|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 13:43:01   
babyshower
Pozdravljene

Baby shower je čedalje bolj popularen tudi pri nas. Po " slovensko"  je to zabava za nosečnice. Tema je namenjena zbiranju idej za družabne igre na tej zabavi.

Več o zabavi za nosečnice si lahko preberete v katalogu ponudnikov.

http://www.ringaraja.net/katalog/baby-shower-spletna-trgovina



_____________________________

Plačano oglasno sporočilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 13:43:27   
babyshower
Da bo zabava res zabavna


Nariši najlepšega dojenčka.
Pripomočki : Listi in svinčniki za vse goste, štoparica ali peščena ura.
Navodila: Vsak od gostov naj na list papirja nariše sliko dojenčka. Časa imate 5 minut. Bodoča mamica na koncu oceni najlepšo in najbolj izvirno sliko.

Nariši in ugani
Pripomočki: Listi in svinčniki za vse goste.
Navodila: Pred začetkom zabave mama oz. organizator na majhne kartončke napiše besede oz. fraze, ki so v povezavi z otrokom in nosečnostjo. Vse fraze pomeša v skledo ali škatlo. Vsak od igralcev izžreba en kartonček in poizkusi narisati kar piše na kartončki. Ostali ugibajo in tisti ki največkrat ugane je zmagovalec.
Primer: nosečniški trebušček, dojenje.

Poišči nogavičke
Pripomočki: 10 parov pisanih otroških nogavičk, ura.
Navodila: Posedite se v krog. Pripravite 10 parov pisanih otroških nogavičk. Dobro jih premešajte in jih postavite v sredino kroga. Imate 1 minuto časa da poiščete čim več parov. Tisti igralec ki zbere največ parov je zmagovalec. Če je veliko igralcev potem se razdelite v skupine.

Pantomima
Pripomočki: Fraze na kartončkih.
Navodila: Vsak igralec izžreba ena kartonček na katerem je napisana fraza. S pantomimo poizkuša drugim gostom pokazati kaj piše na kartončki. Tisti ki igra pantomimo ne sme govoriti,pisati in risati. Tisti ki ugane je zmagovalec.
Primer: duda, flaška, dojenje, spanje, izčrpavanje mleka, previjanje, plenička, slinček…

Izberite ime za novorojenčka
Pripomočki: Listi in svinčniki za vse goste.
Navodila: Vsak izmed gostov naj na list papirja napiše ime za bodočega novorojenčka. Če je spol že določen potem napišite ime primerno spolu, če spol še ni znan napišite imena za oba spola. Bodoča starša naj ocenita imena od 1 do 5 ter izbereta najljubšega.

Ugotovite težo in velikost bodočega novorojenčka
Pripomočki: Listi in svinčniki za vse goste.
Navodila: Gostje naj na list papirja napišejo predvideno težo in velikost novorojenčka. Bodoča mamica naj list skrbno shrani in po rojstvu malčka bo znan zmagovalec.

Predviden datum poroda z uro
Pripomočki: Listi in svinčniki za vse goste.
Navodila: Na list papirja vsak napiše predviden datum poroda. Da bo igra še bolj zanimiva pa naj vsa napiše tudi uro in minuto kdaj bo novorojenček prijokal na svet. Zmagovalec bo tako znan po porodu.

Ugibanje obsega materinega trebuha
Pripomočki: Trak, vrvica ali toaletni papir ter škarje.
Navodila: Vsak od gostov odreže predvideno dolžino obsega materinega trebuha. Zmagovalec je tisti, ki se najbolj približa dejanskemu obsegu trebuha.

Pokušanje otroške hrane.
Pripomočki: Nekaj kozarčkov različne otroške hrane.
Navodila: V posodice pripravite različno otroško hrano ter jo dajte za pokositi gostom. Zmagovalec je tisti, ki najbolj točno zadane vse okuse.

Spretnost previjanja
Pripomočki: Otroška plenica, povijalna plenica, otroški body ter lutka dojenček in ura.
Navodila: Da bosta bodoča starša kar najbolje pripravljena na izzive, ki ju čakajo jim pripravite vse potrebno za previjanje ter odmerite 5 minut časa, v katerem naj bo naloga opravljena. V primeru, da sta v nalogi sodelovala tako bodoča mamica kot očka, naj gostje ocenijo kdo je bolje previl ter si zasluži nagrado.

(odgovor članu babyshower)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 15:02:44   
TomTaylor
A to so igre za otroke?

(odgovor članu babyshower)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 15:05:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A to so igre za otroke?


pa ti nisi resna no user posted image  to so igre za prijateljice, ki pridejo na zabavo bejbi šover, torej k nosečnici, ki bo rodila otroka in ji prinesejo darila in potem se igrajo opisane igrice. A ti tega nisi imela? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 15:23:49   
masna
Sorry če kakšno užalim, ampak samo neumnosti pobiramo po američanihuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 15:34:05   
anika87
Ja res je masna!
Pa še ponavadi so to take gluposti, ki dosti koštajo... z vsemi prazniki iz Amerike vred.user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 15:49:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A to so igre za otroke?


pa ti nisi resna no user posted image  to so igre za prijateljice, ki pridejo na zabavo bejbi šover, torej k nosečnici, ki bo rodila otroka in ji prinesejo darila in potem se igrajo opisane igrice. A ti tega nisi imela? user posted image


Ne, ker se mi zdi otročje in pocukrano user posted image . Pa ti? Si uživala?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 16:00:19   
Chebellca
Malo je manjkalo pa bi dobila sladkornouser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 16:59:57   
FLASK_A
OMG!user posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 17:05:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

OMG!user posted image




bi se ti pridružila, pa se bojim, da mi bo lečo kam nazaj zabrisalouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 17:10:51   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

OMG!user posted image




bi se ti pridružila, pa se bojim, da mi bo lečo kam nazaj zabrisalouser posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 17:11:29   
anika87
za kaj se že greuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 17:58:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyshower


Izberite ime za novorojenčka
Pripomočki: Listi in svinčniki za vse goste.
Navodila: Vsak izmed gostov naj na list papirja napiše ime za bodočega novorojenčka. Če je spol že določen potem napišite ime primerno spolu, če spol še ni znan napišite imena za oba spola. Bodoča starša naj ocenita imena od 1 do 5 ter izbereta najljubšega.


Meni je pa ta cisto vsec in prakticna.
Recimo da se mami in ocka (in mogoce se bratci in sestrice) o imenu ne morejo dogovorit.
Da ne pomaga niti sirsi druzinski nasvet.
Da so mnenja na Ringaraji deljena.




Vam se vedno ostane BEJBIŠAVR user posted image user posted image

(odgovor članu babyshower)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 17:58:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyshower


Baby shower je čedalje bolj popularen tudi pri nas.


A smem vprasat, na katerem koncu Slovenije imate najvec uspeha?

(odgovor članu babyshower)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 18:35:03   
anika87
Je moj poškilil malo zraven mene v monitor in videl kaj berem...
Pa je rekel, pa to je samo na filmih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 18:40:55   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: babyshower


Izberite ime za novorojenčka
Pripomočki: Listi in svinčniki za vse goste.
Navodila: Vsak izmed gostov naj na list papirja napiše ime za bodočega novorojenčka. Če je spol že določen potem napišite ime primerno spolu, če spol še ni znan napišite imena za oba spola. Bodoča starša naj ocenita imena od 1 do 5 ter izbereta najljubšega.


Meni je pa ta cisto vsec in prakticna.
Recimo da se mami in ocka (in mogoce se bratci in sestrice) o imenu ne morejo dogovorit.
Da ne pomaga niti sirsi druzinski nasvet.
Da so mnenja na Ringaraji deljena.




Vam se vedno ostane BEJBIŠAVR user posted image user posted image


user posted image

dej nehi, bom s stola padlauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 18:52:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Je moj poškilil malo zraven mene v monitor in videl kaj berem...
Pa je rekel, pa to je samo na filmih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Naj dobro prebere user posted image .

Tudi v domacih logih so take zabave popularne.

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 21:09:16   
ksenija12
No, meni je pa vaša trgovinica všečuser posted image ...ste si jo pogledale ostale...prav luštna je..le tako naprej...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
2.4.2009 23:53:15   
Najaa
Pa kaj se to dejansko katera gre? user posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 8:09:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A to so igre za otroke?


pa ti nisi resna no user posted image  to so igre za prijateljice, ki pridejo na zabavo bejbi šover, torej k nosečnici, ki bo rodila otroka in ji prinesejo darila in potem se igrajo opisane igrice. A ti tega nisi imela? user posted image


Ne, ker se mi zdi otročje in pocukrano user posted image . Pa ti? Si uživala?



Ja, seveda. pa veš koliko daril sem dobila? Al to praktično ne rabiš ničesar več kupiti za sončeka. Skoraj vse dobiš. Takrat šele vidiš, da imaš res prave prave prijateljice. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 8:45:26   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


Ja, seveda. pa veš koliko daril sem dobila? Al to praktično ne rabiš ničesar več kupiti za sončeka. Skoraj vse dobiš. Takrat šele vidiš, da imaš res prave prave prijateljice. user posted image user posted image user posted image


Po darilih spoznaš prave prijateljice?
Sej se hecaš Volga, aneda, da se? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 8:47:03   
piko12
Joj, kako ljubko!user posted image  takoj, ko bo inzulin v prosti prodaji, bom pa jaz tudi imela bejbišavr.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 8:48:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

sej sem vedla ( tud iz prve roke ) da so nosečnice mal ubrisane....sam da tolk zlo....user posted image đizs....

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 8:56:45   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

sej sem vedla ( tud iz prve roke ) da so nosečnice mal ubrisane...



Ti bom jz dala!!! user posted image user posted image user posted image

Ti povem iz prve roke, da user posted image nismo "ubrisane", vsaj tko hudo ne...no, alpa ne vse...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IGRE ZA BABY SHOWER ZABAVO
3.4.2009 9:01:08   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Sej se hecaš Volga, aneda, da se? user posted image



Nič se ne heca. Sem bila povabljena...MOram sicer priznati, da pri VOlgi ni bilo toliko domiselnih igric, smo pa vseeno "preživele". VOlga, saj đe imaš tiste posebne afriške copatke? Upam, da si jih spravila za spomin...so me kar drago prišle,.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?