|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IZPIT iz ZUP-a
19.9.2011 13:09:12   
zvezdan
Ali ga je katera delala pred kratkim v Ljubljani? Zanima me tudi pri katerem podjetju oz. organizaciji se najbolj splača dalati navedeni izpi, koliko ste se učili itd.

Najlepša hvala za odgovore.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZPIT iz ZUP-a
19.9.2011 13:37:40   
BellaB
Jaz sem ga sicer delala 3 leta nazaj, ampak mislim da to ne igra vloge. V LJ izvaja predavanja in izpit Upravna akademija na PF LJ, zato si poglej njihovo stran. Ce si prijavljen na Zavodu za zaposlovanje pa ti ga lahko financira zavod.

Obvladat pa je potrebno celotno snov, z upravnim sporom vred. Na pisnem ponavad dajo za napisat upravno odlocbo ali sklep, na ustnem pa gres skoz celo snov. Noben bavbav.

Srecno!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZPIT iz ZUP-a
19.9.2011 14:02:26   
Anonimen
Podobna debata je tule: http://www.ringaraja.net/forum/zup---academia-ali-pf-mb/m_5784879/mpage_1/tm.htm#5791671

(odgovor članu BellaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IZPIT iz ZUP-a
19.9.2011 15:11:33   
tehnofil
predlagam
 http://www.zup.si/izpit/default.html#izpitni_roki

Kljub vožnji iz Ljubljane se je splačalo.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IZPIT iz ZUP-a
19.9.2011 15:38:58   
zvezdan
Hvala lepa vsem. Verjetno bom izbrala kar Inštitut za pravne informacije, so v Ljubljani in so med ugodnejšimi ponudniki.
Koliko ste se vi učili. Eni pravijo da dva dni, spet drugi cel mesec...zdaj pa go figure user posted image





_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IZPIT iz ZUP-a
19.9.2011 15:39:22   
zvezdan







< Sporočilo je popravil zvezdan -- 19.9.2011 15:42:39 >

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IZPIT iz ZUP-a
19.9.2011 16:02:54   
BellaB
Jaz sem se ucila 14 dni, vendar sem imela podlago ze s faksa. Ce nimas podlage, dej se lotit ucit prej, ker je snov DUHAMORNA do konca. Prava muka.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IZPIT iz ZUP-a
19.9.2011 16:40:50   
Anonimen
Jaz sem se učila 1 mesec ... pač ene 3 tedne tako uizi, kako uro do dve zvečer pred spanjem, zadnji teden pa na polno kolikor mi je služba in tamala dopuščala. Sem imela pa precej podlage že od prej, ker sem ga sedaj v bistvu drugič delala, ker enkrat sem morala vse to že za geodetsko izkaznico znat.

(odgovor članu BellaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IZPIT iz ZUP-a
20.9.2011 9:02:48   
zvezdan
BellaB : Ja podlago imam iz faksa in imam v spominu da je bil upravni trojček prava muka. Vsaj zame.
Otika : tudi meni ne bi zneslo več kot kakšno urco do dve na dan...torej si bom vzela nekje tri tedne u izi pa bo.



_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IZPIT iz ZUP-a
20.9.2011 11:52:56   
BellaB
Sej drgac se da na netu dobit skripte, se jst jih mam v e obliki, tko da ce rabis, ti lohko poslem. So definitivno boljse kot una modra knjiga.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IZPIT iz ZUP-a
20.9.2011 11:56:27   
zvezdan
BellaB zelo bi ti bila hvaležna, če bi mi jih poslala.user posted image Hvala 100000000000000000x
na zs ti napišem mail.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IZPIT iz ZUP-a
20.9.2011 12:02:33   
Anonimen
Te raznorazne skripte so vsaj meni BV ... treba je sam zakon naštudirat pa na predavanjih tako ali tako od profesorja, dobiš skripto pa na predavanjih velikokrat povejo na katerih temah so poudarki, pa kake hakeljce razkrijejo itd.

(odgovor članu zvezdan)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IZPIT iz ZUP-a
20.9.2011 20:37:37   
BellaB
Jah tista moja po kateri sem studirala se mi ni zdela tko brezveze. zakon brat... ma ej, raj grem sadit trobentice na Malo Mojstovko, kot da preberem en sam clen iz ZUPa. Tm ti ne bo jasno katera nacela so pomembna itd. Na ustnem pa ravno s tem utrujajo.

zvezdan... dobis :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IZPIT iz ZUP-a
20.9.2011 20:38:46   
BellaB
Jah tista moja po kateri sem studirala se mi ni zdela tko brezveze. zakon brat... ma ej, raj grem sadit trobentice na Malo Mojstovko, kot da preberem en sam clen iz ZUPa. Tm ti ne bo jasno katera nacela so pomembna itd. Na ustnem pa ravno s tem utrujajo.

zvezdan... dobis :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IZPIT iz ZUP-a
20.9.2011 20:46:00   
Anonimen
Načela že ... samo to je tistih 10 načel ... ostalo je pa treba zakon znat in to kar precej ... vsaj na Upravni akademiji v LJ je bilo tako ... tako da bi bol slabo skos prišla, če bi samo kake skripte oz. povzetke predelala.

(odgovor članu BellaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IZPIT iz ZUP-a
21.9.2011 0:44:31   
BellaB
Hja, glede na to, da je skripta, ki sem ji poslala osnova za izpit iz ZUP, ki se ga dela na PF MB (oz upravni institut al kaj js vem kaj tam majo), odobrena s strani profesorja za upravno pravo na PF MB, ki je tudi avtor skripte in je v bistvu njegova knjiga, iz katere je izlocen nepotreben balast, jst ne bi lih bla tko grozno prepricana, da bo na izpitu popusila, ce se bo ucila po tej skripti. Po isti skripti sem delala jaz ZUP in to na Upravni akademiji v LJ, zato vem kaj posiljam. Ce pa se hoce kdo ucit zakon al pa knjigo, naj se, jaz sam skusam pomagat ljudem, ki jih caka ta duhamorna nadloga. ;)

Aja... zvezdan, lahko ti skopiram tud moje zapiske s predavanj pa posljem na nacin placilo po prevzemu.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IZPIT iz ZUP-a
21.9.2011 7:15:14   
Anonimen
No saj jaz tut hočem samo pomagat user posted image  ... izpit sem delala kake pol leta nazaj in govorim za upravno akademijo v LJ ... tisti, ki so prebral samo skripte predavateljev in ne predelali še samega zakona, so popušili na celi črti.

(odgovor članu BellaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IZPIT iz ZUP-a
21.9.2011 10:36:26   
Najaa
Mislim, da je žal Lj in Mb kar velika razlika. Žal. Poznam jih mnogo, ki so šli zarad tega delat v Mb, ker je tam lažje naredit. In če sklepam še po tem, kar berem tule, je očitno res tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IZPIT iz ZUP-a
21.9.2011 16:31:56   
BellaB
Ja nevem, a je tud ZUP ratu znanstvena fantastika? K men se je zdelo da sem sla na walkin' on sunshine :>

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IZPIT iz ZUP-a
22.9.2011 9:51:55   
Najaa
Ah po moje, da če enkrat faks narediš, ko imaš itak za vsak predmet skoraj po par knjig, da tudi zup ni ZF. user posted image Se tolažim s tem.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IZPIT iz ZUP-a
22.9.2011 9:55:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ah po moje, da če enkrat faks narediš, ko imaš itak za vsak predmet skoraj po par knjig, da tudi zup ni ZF. user posted image Se tolažim s tem.

Sploh ni problem v količini gradiva, ampak v duhomornosti le-tega user posted image  ... sem naredila precej zaj**** tehnični faks, sam tale dudlarija mi je šla pa precej na organe ... HB, da je za mano user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IZPIT iz ZUP-a
22.9.2011 10:16:54   
BellaB
... da je za tabo? da je za VSEMI k tle drzimo moralo user posted image

Ampak veste kej... ZUP se ni tko duhamoren. Kaj pa ko mors prisostvovat glavni obravnavi ki se zacne ob 9ih zjutro in konca ob 15:30? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IZPIT iz ZUP-a
22.9.2011 10:22:55   
Anonimen
Ma ne na splošno ZUP ni duhomoren, ker je v bistvu precej logičen ... duhomorno je samo si za vsako piz***** drugačne roke zapomnit, pa vsa tista pravna sredstva, pa ZUS potem za konec ... ma to se je men bila taka muka učit ... pe še ker me je zafrknila nova zakonodaja na mojem področju in sem ga morala it v bistvu 2x delat ... enkrat za izkaznico in enkrat zato, da sem sploh lahko zaposlena ... kar neki user posted image

(odgovor članu BellaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IZPIT iz ZUP-a
22.9.2011 10:32:22   
Najaa
Jaz sem delala faks, ki temelji na zupu tak da učenje zakonov in rokov nekako obvladam, vem pa da si je težko zapomnit. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IZPIT iz ZUP-a
22.9.2011 17:36:06   
BellaB
Sicer pa nam je profesor ki je predaval (slava mu!) reku, da od nas ne pricakuje, da bomo ZUP zdrdrali na pamet, ampak ga znali pravilno uporabiti oz. vedeli kje se kaj nahaja. :)

Sicer pa velja splosno nacelo... za pritozbo je rok 15 dni, razen ce v zakonu ni drugace doloceno. Znanja drugih materialnih zakonov pa ne zahtevajo (recimo ZGO-1)

< Sporočilo je popravil BellaB -- 22.9.2011 17:38:08 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?