|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Vespera-Mali Lošinj
11.1.2008 12:31:25   
Sulfinija
Glede nato,da bodo letos dvojne počitnice pri nama sma se za prvo destinacijo odločila Hotel Vespera-Mali lošinj.
Me zanima ima mogoče katera z tem hotelom izkušnje?IN kako ste bile tam zadovoljne?

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
11.1.2008 12:51:14   
smigli
Sem bila pred cca. ene petimi leti in mi je blo kar fajn. Edino hrana je bi la premalo pestra, če nisi prišel ob točni uri začetka zajtrka, kosila ali večerje, si dobil bolj malo.
lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
16.1.2008 13:58:14   
polona25
Tud mene zanima, kako je tam, pa kakšne so plaže v bližini? Vem, da je tam Sunčana uvala, pa nekje blizu Čikat, sam je tam v sezoni najbrž velika gneča? A je na Lošinju še kaka lepa plaža?

Hvala

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
20.1.2008 19:28:05   
karin412
Mi smo bili predlani v Avrori, pa nam ni bilo preveč všeč-zdaj so ga obnovili, medtem ko Vespere niso. Sta pa oba v bližini. Avrora ima celo bližje plažo za otroke, sicer je plaža kamnita, samo za odrasle, da skočiš noter. Hrana je bila obupna in kot je že zgoraj napisala-če nisi prišel čisto prvi, ti potem ni ostalo skoraj nič, jaz tega nisem razumela, sem pa doživela na lastni koži. Meni se je zdelo, da niso dali dovolj sezonske zelenjave in sadja- jedli smo jabolka in zelje, pa korenje, o kakih lubenicah, melonah, bučkah-enkrat smo jih videli v celem tednu.
Pa zelo je bilo vroče v sobah, zdaj so v Avrori baje klime.

Jaz ti odsvtujem, čeprav boš lahko slišala, da je bilo enim tudi fajn, ko sva midva recimo spraševala druge Slovence (aja-cena odraža kakovost).

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
20.1.2008 19:29:04   
karin412
Čikat ni tako blizu, po moje vsaj pol ure peš, če ne več. Saj če nisi z otroki, je kamnita plaža čist ok.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
11.2.2008 16:40:03   
labika
To je čist relativno, enim ni všeč, meni je zelo všeč.
Priporočam.

Lep dopust

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
11.2.2008 17:31:43   
Zala01
Mi smo bili z otrokom v Vesperi sicer za prvomajske počitnice,tako da za plažo ti ne bom nič govorila.Čeprav sicer za nastanitve v hotelih nismo preveč zahtevni, mi v Vesperi pa res ni bilo kul. Ni se mi zdelo nič preveč čisto v sobah, za hrano so pa že predhodnice povedale.
Upam, da boš ti bolj uživala. LP

(odgovor članu labika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
8.5.2008 20:19:24   
tanjusi
ko smo ravno pri vesperi sem bila ravno danes prav šokirana, ko sem se zanimala za počitnice,tam smo bli tri leta nazaj pa je blo super. no sedaj pa dam jaz prošnjo za predračun, dva odrasla in dva otroka 7 in 10 let in dobil odgovor da potrebujemo dve sobi , ker so samo tri posteljne sobe in da je v vesperi pač takouser posted image .N e morem si predstavljat našo družino v dveh stanovanjih, sem ful žalostna.user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
26.5.2008 19:11:32   
makika
mi smo bili lani,bilo je ok,le vročina je bila nevzdržna,pa kot so že napisale,če ne prideš med prvimi jest,zmanjka tiste "tabolš" hrane.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
8.7.2009 12:43:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu makika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
21.7.2009 22:42:31   
tropical
Mi smo bili ene 3 leta nazaj in je bilo super. Res pa je če si prišel na večerjo bolj pozno si bi včasih lačen.
Letos smo tudi nameravali iti  v hotel Vespera, ampak so cene zasoljene.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hotel Vespera-Mali Lošinj
21.7.2009 23:44:51   
rija
ja, ker je vespera komplet prenovljena...letos....lani pa aurora....

torej pred hotelom je samo betonska plažauser posted image  ker če je tak, potem to za nas odpade. definitivno. nagledujem pa ta lošinj že menda 2 letiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?