|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hemeroidi - kako boli!
23.9.2009 11:36:20   
Tanchy
V nosečnosti sem dobila hemeroide in že v porodnišnici po porodu dobila tudi mazilo za le te. S pomočjo mazila se je stanje umirilo, sedaj pa po dobrem mesecu ponovilo, vendar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   boli user posted image user posted image user posted image user posted image . Zadnje dni težko opravljam potrebo, tudi krvavim, vendar kar odlašam iti k zdravniku. Kupila sem si Hemoclin gel in se dva dni mažem, samo nimam upanja, da bo kaj bolje. En zunanj hemeroid je tudi počil (verjetno zato krvavitve).
Kaj menite, bi res mogla odpeketati k zdravniku ali počakam, če bo gel pomagal?

Kakšne so vaše izkušnje? Hvala


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hemeroidi - kako boli!
23.9.2009 11:38:13   
veronikab
Jaz bi šla pokazat. Sama sem tudi med nosečnostjo in po porodu fasala to nadlogo, samo krvavela pa nisem nikoli. Pojdi pokazat, ti bo zdravnik najbolj znal svetovati.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hemeroidi - kako boli!
23.9.2009 11:52:45   
mojčca
Prijateljica je bila ravno v četrtek zaradi hemoroidov operirana in ji je zdravnica rekla, da vsi delajo ful napako, ker se sami zdravijo doma. Treba je iti k zdravniku, sploh na začetku, ko se stvar da še lepo pozdraviti. Potem pa je vse huje, tako kot pri prijateljici in je morala na ful zahtevno operacijo.

Moj nasvet, pojdi k zdravniku, ne zdravi se sama doma.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hemeroidi - kako boli!
23.9.2009 14:48:32   
Tanchy
Hvala. Se bom šla pokazat, pa bomo videli kako in kaj.

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hemeroidi - kako boli!
23.9.2009 16:30:27   
žab*ca
Že večkrat imela user posted image probleme z njimi in vedno se zdravim sama in se še tudi bom,dokler bo šlo.Mi še ni za kazat to rit doktorjem.Je pa res hudo,ko se vname.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.9.2009 19:16:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
23.9.2009 19:20:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hemeroidi - kako boli!
24.9.2009 13:36:41   
Tanchy
Tako. Včeraj sem se šla pokazat. Bilo mi je kar malo user posted image , sam sej so me v porodnišnici tut skos spodaj gledali po porodih ne vem kolikokrat. Me je dr. tudi pregledala in je user posted image bolelo, ampak pravi daše ni take panike...sem si kar oddahnila. Ni pa vedela ali mi da napotnico za naprej ali mazilo, pa mi je kar oboje napisala. Tako se bom najprej mazala s Faktu, če pa ne bo boljš pa grem naprej. Sem se pa odločila, da bom seveda poskusila tudi alternativne zadeve....če drugim pomagajo, zakaj nebi tudi meni user posted image .

Lp


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hemeroidi - kako boli!
24.9.2009 17:49:58   
Sončni žarek
Tanchy - krema tea tre od justa je zakon za take težave user posted image user posted image user posted image

Meni pomaga.....

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hemeroidi - kako boli!
24.9.2009 21:01:03   
kaminek
uf, ti hemeroidi res bolijo kot "prašiček"user posted image .

sm jih občasno imela preden sm zanosila, med porodom so mi se mal naredl, pa se je kr nekako umirilo. potem pa tud kakšen mesec po porodu, buuum, sm krvavela. pa ko sm šla na wc, sm skor upila, sam ne moreš nič. za vsakič sm se umila in namazala s kremo od dr. Gorkič, mislim, da je Proktis, in morm rečt, da mi je za vsakič po 2 dneh bolje. potem pa seveda preneham mazat. nekaj časa je ok, potem pa če se kaj napenjam, pa jovo na novo. napako najbrž nardim, ker se prekmlau neham mazatuser posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hemeroidi - kako boli!
25.9.2009 9:52:54   
Tanchy
sončni žarek - ja, sem kremico tudi jaz naročila pa čakam, da jo dobim, kako jo pa pri hemeroidih uporabljaš? Kako pogosto?

kaminek - na žalost sem jaz tudi tako rekoč nedisciplinirana glede takih zadev....ko je že dobro, neham uporabljat, se mazat, itd. Potem pa vidim, da je napaka, ampak me še ni izučilo  user posted image .


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hemeroidi - kako boli!
25.9.2009 10:35:33   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanchy

sončni žarek - ja, sem kremico tudi jaz naročila pa čakam, da jo dobim, kako jo pa pri hemeroidih uporabljaš? Kako pogosto?



jaz sicer nimam tega kot posledico poroda (sem imela 2x CR), ampak zaradi težav z zaprtjem v nosečnosti user posted image

pojavljajo se mi občasno (včasih zelo dolgo ne, potem pa v kratkem času večkrat)  in takrat se redno mažem (zjutraj, zvečer, pa po veliki potrebi)......par dni in je spet OK..... 

Držim pesti, da ti bo pomagalo user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hemeroidi - kako boli!
10.10.2009 22:42:29   
tončica
Pozdravljene!

Sem drugič rodila in od takrat je minilo 3 mesece. Eno krizo s hemeroidi sem že dala skozi po prvem porodu in zdaj spet jovo na novo, samo zdaj se mi zdi veliko huje. Trenutno si mažem spodaj s kremo Hadensa(dobi se v Avstrij) in na začetku je res lepo pomagalo, zdaj pa imam občutek da mi več nič ne pomagauser posted image Zjutraj grem na blato in četudi ni trdo, me boli kot satan. In bolečina traja kar ves dan. Žalosti me predvsem to da se ne morem sprostiti in ne morem aktivno preživljati časa z otroki. Imam dve deklici 3.5 leta staro in 3 mesece staro. Ko me boli sem dobesedno zanič in sem ful razdražena. Živimo sami in moj je v službi, tako da imam nobene pomoči... Nevem grem v torek z mlajšo v posvetovalnico pa bom vprašala najino pediatrinjo kaj storit. Bom dala verjetno kuro s svečkami skoui in če ne bo bolje bom morala k proktologu....me je groza...user posted image ...najbolj pa me je strah kolonoskopije...

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hemeroidi - kako boli!
11.10.2009 20:18:45   
tilči
tudi jaz sem staknila hemeroide po 2. porodu;prvič jih nisem,saj sem imela carski rez in se nisem napenjala;nobena krema mi ni pomagala,vse je bilo le začasno.Pomagale so mi le tablete Detralex,ki se dobijo v lekarni brez recepta.

(odgovor članu tončica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hemeroidi - kako boli!
12.10.2009 11:00:42   
Tanja_
Jst sem jih tud imela po porodu. So krvaveli, srbeli, boleli...Sm kupila Hemoclin, pa ni bli nič bolš, pa Modolex, pa nič bolš. Pol mi je pa gin.povedala za mazilo Hadenssa iz Avstrije-sem si ga nabavila in je zakon. Ima notri mentol, tako da malo peče ampak fino hladi in niti enkrat nisem več zakrvavela. Pa Keglove vaje je menda treba delat. Glede operativne odstranitve pa- sem videla kako izgleda- je imela punca res velike zunanje hemeroide in poseg ni kar tako, jo je kar bolelo,krvavelo....Skratka nič kuštnega.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hemeroidi - kako boli!
13.11.2009 13:06:38   
atribus
Živjo še iz moje strani no est vam lahko samo nekaj povem moja tašča je imela hermoide, ki jih je sedaj 100 % pozdravila. Si lahko predstavljate koliko je bila vesela in to brez kakršnih mazil in operacij. Zato vam svetujem če kdorkoli hoče to pozdraviti in zrihtati naj mi piše..lp

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hemeroidi - kako boli!
13.11.2009 18:47:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: atribus

Živjo še iz moje strani no est vam lahko samo nekaj povem moja tašča je imela hermoide, ki jih je sedaj 100 % pozdravila. Si lahko predstavljate koliko je bila vesela in to brez kakršnih mazil in operacij. Zato vam svetujem če kdorkoli hoče to pozdraviti in zrihtati naj mi piše..lp


Mene pa res zanima kako se tole pozdravi brez vsega.Namreč moj sine jih ima zato prosim zs-če lahko.

(odgovor članu atribus)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hemeroidi - kako boli!
13.11.2009 19:26:53   
blaža
Ben kaj je to takega, da se ne bi moglo javno napisat? A je kaka skrivnost? Sej smo ja vsi ljudje.

No meni je pomagalo to, da sem si eno ogabno reč nardila kot mi je mama svetovala. najprej nisem hotla, ko je bla pa že kriza, sem nardila in je res pomagalo, pa vse nazaj povleklo.

V glavnem skuhaš si ene 5 strokov česna, lahko tudi več, pol jih kuhaš res dolgo, da se skoraj razkuhajo in v to vodo namakaš gazo in si daš gor kot obkladek in jaz sem si pustila za čez noč. "x sem nardila, pa je šlo vse na svoje mesto. Smrdi pa kot user posted image , ma je pa pomagalo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hemeroidi - kako boli!
13.11.2009 19:33:02   
Tanja_
...

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hemeroidi - kako boli!
13.11.2009 22:23:36   
poli*
Jaz sem jih dobila zaradi zaprtosti (že veliko pred nosečnostjo) in je bilo včasih kar dosti boleče. No, potem sem zanosila (imela celo nosečnost super prebavo, kot še nikoli) in nato rodila. Čez par mesecev, ko sem šla enkrat na potrebo, sem se mal preveč napenjala in sem dobila take hudiče, da sem nekaj dni komaj hodila. Takrat sem začela razmišljati, da jih med porodom sploh nisem dobila (niti najmanjše bulice!), ker porod sploh ni bil lahek, oz. je bil zelo težak.
Še sedaj ne vem, kako je to možno.... pol se pa mal več napneš na školjki, pa vse ven udari.
Nisem vedela, da ima tolko ljudi težave.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?