico pojejo.

Liliana, kaj pa zdej kaj beres, kaj brez soli ali full presoljeno user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 20:11:00   
liliana
Pocukrano......user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 20:43:37   
ronja
Se je mož čudil, da je moj brat šel v gledališče, dokler ni izvedel, da so šli gledat Pižamo.
user posted image

A brez lubija pa ne moreš v kino.....?

Point there:D. Samo mam same mamice za prijateljice, pol jih ni od tu... in se nekak zelo redko spravimo skup v kino... Tudi malo dvomim, da bi me katera ravno ta film povabila gledat oz. da bi glih tega izbrala, ampak pustimo se presenetiti:). Moram priznat, da res že celo večnost nisem bila brez njega v kinu (po pravici povedano tudi že zeloo dolgo nisva bila v kinu, čeprav sva bila kar filmofila včasih)... Ampak si mi dala mislit, bo treba nekaj naredit z mojim družabnim življenjem:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 21:52:42   
liliana
Jaz grem z možem tudi v kino....samo ne vedno.....in ga ne "mučim" z gledanjem "babjih" filmov, kot so recimo Dnevnik Bridget Jones, Seks v mestu, 50 odtenkov sive......in je obema lepo, njemu, da mu ni treba v kino, meni pa zato, da mi ni treba poslušati njegovih komentarjev ob gledanju filma....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Greste v kino?
12.2.2015 22:20:20   
ronja
haha, dobrauser posted image . No, lubi je na splošno bolj zadovoljen, če jaz zbiram filme kot če jih on, res pa je, da ne zbiram romantičnih komedij... Se vedno otepa, če rečem, da zdaj mora pa on izbrat. Ampak dobro, da vem, da je to babji film. Sva ravno gledala, da bi lahko šla kaj v kino, ker pride dedi na obisk (prespat, jupi:)... Samo so zvečer samo še teli odtenki, pa praktično nič durgega:(. Bomo šli pa vsi skup enkrat v bližnji prihodnosti gledat 7. palčka, a to šteje?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?