|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hauck ali Quinny ???
23.3.2006 9:14:09   
Maja_77
Pozdravljene. Upam, da mi boste lahko pomagale.
Všeč mi je trikolesnik HAUCK Roadster 3h (ker ima med drugim tudi ročno zavoro in lupinico v isti barvi), ampak je sumljivo poceni (v arielu cca 40.000 sit), na spletu še dosti ceneje. Bojim se, da ne bo primeren za daljše sprehode (tudi makadam) ali strme bregove, ali da bo "ropotal" po cesti.user posted image
Ima katera izkušnje z omenjenim trikolesnikom?
Ali je bolje nabaviti voziček Qinny 3xl, ki je 2x dražji?

Hvala že v naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hauck ali Quinny ???
23.3.2006 9:19:10   
Anonimen
Ja, jaz sem imela tega Radsterja in je suoer voziček. Nobenih pripomb, razen tega nisme nikoli ugotovila, kako se da odstraniti tisto sprednje varovalo, saj veš, tisto "štango", ker je pozimi otroka v vrečo v vozičku res težko tlačit, če je tisto čez. To le vprašaj v trgovini, kako se tisto umakne. Drugače je super lahek voziček, super se ga upravlja, čeprav ima fiksno sprednje kolo, vsaj moj ga je imel. Ker je voziček tako zelo lahek, sploh ne veš, da je ovinek. Po stopnicah sem ga gor in deol vozila po zadnjih dveh kolesih, vse je zdržal brez problema.
Razlika med Quinnyjem (jaz sem ga s Tiborjem vred sprobala v trgovini) je v prid Quinnyja ta, da ima širše sedalo, da se mi zdi, da otrok v njem bolj udobno sedi. Je bil pa takrat Quinny blazno težek, sedaj so verjetno tudi že lažje izvedbe.

(odgovor članu Maja_77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hauck ali Quinny ???
23.3.2006 9:23:36   
Anonimen
Jaz sem imela tega haucka in je bil zakon, sploh za daljše sprehode!!Kr nabavi, edino pazljiva bodi da bo šel v sedeči položaj, kajti moj ni šel-nekaj ni vredu delalo.Maš jih pa v toysu za 65evrov pa mneda je lupinica okrog 25evrovuser posted image

(odgovor članu Maja_77)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hauck ali Quinny ???
23.3.2006 20:31:07   
andrejaz
Sicer tega Hauck vozička ne poznam prav dobro, ampak poznam Quinny. Quinny je res dražji tudi zaradi raznih dodatkov, ki jih mogoče opaziš šele kasneje pri uporabi - npr. gbljivo oz. vrtljivo sprednje kolo, amortizerji, premična strehica ki ti služi namesto senčnika, odsevniki,.....Tudi tukaj imaš ročno zavoro in gor paše lupinica Maxi cosi



_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Maja_77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hauck ali Quinny ???
23.3.2006 21:48:03   
Anonimen
hauck

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 15:45:39   
pravljica
po moje se kje mora poznat tistih 50 000 sit več user posted image  ...nam quinny super dobro služi user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 16:23:02   
Anonimen
Ah, daj no. Kje se pa potem še kakšnih dodatnih 100.000 SIT pozna do najdražjih vozičkov? Gre za prestiž.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 16:24:15   
Anonimen
Kaj pa je narobe s prestizem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 16:33:37   
Anonimen
A ne veš, kaj je to prestiž, da to sprašuješ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 16:38:51   
SašaR
Tudi moj hauk ne gre čisto v sedeči položaj, samo za tako ceno je super. Kupila v Avstriji v Toysu in je bil 65 evrov (konec leta, model 2005). Pri nas pa kot si rekla 40 000sit.
Meni je super za upravljati, čeprav bomo verjetno nabavili še eno marelo za malo soldi za po mestu. Malo mi je štorast za po mestu, nabavili pa smo ga za makadamski teren.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 19:29:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A ne veš, kaj je to prestiž, da to sprašuješ?


Sprasujem kaj je s tem narobe? zakaj si nekdo ne bi privoscil ce si lahko?
A moramo spet opravicevat tiste, ki iammo denar?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 19:41:57   
Anonimen
Ne, ne, seveda lahko. Zaradi mene, či si kupite ... Šmarno goro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 19:42:43   
April
Anonimna kar privoščite si, če imate denar. Meni je pri vozičku važn, da se malemu notri dobro godi pa da je praktičen zame. Pa da je ob tem še poceni. Za prestiž mi pa dol visi.

Maja mislim, da ima splišni kar prav. Za 40 000 sit se da izdelat dober voziček, ostalo pa je samo ime.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hauck ali Quinny ???
24.3.2006 20:52:33   
glista
Živijo,

pri nas imamo Quinny 3xl. Ga ne morem prehvalit. Super ogromna kolesa, uporabljam ga od rojstva dalje, brez kakšne posebne košare ali kaj podobnega. Zelo dobro se obnese na vse terenih; po travi, makadamu, snegu, ledu.
Vedeti moraš, koliko boš voziček uporabljala. Jaz ga ogromno in sem zares vesela, da sva se "stegnila" in dala toliko denarja za voziček. Se je zagotovo splačalo!
Pri vsakem vozičku si izračunaj tudi, koliko te pride v celoti; če moraš zraven dokupiti še kakšen dodatek, npr. globoko košaro, senčnik... Ker to potem skupno kar nanese.
Quinny ima ogromno funkcij, edina negativna stvar zame je, da je precej težak. Pa tudi to se je pokazalo za dobro lastnost npr. po snegu, ledu, travi... je zelo stabilen.
Zraven sva kupila tudi lupinico Maxi cosy, ki pa je potem razen za preizkus, kako to gre, nikoli nisem montirala na voziček, ker ni bilo potrebe.
Lep pozdrav,

Pija.

Šele sedaj sem videla, bravo za tak odličen PDPuser posted image . Jaz sem imela samo letnico drugačnouser posted image

(odgovor članu Maja_77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hauck ali Quinny ???
25.3.2006 16:42:28   
zaliga
Anonimen zate:
če že imaš denar, še ne pomeni da si pismen!!!!!
Pa če želiš debatirat, se vsaj registriraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil zaliga -- 25.3.2006 16:43:24 >


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hauck ali Quinny ???
25.3.2006 19:08:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zaliga

Anonimen zate:
če že imaš denar, še ne pomeni da si pismen!!!!!
Pa če želiš debatirat, se vsaj registriraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ne bos mislila kako si pametna. Brez registracije se ne da pisat sporocil.

(odgovor članu zaliga)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hauck ali Quinny ???
27.3.2006 8:26:26   
Anonimen
Se ti zdi da ne??????????????Pol pa sem jaz "pametna", da se da!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hauck ali Quinny ???
27.3.2006 8:51:40   
pravljica
maja, če imaš le možnost, probaj oba in boš videla razliko...meni je očitna (sem sprobala v praksi, ne samo po trgovini)...in ne vem, zakaj sprašuješ, če denar ni ovira user posted image  če iščeš poceni voziček, pa verjamem, da se za quinnyja ne boš odločila
splišni, jaz verjamem, da se teh 50 tisočakov pozna (tudi tistih 100 pri dražjih)...gre za 2 čisto različna cenovna razreda, ki ju ne moreš primerjat...tako kot ne pri avtomobilih, pa smo zadovoljni tako mi kot lastniki ne vem kakšnih marcedesov

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hauck ali Quinny ???
27.3.2006 9:01:33   
Maja_77
Hvala vsem za odgovore.
Bomo pa res sprobali najprej oba!
Pri quinnyju me motijo samo dolgočasne barve, črne in temnomodra sta pretemni, rdeče nebi ker bo fant, ostane samo beige oz. peščena, pa se mi zdi malo dolgočasna...  user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hauck ali Quinny ???
27.3.2006 9:34:28   
pravljica
pa poglej z druge strani...malčka oblečeš kakorkoli in še vedno ni kičasto, ko je v vozičku user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Maja_77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hauck ali Quinny ???
27.3.2006 9:59:02   
Anonimen
Tudi pri avtomobilih, ali pa prav pri njih, gre za prestiž.
Sicr pa je odvisno od človeka. Nihče ne more vedeti, da bi npr. meni bolj bil všeč Quinny kot Hauck. Tudi nobena tule na RR ne.user posted image  Meni je bil ta Hauck super in če bi še enkrat kupovala voziček, bi istiga, ker res ne vem, v čem bi lahko voziček bil boljši. Če pa je voziček skoraj 200.000 SIT  dražji, ali pa recimo vsaj 150.000 SIT od tega Haucka, pa ne vem ..., po moje mora najmanj sam iti naprej, če že ne leteti, da bi lahko bil sorazmerno s ceno toliko boljši.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hauck ali Quinny ???
27.3.2006 10:57:02   
kaja11
 
Ni mi jasno zakaj se je debata spet sprevrgla v eno prepucavanje. Vsak naj si kupi kar hoče. V končni fazi ima tudi vsak svoje zmožnosti in nenazadnje tudi potrebe in pričakovanja.
Otroci preživijo tako v vozičkih za 15.000 kot v tistih za 250.000. Zakaj pa si ljudje ne bi kupovali dragih vozičkov če si lahko privoščijo. Ne vem no, jaz se s tem res nikoli nisem obremenjevala. Pa tudi ne zdijo se mi preseratorjiuser posted image .... briga me...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hauck ali Quinny ???
27.3.2006 11:19:43   
Anonimen
Ja, saj mene tudi ne. Pa saj se sploh nihče ne krega. V bistvu sem jaz povedala točno to, kar si ti. Je pa punca vprašala za razliko med Hauckom in Quinnyjem. In smo pač povedale svoja mnenja.

(odgovor članu kaja11)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hauck ali Quinny ???
27.3.2006 11:33:13   
Margareta

No, jaz ima Quinnyija - spedy sx.

Zadovoljna sem - ker ga je enostavno upravljati, primeren je za makadam, razmeroma lahek (mislim, da ima 9 kg), lepo in enostavno se zloži.

Pri tem vozičku mi pa ni všeč: naklon vozička je prekratek v obe smeri, ne da se ga čisto poležat, prav tako pa se ga ne da dvignit v čisto sedeč položaj. (ampak smo nekaj improvizirali in zdaj se ga da:). Potem nakupovalna košara je premajhna. 


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Maja_77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hauck ali Quinny ???
28.3.2006 11:20:02   
Maja_77
Je pa kičato, ker ne moreš dobit lupinice in vreče v isti barvi; nočem beige vozička, oranžno lupino in temnomodro zimsko vrečo???user posted image user posted image  
Radi bi imel vse v isti barvi - malo v stilu ne pa kr neki...

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?