|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
3.3.2009 12:29:14   
livia
Naš želeni termin je od 28.6. - 8.7.2009. Lahko tudi za par dni zamaknemo termin, ali pridemo samo za en teden. Potrebovali bi pa apartma za 4-5 oseb. Mi smo sicer 2 odrasla in 2 otroka (3 in 1 leto stara), a bo mogoče za kak dan prišla še babica.

Iščemo kak tak apartma, da bo plaža blizu. Plaža mora biti primerna za otroke, z nekaj sence. Kaka trgovina v bližini in igrala so tudi dobrodošla.

Pa ne mi rečt Nerezine-Bučanje, ker bom znorela. Ker sem preklicala Telekom, Sindikat KC, Kompas-MTS, PSK Krško, Perutnino Ptuj, Krko, Lisco, Vlado RS in na koncu še dva privat gospoda, pa nihče nima nič prosto ali pa čakajo na razpis zaposlenih, ki imajo prednost.

V kolikor poznate koga, ki bi še imel prosto v našem terminu, se priporočam, ali pa če poznate še kako drugo podjetje, ki oddaja v Bučanjih, poleg naštetih.
Kakršna koli informacija nam bo v veselje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
3.3.2009 18:29:23   
Anonimen
kaj pa loparji? mi smo tja hodili, res ni take "žurke", kot v bučanjih ampak plaža je sorazmeroma lepa. lp

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
3.3.2009 20:02:04   
livia
A lahko kak kontakt?????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
25.4.2009 22:24:39   
tonikoss
Lep pozdrav,


Izvedel sem, da bo Labod oddajal 6 enot, vendar pa nimam njihove kontaktne številke.
Tudi sam imam apartma v naselju Bučanje, na žalost pa imam v glavni sezoni že vse zasedeno.
Če si hočete ogledati naselje pa imam na svoji strani poleg slik od apartmaja tudi veliko slik naselja pa tudi otoka Lošinja. Naslov je:

http://www.bucanje.com

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
25.4.2009 22:32:55   
Anonimen
livia - jaz ti priporočam, da pokličeš na turistično agencijo nerezine - al pa da poskusiš poiskat na netu

http://www.korcula-accommodation.com/losinj/nerezine_hrv.htm

(odgovor članu tonikoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
25.4.2009 22:36:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tonikoss

Lep pozdrav,


Izvedel sem, da bo Labod oddajal 6 enot, vendar pa nimam njihove kontaktne številke.
Tudi sam imam apartma v naselju Bučanje, na žalost pa imam v glavni sezoni že vse zasedeno.
Če si hočete ogledati naselje pa imam na svoji strani poleg slik od apartmaja tudi veliko slik naselja pa tudi otoka Lošinja. Naslov je:

http://www.bucanje.com


glede na cene, bi rekla, da imaš srečo al pa bogatejše goste

(odgovor članu tonikoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
28.4.2009 9:50:50   
frutka_
Livia naslednji teden gremo v Bučanje ampak prijateljica, ki je že doli je rekla da je  bojda že vse zasedeno. Tudi ona je želela rezervirati hiško za ene prijatelje pa ni šlo. Upam, da boš imela še kaj sreče.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
28.4.2009 9:54:26   
špelin@
Krka je imela pred tednom dni še "frej" en termin v začetku julija user posted image Se jim vmes "sproščajo" proste kapacitete, ker pride do odpovedi zaradi bolezni ipd., zato ga. Milena tam pravi, da se kar splača vsak teden poklicati user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
28.4.2009 9:59:30   
Volga
Mi bomo dol od 10. do 20. julija. Komaj čakam.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
28.4.2009 10:24:08   
livia
Dobili smo preko Krke in sicer od 3.-12.7. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
28.4.2009 10:27:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: livia
Dobili smo preko Krke in sicer od 3.-12.7. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Evo, točno ta termin je bil še frej user posted image user posted image user posted image Ga kolega ni vzel, ker ima psa in ga nima kam dat...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
28.4.2009 10:56:54   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mi bomo dol od 10. do 20. julija. Komaj čakam.


Volga jaz bom celi julij doli tako da ni hudič, da kakšna huda kava uide...user posted image seveda če boš za.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
28.4.2009 11:03:52   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: livia
Dobili smo preko Krke in sicer od 3.-12.7. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Evo, točno ta termin je bil še frej user posted image user posted image user posted image Ga kolega ni vzel, ker ima psa in ga nima kam dat...


Super. Res ste se namantrali za ta dopust! Uživali boste!
Psov pa res ne smeš imeti v naselju, ja. Na žalost.


< Sporočilo je popravil frutka RR -- 28.4.2009 11:04:25 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
29.4.2009 18:17:12   
livia
V bistvu smo mi dobili ta apartma že ful dolgo nazaj, tako da ta kolega s psom ni nič "kriv" za to.

Tiste, ki ste tam že skoraj kot doma...........zanimata me dve stvari:
- ali so na plaži tuši?
- ali puščate čez noč na plaži razne senčnike, kanglice, armaflekse, bazenčke,... Kaka je praksa? Je varno?
- katera je najbolj primerna plaža za otročke (1 in 3 leta)? Vse? Kako se pride do tam?

No, pa so tri vprašanja. Upam, da mi katera odgovori.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
29.4.2009 20:55:30   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: livia

V bistvu smo mi dobili ta apartma že ful dolgo nazaj, tako da ta kolega s psom ni nič "kriv" za to.

Tiste, ki ste tam že skoraj kot doma...........zanimata me dve stvari:
- ali so na plaži tuši? ne
- ali puščate čez noč na plaži razne senčnike, kanglice, armaflekse, bazenčke,... Kaka je praksa? Je varno? ne, ne puščamo. nimamo te navade. plažo čistijo!
- katera je najbolj primerna plaža za otročke (1 in 3 leta)? Vse? Kako se pride do tam? plaže so: kamnita, droban pesek, skale, fkk...kaj hočeš!user posted image ko boš prišla v naselje (hiške so nad plažo) bo od hiške najbrž vodila pot do plaže. ne moreš zgrešit. vsi bojo rinli v isto smer. do plaže lahko greš z vozičkom. ob potki imajo postavljena igrala, v senci, tako da otrokom ni dolg  cajt. v naselju je trgovina. zvečer je živa muzika in ples!user posted image

No, pa so tri vprašanja. Upam, da mi katera odgovori.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 14:05:50   
Flora2
Mene pa zanima kakšni so apartmaji od Krke v Nerezinah, vsaka info. dobrodošla.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 14:14:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: livia

V bistvu smo mi dobili ta apartma že ful dolgo nazaj, tako da ta kolega s psom ni nič "kriv" za to.

Tiste, ki ste tam že skoraj kot doma...........zanimata me dve stvari:
- ali so na plaži tuši?
- ali puščate čez noč na plaži razne senčnike, kanglice, armaflekse, bazenčke,... Kaka je praksa? Je varno?
- katera je najbolj primerna plaža za otročke (1 in 3 leta)? Vse? Kako se pride do tam?

No, pa so tri vprašanja. Upam, da mi katera odgovori.


Na plaži so tuši.
Čez noč ničesar ne puščam na plaži.
Misilm, da tista v malem zalivčku, speskana, boš našla, ne skrbi.

Frutka, povej v kateri kučici boste, da te najdem. A pivo ti pa ne gre?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 17:11:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: livia
V bistvu smo mi dobili ta apartma že ful dolgo nazaj, tako da ta kolega s psom ni nič "kriv" za to.

Ma itak bi bilo preveliko naključje, ker Krka nima le enega apartmaja user posted image

Jaz sem s prvim postom bolj odreagirala na tole:
IZVIRNO SPOROČILO: livia
Pa ne mi rečt Nerezine-Bučanje, ker bom znorela. Ker sem preklicala Telekom, Sindikat KC, Kompas-MTS, PSK Krško, Perutnino Ptuj, Krko, Lisco, Vlado RS in na koncu še dva privat gospoda, pa nihče nima nič prosto ali pa čakajo na razpis zaposlenih, ki imajo prednost.

Ker je pač treba večkrat poklicat user posted image

Imam pa določena ista vprašanja, kot ti...

IZVIRNO SPOROČILO: livia
Tiste, ki ste tam že skoraj kot doma...........zanimata me dve stvari:
- ali so na plaži tuši?
- katera je najbolj primerna plaža za otročke (1 in 3 leta)? Vse? Kako se pride do tam?

... ker smo prej vedno letovali v AC Lopari.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 17:16:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR
IZVIRNO SPOROČILO: livia
- ali so na plaži tuši? ne



IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Na plaži so tuši.


Kaj zdaj, a so na plaži tuši ali ne??

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 20:13:11   
livia
Frutka in Volga, kaj zdaj so ali niso tuši na plaži???

A čez dan pa puščate robo na plaži? Recimo če greste zjutraj, pa potem spet popoldan malo. Meni se vse krame ne da vsakič pakirat.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 21:09:42   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Frutka in Volga, kaj zdaj so ali niso tuši na plaži???

A čez dan pa puščate robo na plaži? Recimo če greste zjutraj, pa potem spet popoldan malo. Meni se vse krame ne da vsakič pakirat.


Joj, valda da so tuši na plažahuser posted image user posted image user posted image . Čisto sem pozabila! Sorry! Volga ima prav!user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 21:51:14   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Frutka, povej v kateri kučici boste, da te najdem. A pivo ti pa ne gre?



Nimam pojma kolko je številka...sem pozabila. Pivo je edino, ki mi ne gre.user posted image Gre pa vse ostalo od tavžnrože pa do jegra. Nič, te bom kontaktirala, ko bo cajt zrel.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 21:54:05   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Flora2

Mene pa zanima kakšni so apartmaji od Krke v Nerezinah, vsaka info. dobrodošla.


Samo enkrat smo bili v rentani hiški in bila je Krkina in bila je SUPER! Očiščena, Zepter posoda noter, Odeja Škofja Loka odeje, spucana v nulo, parking v senci za dva avtomobila, ogromna terasa, klima, letna kuhinja-polno opremljena, tuš zunaj,...ni kaj ni!
Zelo zadovoljni!

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 21:55:44   
frutka_
Aja, še ena zelo fajn zadeva je. V naselju, na recepciji, je knjižnica. Zelo dobro založena. Imajo na izbiro vse od otr. literature pa do romanov idr.. 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: apartma Lošinj - prosim pomoč!!!
30.4.2009 21:59:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Frutka in Volga, kaj zdaj so ali niso tuši na plaži???

A čez dan pa puščate robo na plaži? Recimo če greste zjutraj, pa potem spet popoldan malo. Meni se vse krame ne da vsakič pakirat.


Joj, valda da so tuši na plažahuser posted image user posted image user posted image . Čisto sem pozabila! Sorry! Volga ima prav!user posted image


Odlično user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?