|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HIPP-ova prva mlečna kašica!
23.4.2009 15:02:30   
vrtnica123
A ima katera izkušnje s to kašico- in kdaj jo je začela dajat- na embalaži sicer piše od 4 mesca starosti!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
23.4.2009 19:03:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vrtnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HIPP-ova prva mlečna kašica!
24.4.2009 8:16:09   
sanelaa
mi tudi hippove kupujemo. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HIPP-ova prva mlečna kašica!
28.4.2009 13:04:32   
lilly18maj
Vrtnica 123!
Moja hčerkica je stara skoraj 4 mesece (5 dni ji še fali) in je z užitkom sprejela kašico. Dajem ji po žlički in ne po flaški. Hrana v flaši je nekaj najboljšega, če želite otroku rezervirati ortodonta že v naprej. Sem namreč ortodontski tehnik in imamo veliko otrok z napako, ki izhaja iz zgodnjega otroštva (predvsem zaradi flašk).
LP, Lilly

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HIPP-ova prva mlečna kašica!
28.4.2009 21:12:25   
mamaemem
živjo,

mi lahko katera pove, ali vse začetne riževe kašice vsebujejo prilagojeno mleko oz.mleko v prahu?

hvala

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HIPP-ova prva mlečna kašica!
29.4.2009 18:07:02   
onur
mi lahko katera pove, ali vse začetne riževe kašice vsebujejo prilagojeno mleko oz.mleko v prahu?


milupina bio riževa kašica ne vsebuje mleka in jo mešaš z mlekom

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HIPP-ova prva mlečna kašica!
1.5.2009 8:50:01   
ANIME
IZVIRNO SPOROČILO: lilly18maj

Vrtnica 123!
Moja hčerkica je stara skoraj 4 mesece (5 dni ji še fali) in je z užitkom sprejela kašico. Dajem ji po žlički in ne po flaški. Hrana v flaši je nekaj najboljšega, če želite otroku rezervirati ortodonta že v naprej. Sem namreč ortodontski tehnik in imamo veliko otrok z napako, ki izhaja iz zgodnjega otroštva (predvsem zaradi flašk).
LP, Lilly


kako pa je potem s tistimi, ki se hranijo po flaški ... mojadva sta namereč ves čas hranjena po flaški, gosta hrana pa je vsa po žlici ... a so tu tudi lahko posledice?
pa kako je z dudo?
hvala za odgovor


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu lilly18maj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HIPP-ova prva mlečna kašica!
3.5.2009 22:19:28   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

IZVIRNO SPOROČILO: lilly18maj

Vrtnica 123!
Moja hčerkica je stara skoraj 4 mesece (5 dni ji še fali) in je z užitkom sprejela kašico. Dajem ji po žlički in ne po flaški. Hrana v flaši je nekaj najboljšega, če želite otroku rezervirati ortodonta že v naprej. Sem namreč ortodontski tehnik in imamo veliko otrok z napako, ki izhaja iz zgodnjega otroštva (predvsem zaradi flašk).
LP, Lilly


kako pa je potem s tistimi, ki se hranijo po flaški ... mojadva sta namereč ves čas hranjena po flaški, gosta hrana pa je vsa po žlici ... a so tu tudi lahko posledice?
pa kako je z dudo?
hvala za odgovor



ja jz sm tud na tem,...
prosm tud jz za odgovor

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?