|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.4.2007 20:11:15   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
...končno smo tudi me dočakale svoj mesec user posted image  user posted image  user posted image
 
...ko travca zeleni in cvetje dehti... user posted image  odpiramo novo temo...
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
majčice - junijčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image  biba26: (2.ICSI, MB, dr. Vlaisavljević)
08.05. predvidena punkcija
 
user posted image  pika74: (3.IVF, LJ, dr.Drobnič)
30.04. začetek špikanja
 
user posted image  perlica: (1.IVF, MB, dr. Vlaisavljević)
 
user posted image  sayuri: (1.ICSI, PO, dr. Reš), doma že ima user posted image  user posted image
 
user posted image  gold fish: (LJ, dr. Zorn)
30.05. začetek špikanja
 
user posted image  ija: (4.ICSI, PO, dr. Reš)
 
 
 
user posted image   user posted image   NAVIJAČICE  user posted image   user posted image
 
tosja
 
 
 
user posted image  Pupike pofočkajte se user posted image
 
- postopek (dolg, kratek, začetek špikanja, zdravila,...
(IVF, ICSI, IVI) ...1.,2.,...
- klinika zdravljenja (MB, LJ, PO, tujina)
- zdravnik, ki vodi postopek
 
 
...in naj se zgodi, da vse zagledamo user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.4.2007 20:16:58   
Sulfinija
Tosja,a mene pa si kar dol vrgla iz vašega seznama.Maj bo naš mesecx,je mesec ljubezni.

Tosja:
mojca9000 začetek špikanja z diphreline 12.04 in gonal-f 26.04 in predvideni datum za punkcijo po 8.5 in dr.kovač maribor 2.isci.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.4.2007 20:30:33   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: mojca9000

Tosja,a mene pa si kar dol vrgla iz vašega seznama.Maj bo naš mesecx,je mesec ljubezni.

user posted image  ma kje sem te dol vrgla... si ne upam user posted image  user posted image  user posted image
 
Ti dobiš znakec user posted image  na sosednji temi - ker si tam štartala - tam boš pritekla na CILJ! user posted image
 
Nova tema je odprta za vse, ki začnejo tečt svoj zmagovalni krog! user posted image  user posted image  user posted image
 
itak...MAJ je zakon... LJUBEZEN pa tud! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.4.2007 20:33:34   
pika74
U lepo user posted image user posted image .

Pa še ena je smuknila dol - citrončica - mislim,da je začela s špikanjem par dni pred mano (mogoče 26.4.user posted image , če se ne motim...dejte mal pobrskat nazaj pliiiiz)

Hvala user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.4.2007 20:35:11   
pika74
Ja - preverjeno - 26.4. je štartala, 9.5. ima pa UZ.

Jaz imam pa UZ 14.5.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.4.2007 20:37:40   
tosja
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
majčice - junijčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image  biba26: (2.ICSI, MB, dr. Vlaisavljević)
08.05. predvidena punkcija
 
user posted image  pika74: (3.IVF, LJ, dr.Drobnič)
30.04. začetek špikanja
14.05. UZ
 
user posted image  citrončica: (2.IVF, LJ)
26.04. začetek špikanja
09.05. UZ
 
user posted image  perlica: (1.IVF, MB, dr. Vlaisavljević)
 
user posted image  sayuri: (1.ICSI, PO, dr. Reš), doma že ima user posted image  user posted image
 
user posted image  gold fish: (LJ, dr. Zorn)
30.05. začetek špikanja
 
user posted image  ija: (4.ICSI, PO, dr. Reš)
 
 
 
user posted image   user posted image   NAVIJAČICE  user posted image   user posted image
 
tosja
 
 
 
user posted image  Pupike pofočkajte se user posted image
 
- postopek (dolg, kratek, začetek špikanja, zdravila,...
(IVF, ICSI, IVI) ...1.,2.,...
- klinika zdravljenja (MB, LJ, PO, tujina)
- zdravnik, ki vodi postopek
 
 
 
 


< Sporočilo je popravil tosja -- 30.4.2007 20:38:50 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.4.2007 21:30:04   
pika74
Prvi dan špike - in že se mi zdi, da bom mogla tud zase naštrikat eno...khm... user posted image gas masko user posted image

Zgleda, da mi bo Suprefact dau vetra user posted image user posted image user posted image .

A vam še neki povem - dons sm si kupla laneno seme... to je tako čist mičkeno rjavo seme... in bety upa mi je enkrat zaupala, da za boljši pridelek pomaga, če se zjutraj vsak dan za zajtrk poje mešanico lanenih semen, skute in naribanega jabolka. Saj ne rečem, da bom zdaj to vsak dan jedla - ma jutri zjutraj si bom probala naštimat user posted image . Mogoče pa kej pomaga... če bom milimetrčk bližje cilju, potem je vredno probat user posted image .

****
Sem še malo pobrskala po spletu in našla še en recept za zajtrk:
Sadje z lanenim semenom
1 pomaranča, 1/2 jabolka in 50 g borovnic zmešamo s sokom 1 limone in 2-4 žličke lanenega semena in 70g jogurta. Glede na okus dodamo 1 žlico medu.


< Sporočilo je popravil pika74 -- 30.4.2007 21:44:08 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 7:24:54   
Bety upa
evo še Bety je z vami.....ne vem ali naj se veselim ali naj jokam, ker smo zopet skupaj....
Ma dejmo navijat, drugo pa pustimo usodi....user posted image user posted image user posted image

Jaz štartam tudi ta mesec, ne vem točno kdaj, verjetno ko bo prišla M, enkrat konec meseca.
Moram prvo na razgovor in po recept za zdravila.

Za boljšo odzivnost jajčnikov pomaga vsak dan aspirin 100, cvetni prah, matični mleček....telovadba in ne uživati ogljikove hidrate, torej nič sladkarij....Jesti beljakovine in sadno-zelenjavne obroke. Na drugem forumu sem brala, da pomaga še ginko (večja prekrvavitev maternice) in pomirjevalne tablete (persen forte, hova...apaurin...)

Drugega nimaš kaj delati. In upati. In čakati šestico.

Torej, na seznam napišite še mene, to je moj 5.ICSI postopek, dr.Reš , datum še sporočim...

Zdaj pa grem praznovati Praznik dela...user posted image user posted image

LP

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 9:37:37   
koala
Pika, zdaj povešuser posted image , no saj laneno seme papam zaradi prebave, bi pa opozorila da je terba na laneno seme veliko piti, 10 kratno količino tekočine, torej za 28 g semena 280 ml tekočine, da nebo kakšnih težav z prebavo. "8g semena pa sta dve jedilni žlici.

Jaz se tukaj pofočkam kot navijačica, bom pa švicala globoko v maj.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 9:48:09   
Sulfinija
Punce,povem vam le eno komaj čakam četrtek da me dajo na uZ,da vidimo kaj bo tokrat,nič špikanja direktno v jajčnik temveč zadaj v višini jajčnikov in močni glavoboli,tkole močni da se mi blede.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 11:07:54   
blanč
dobro jutro. Lepo, da se že špikate in bomo kmalu imele cel kup nosečk.jaz pa imam še vedno bolečine in krvavitve po včerajšnji punkciji. Ali je to pogost pojav???user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 12:00:40   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

dobro jutro. Lepo, da se že špikate in bomo kmalu imele cel kup nosečk.jaz pa imam še vedno bolečine in krvavitve po včerajšnji punkciji. Ali je to pogost pojav???user posted image


Tudi jaz sem imlea 2.dni icedek po punkciji,to je kar normalno tkole,da se nimaš kaj bati.Lepo počivaj in veliko pij!

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 13:00:10   
koala
Ups, sem šele zadj videla da se je v moj prejšnji post prikradel tipkarski škrat, moralo bi pisati da je 28g semena enako dvem jedilnim žlicam in ne"8g.

blanč glede punkcije pa pojma nima, me še čaka.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 15:15:29   
Sanja70
Hojla punce,tudi jaz sem se prišla pofočkatuser posted image user posted image .Prvi ivf je bil pri meni žal user posted image .
Imela sem dolgi postopek,suprefact in menogon.
8.5.grem k Reškotu,da se zmeniva za naslednji postopek.....mislim,da bom že takrat dobila zdravila,ker mi je reku,da naj pridem 1 teden pred M.Tko računam,da M dobim okrog 15.
Katera zdravila mi pa sedaj sledijo??
Kako je pri njemu glede zdravil ma on te pri sebi al mi da recept.
Joj se že veselim res sem komaj čakala mesec maj,da se mi že nekaj začne dogajat.Tolk bo zaenkrat,sporočim več ko pridem od Reškota.
Vsem želim lep 1 majski dan.user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 17:12:55   
ija
Hej, Sanja, dobrodošla! Po mojem te zdaj čaka Menopur v kombinaciji s še čim (Suprefact, Diphereline ...) - ta postopek imaš na koncesijo, a ne? Reš ima zdavila pri sebi, tako da boš vse izvedela, ko prideš k njemu - zdravila pa daje sukcesivno, torej samo toliko, kot rabiš do naslednjega obiska ... Če te bo še kaj zanimalo, kar vprašaj, sem že "stara mačka"user posted image
Tosja, pliz popravi na seznamu, ne znam več štet in sem se v enem postu zmotila, sploh ni moj četrti, ampak že 5. ICSI user posted image  še sama ne morem verjet user posted image
Sicer pa vse štima, 10. grem k Rešu, potem pa akcija user posted image user posted image user posted image
Punce, to bomo navijale v mesecu ljubezniuser posted image
Aja, blanč, to je čisto normalno, da malo krvaviš po punkciji, to je vseeno taka mini operacija, naj te nič ne skrbi.
Fajn bodte, ija

(odgovor članu Sanja70)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.5.2007 22:02:41   
cati
Ojla punce. Jaz še vedno navijam (sucer bol "potiho") Vas beremin stiskam pesti. Mene še to čaka. Konc junija pa zvem kdaj. Tko da čimveč uspešnih postopkov v maju in juniju. Držim pesti

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 7:20:19   
Sulfinija
Jutro punce!

No moje injekcije so že pri meni.Jutri pa gre zares doma dobim diphereline in nato grem na UZ,d vidimo kaka kokoška bom tokrat.Danes sem si skupaj štela pike in do sedaj so me piknili 32x s tem,da so me za gonal po dvakrta,ker sem imela tkole doze nastavljene.Danes mi je injekcijo dajala prijazna sestra in kaj mi rekla tudi jaz sem hodila na spontane postopke v MB in takrat še ni bilo možno narkoze za punkcijo kar z tabletko in to je bilo to.Pol sem jo prijazno vprašala naj mi zaupa kolikokrat je šla na spontanca in se zasmejala naj vam renso povem samo,da vam ne bom vzela volje doma imam 7.letnika in 9 je na spontanec uspelo nato se zasmejala in rekla saj vam bo sedaj v drugo ratalo.
Moje počutje kaj pa vem no tu in tam kaj špikanja na momente pa je zelo hudo vendar se potem umiri.
Jutri popoldan pa čakajte moje poročilo in drugega UZ upam le,srčno upam,da bo vse v najlepšem redu in,da se gremo pikat dalje pa upam,da ne predolgo.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 8:05:04   
sonček75
tudi jaz sem začela z pikicami  suprefacta 25.4. 9.5.imam 1 UZ
sem v dolgem IVF postopku,v Ljubljani (dr. Zorn)

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 8:33:27   
Sulfinija
Sonček75 želim ti čimmanj boleče špikanje in naj bo vajin trud na koncu nagrajen z user posted image  ali celo user posted image user posted image .

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 8:48:56   
sayuri
Oooooo, lepoooooo nova tema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja, maj bo naš mesec in pridno se bomo narkomanizirale user posted image user posted image user posted image . JAz vam bom kaj več povedala drug teden, ko pridem od Reša. Tud jaz imam 8.5. pogovor pri njemu - tako kot Sanja70 user posted image . In tud jaz bi tam nekje 15.5. morala dobiti M - kot Sanja70 user posted image .

Sem pa bila v ponedeljek fulllllll jezna user posted image . Šla sem v Postojno k mojemu G po napotnico zame za te UZje, ki mi jih bo Reš delal in mi na vratih piše, da ambulanta NE DELA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa klicala sem prejšnji teden in zanalašč vprašala, če dr. Likar v ponedeljek, 30.4. dela. In je sestra rekla, da dela, naj lepo kar pridem po napotnico. In naredim 50km za prazen NIČuser posted image user posted image user posted image user posted image

In zdaj sploh ne vem, kdaj bom napotnico dobila. Dr samo v v PON dela dopoldne, jaz sem pa v službi.user posted image  V torek imam pa že Reša. Jutri bom poklicala v PO in se bom zvito in politično razjezila ter jim povedala nekaj krepkih.
A lahko zahtevam, da mi napotnico pošljejo do ponedeljka po poštiuser posted image user posted image user posted image
Sicer bom pa v Dravljah sestram povedala, da napotnico naknadno prinesem user posted image , drugega nima  kaj user posted image .

Pika74, tole z lanenim semenom bom pa tud jaz poskuila.user posted image  Grem jutri takoj v nabavo user posted image

Ostalim pa lep pozdrav user posted image user posted image

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 10:37:22   
Špelka
Čao, punce!

Jest se vsekakor podpišem med vaše zveste navijačice! user posted image  Se mi zdi, da ste same "ta prave"! na kupu! user posted image user posted image user posted image

Jaz se trenutno ubadam z izcedki, pred 10 dnevi sem bla celo 3 dni v bolnici. Zdaj doma počivam, čakam, da začne delovati posteljica in upam, da se takrat izcedki umirijo.

Tko da boste vdle, da tud po magični user posted image  ni vse rožnato! Kvečjemu še bolj komplicirano je! Ampak če je na koncu rezultat user posted image , je vredno, ne? Zato, punce, kar pridno šprice v roke, možgane pa na off, ker z njimi ne boste nobenega jajčeca proizvedle! Tko vam bo lažje!

In seveda od srca prav vsaki na koncu želim user posted image !

LP, Špelka



_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 12:29:56   
Staša1
Končno se je tudi meni uspelo prijaviti v RR! Lepo pozdravljam vse in vsem želim veliko sreče!!! (malo se še lovim po forumu)!

Sama sem v 2. dolgem postopku ICSI (Lj. - dr. Ribič), 16.4.07 začela s špikanjem s Suprefactom, 3.5.07 imam prvi ultrazvok.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 12:35:49   
sayuri
Špelka, ful lepo, da stiskaš pesti za nas in nas tako lepo spodbujaš user posted image user posted image user posted image  JAz ti tud želim čiiiiiiim lepšo nosečnost user posted image user posted image

Staša1 D O B R O D O Š L A user posted image user posted image user posted image . Držim pesti za jutrišnji UZ user posted image user posted image
 
Kje ste pa ostale čveke? Se pozna, da so prazniki user posted image . Jutri, ko bo navaden delovni dan, bo vse tuki gor mrgolelo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Staša1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 13:07:29   
koala
Staša dobrodošla!!! Naj bo ta postopek uspešen. In jutri jaz tudi pridem na uz.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.5.2007 13:34:23   
ija
Špelka, to si pa lepo povedala - ja, možgančke bi bilo pametno dati malo na off, ampak kaj, ko je to tako teeežkouser posted image  se bomo trudli, a prav? Ti pa navijaj, pa bo glih v redu. Me bomo pa držale pesti za tvojo čim lepšo nosečnost - upam, da so se komplikacije zdaj nehaleuser posted image
Staša1, dobrodošla med nami, naj ti čas postopka čim hitreje mine in saj veš, kaj mora slediti ...user posted image user posted image
Mojca9000, fino ti gre, vidim. Ja, teh špikic pa se na koncu kar nabere, če jih greš štet, ampak pravzaprav niti ni tako hudo, če pomisliš na cilj, a ne?
Uživajte še današnji prosti dan, jutri bo res gotovo naval v čvekanjuuser posted image
Pozdravček, ija

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?