|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hranjenje in spanje
4.9.2005 9:56:58   
Ursams
Mamice lep pozdrav,

Sem mamica 8m in 1/2 starega Marka. Forum prebiram že kar nekaj časa in mi je zelo všeč (veliko dobrih informacij). No sedaj pa se oglašam tudi sama z manjšo težavico.

Mali se je odstavil, bolj kot doji se carta, problem je pa v tem, ker sem jaz te dni zbolela in mislim, da nimam več prav veliko mleka, tako, da ponoči ko se prebudi za dojenje ne dobi dovolj mleak in si lahko predstavljate kakšne volje smo celo noč. Probala sem s flaško in prilagojenim mlekom pa zavrača flaško in mleko.

Za zdaj še nimam nobene prave ideje kaj bom naredila zato mi vsak nasvet pride prav.

Urša in Mark
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hranjenje in spanje
4.9.2005 11:35:14   
piščanc
če se je odstavil, potem dvomim, da ga manjša količina mleka teži

no pri nas so trenutno zobki tisti, ki nam delajo težave - slabše hranjenje, slinjenje, slabše dojenje...

(odgovor članu Ursams)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hranjenje in spanje
4.9.2005 11:37:49   
Pi-kica 1
Menim, da tako velik dojenček ne potrebuje več nočnega hranjenja. Če že mora, mu ponudi ponoči čaj ali vodo. Mojemu sinku ponoči ne dajem ničesar, če se zajoče, mu ponudim dudo in ga malo poujčkam, pa zaspi nazaj. Edino sedaj, ko je prehlajen in ima zaradi dihanja skozi usta suho grlo, mu včasih ponudim malo mlačne vode.
Kaj pa mu daješ zvečer za večerjo? Morda zvečer dobi premalo močno hrano in je zato lačen.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Ursams)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?