|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H&M od danes akcije
17.12.2004 16:08:08   
žogica marogica
Živjo
Če katero zanima, imajo od danes dalje v LJ akcije na določene izdelke - 30-50%.Bila sem zjutraj in sem slučajno videla ....

Pa srečno


Neposredna povezava do sporočila: 1
   H&M od danes akcije
17.12.2004 16:23:49   
TARA in MAJ
če bo Božiček kej dnarja prinesu pa bomo šli v šoping:)-

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   H&M od danes akcije
17.12.2004 16:36:27   
dory
No v lj H&M tudi ce imamo dinarcke ne moremo skoraj nic zapravit za nasega fanta,ker ni izbire niti stevilk od 80.naprej...

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   H&M od danes akcije
17.12.2004 20:36:20   
Lu
Midve z bodočo babico svw bile in sve tudi kupile 3 stvari ( žametne hlače na naramnice 1990 sit in kavbojke na naramnice št. 68 2990 sit in en kpl. jopica in hlačke št. 62, 1990 sit). A je št. 68 prevelika za začetek? Sem raje večje vzela, ker baje hitro rastejo. Mi zna katera povedati?

Hvala in lp

Lu

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   H&M od danes akcije
17.12.2004 20:44:14   
dory
Lu,verjetno nimas vsega 68 kajne..sicer pa hlacke zgledajo se bolj kul ce jih malo zavihas :)...jaz svojemu kupujem 80-86,pa ceprav je velik 75cm...rastejo ko konoplje in ni nic narobe...le mogoce novorojencku je malo nerodno oblacit prevelike stvari...koj jim je 56 tko velika, ampak ko se mesec ni naokol je ze tako tako...

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   H&M od danes akcije
17.12.2004 20:46:47   
Anonimen
Lu, jaz sem vzela za novorojenčka št. 62, ampak je bil moj ob rojstvu malo manjši (2800 g in 48 cm), zato smo vse vihali, da je lahko nosil. Kot neki revček je zgledal. Zdaj je star pet mesecev, pa nosimo že št. 74, hlačke do pasu iz H&M pa še zmeraj tiste prve, št. 62.

Otroci sicer hitro rastejo, tako hitro pa spet ne.

(odgovor članu žogica marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   H&M od danes akcije
17.12.2004 20:48:40   
Lu
Teja. ne ne nimam vsega 68. V bistvu samo te dvoje hlčae z naramnicami. No saj jih grem lahko zamenjat. Pri katerih mesecih dejansko pa naj bi začeli nosit cifro 68??? Hm... glede na to da rodim sredi februarja, in grem marca prvič ven bo :duda: star dober mesec, april, maj, poem je pa že tako toplo, da žametk ne bo več. Hm... mislim, da bom šla zamenjati za manjše. Kaj meniš Teja.?

lp Lu

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   H&M od danes akcije
17.12.2004 20:53:29   
dory
Lu..nas tamal se je rodil s 47cm in 2300g...da sva prisla do 62 je bil star tri mesece..pol pa poskok...68 je bila prav le kratek cas...zdej smo na 80...tko da je zelo tezko napovedat kako bo pri vas...lahko da bo konkretno dete in bo kmal vse premajhno:zmeden:..nikol ne ves...

Zakaj bi nosila nazaj...bos vidla kako prav ti bo prislo vse skupaj...pa ko operes gre se mal skupej, pa tko...sicer pa vreme ni vec kar je bilo in je se poleti kak dan relativno hladen..takrat pridejo prav tudi take stvari..

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   H&M od danes akcije
17.12.2004 22:27:26   
Anonimen
Jaz sem pa vse nakupila 56, čeprav so vsi govorili, da ne, ker je itak takoj premajhno, pa se mi je ravno to zdelo, da je novorojenček že itak tak bogi majceni, potem pa da ima še vse preveliko... Potem se je pa "zgodil" otrok, ki je bil ob rojstvu dolg 57 cm in mu je bilo vse premajhno..., pa tako lepo sem nakupila, smrk. K sreči sem imela še 62 cunjice na zalogi, ki pa mi jih je posodil sodelavec... pa enega pajacka 62 sem kupila. Tistega je potem imel za iz poodnišnice, velikan!

Sicer pa se meni hlače z naramnicami za take male niso nikoli zdele preveč praktične. No, ja, sicer, dokler še leži, še kar gre. Ko pa začne v vozičku sedeti, ima pa tiste naramnice skozi nekje na sredi glave.

(odgovor članu žogica marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   H&M od danes akcije
18.12.2004 9:50:05   
BARBARA R.
št.68 pri 6.-tih mesecih,sicer pa je veliko od modela odvisno

:muca:

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   H&M od danes akcije
18.12.2004 11:35:09   
dory
Mi smo mel 68 pri stirih mesecih..pri sestih je bilo ze premajhno...ne glede na model :)

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   H&M od danes akcije
18.12.2004 19:00:50   
Pia73
Lu po mojem je najboljše, da greš zamenjat, saj ima H&M
zelo velike številke. Mojmu je bilo kar nekaj časa prav št. 56 pa se je rodil s 3.820 kg in 50 cm, pa vsak mesec je pridobil več kot 1 kg,...Tudi planice smo kar nekaj časa kupovali new born.

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   H&M od danes akcije
19.12.2004 10:31:06   
asso
Oj,

mi smo se rodili s 52 cm in še kako prav nam je prišla št. 56, sedaj smo stari mesec in pol, pri enem mesecu smo bili veliki 56,5 cm in še vedno kar pridno nucamo št. 56, številka 62 še kar nekako visi z nas. Sicer smo tudi bolj drobne narave, ampak vseeno dolgi.

Številka 68 naj bi bila od nekje 5-7 mesecev, zelo odvisno od otroka. Ampak žamet poleti:zmeden: mislim, da je bolje kupovat takšne stvari, ko se otrok rodi oz. ko ima že nekaj tednov, ker že približno vidiš kako in kaj.

Lp asso

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   H&M od danes akcije
20.12.2004 19:51:49   
kimi
midva imava pri 8 mesecih od h&m 74 ostale stvari pa že kar 80. In v h&m tudi težko najdeva 80 št.

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   H&M od danes akcije
21.12.2004 13:34:54   
janjja
Naša Alja je bila težka 3350g, torej čisto normalna teža.9nebesa
Na začetku je bila 56 prevelika, pri dveh mesecih je nosila že 62, pri štirih pa 68, bodije pa ima zdaj 74, da je bolj komot. torej št. 68 pri fantkih 3 mesece, pri punčah pa 4. Pa to je povprečje da ne bo kera rekla da sem si jaz zmislila.:sloncek:

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?