|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Homeopatija!
30.11.2012 9:19:48   
madela
Na čvekanje v tri dni,sem že napisala temo,pa ni bilo odziva. Tukaj ste mamice alergikov,pa me zanima,če se je katera odločila za zdravljenje alergij s homeopatijo? Kakšne so izkušnje,je pomagalo,kako je vse skupaj potekalo?
Je pa sin star 8 let.Večino alergij je prerasel do svojega 7 leta.Nekaj jih pa še kar vztraja in smo naročeni pri homeopatu.
Sva pa hodila pred 4 leti tudi na bioresonance,pa nam žal ni pomagalo :(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Homeopatija!
30.11.2012 22:27:35   
Lantej
Tudi nam bioresonanca ni pomagala, pa smo bili cca 25x na terapiji:(((

Sem tudi jaz že razmišljala o homeopatu, pa ga na Štajerskem nisem našla, pa še bioresonanca, nam je pobrala preveč upanja in denarjauser posted image .

Sporočite, če vam bo homeopat lahko pomagal... Vsekakor držim pestiuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Homeopatija!
3.12.2012 8:50:41   
madela
Lantej,jaz v bistvu ne vem,kolikokrat sva šla na bioresonančne terapije,ampak sva hodila cca.7 mesecev tja. Vse je kazalo,da alergij več ni,ampak sama sem ugotovaljala,da so še zmeraj :( Denarja in časa,sem pa pustila ojejoj.
Alergičen je bil na vse mogoče,tako da je bilo obdobje,ko je lahko jedel skoraj izključno riž :( In pomagal nam je samo čas. Do sedmega leta je alergije prerasel in pri 7 letih prvič poskusil marsikatero hrano. Za homeopata smo se odločili zaradi alergij na dlako,za katero so zdravniki rekli,da bo ostala za zmeraj :(

Ampak upanje umre zadnje in gremo poskusit še pri homeopatu. Očitno je izkušenj s to vrsto zdravljenja bolj malo,glede na odziv :)

(odgovor članu Lantej)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Homeopatija!
3.12.2012 17:05:17   
Lantej
Moj sin je star 4 leta in je od rojstva alergičen mleko in jajca, kasneje so mu ugotovili še alergijo na sojo, oreščke, pršico, mačjo in pasjo dlako. Od rojstva ima atopijski dermatitis, pred kratkim pa so mu ugotovili še astmouser posted image . Zdravniki mi ves čas obljubljajo, da bo alergije prerasel, namesto tega pa vedno odkrijejo še kakšen nov alergenuser posted image .

O bioresonanci ne bom več izgubljala besed, zame je bil to skrajni poizkus, ki ni imel nobenega pozitivnega učinkauser posted image

Resnično upam in vam želim, da vam homeopat pomaga... Mogoče je potem upanje tudi še za nas???

Vsekakor poročajte, kako vam bo šlo.

Lp

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Homeopatija!
3.12.2012 18:52:33   
madela



Očitno pišete enako zgodbo,kot smo jo mi. Tudi nam so obljubljali,da bo alergije prerasel.Pa smo se prva leta borili z groznim atopijskim dermatitisom.Temu se je kasneje pridružila še astma in je sedaj na redni terapiji kortikosteroidov zaradi astme. O alergijah pa enako,kot pri vas....Najprej samo alergija na mleko,jajca in potem na vsakem testiranju še cel kup novih. Alergija na sojo,vsi oreščki,svinjina,skoraj vso sadje,paprika,paradižnik,vsi konzervansi,barvila,pšenica,latex...ma ziher sem kaj spustila.  In ja mi smo večino teh alergij prerasli,ampak kdaj?? Komaj pri 7 letih user posted image  Posledica tega je,da mi otrok precej slabo je in se boriva s prenizko telesno težo. Marsikateri okus mu ni všeč. Sedaj nam ostajajo alergije še na oreščke,hišni prah,ter živalsko dlako. Mimogrede,alergija ni na dlako,kot so meni zatrjevali pri alergologi,temveč na slino in odmrle celice kože. Vem,ker smo si nabavili kužka,brez dlake in se sedaj soočamo s težko situacijo. In to je tudi edini razlog,da sem pripravljena še 1x metat denar skozi okno...čeprav srčno upam,da bo homeopat pomagal. Bom poročala o uspehu user posted image  Vam pa želim čim manj tegob s strani alergij in da se vam začnejo umirjat,ter potem tudi izginjat. Nam so začele prve alergije pojenjat okrog 5 leta starosti.

(odgovor članu Lantej)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Homeopatija!
3.12.2012 20:11:38   
Lantej
Joj, ubogi otroci, kaj vse morajo prestajatiuser posted image .
So tudi nam že povedali, da bomo verjetno že kmalu dobili kortikosteroide za lajšanje astme, ker smo bili v zadnjem mesecu 2 x v bolnici zaradi bronhitisa in napadov težkega dihanja s kašljem...

Vidim, da je vaša zgodba res zelo podobna naši, oz. mi gremo po vaših stopinjahuser posted image . Glede na to, da ste vsaj nekaj alergij že prerasli upam, da bo tudi pri nas kmalu tako...

Zaenkrat pa vam želiko veliko zdravja in sreče s homeopatom. In če bodo uspehi, vas bom kasneje prosila še za kontakt od vašega homeopata...

Lepo bodite!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?