|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   I am too sexy!!-Čvekamo,...
12.7.2007 11:12:16   
Anonimen
A se počutite kdaj tko hudo sexy, da vas kr razganja??? Da mate potem cel dan tok dela s sseboj, da druga ne folgate delat?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ..in si tudi kdaj zapojete.....I am too sexy for my love, love, love, love yeaaah? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ha deklete in pobči? Kak je stem?
No kr priznajte...

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 13.7.2007 15:59:14 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:13:08   
Anonimen
matr, enim pa seka...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:18:31   
Mina1
JA žaži, od aprila dalje vsak dan, ampak prav zares, če ti pa to daje še vedeti tile mični fantje potem ostane semo še mmm in njami, sej vešuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:23:15   
Anonimen
Never.... user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:25:11   
Mina1
in si tudi kdaj zapojete.....I am too sexy for my love, love, love, love yeaaah?


no, priznam, zadnje čase se tudi zelo zelo rada pogledam tako čisto gola v ogledalouser posted image user posted image user posted image , al pa recimo samo v hlačkicah, tangicahuser posted image user posted image user posted image  a veš, ko se sam sebi zdiše res mmm in njamiuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:26:40   
Mina1
Drugače pa žaži, verjetno bove spet sami tule gor, a tebe tudi daje in tako?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:36:27   
Anonimen
Zadnje čase prav nič, najraje kar na hitro švignem mimo ogledala, ker sem kot nasedli kit (še 8 tednov do pdp, zlgedam pa kot da sem že kakšnega čezuser posted image ).

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:38:11   
Anonimen
na srečo ne, se pa bojim takih žensk k se tko počutjo. rahlo mam probleme s hrbtenico pa kej ob steno ne bi blo preveč zdravouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:39:30   
orhideja75
men se pa zdi, da sem zadnje čase res mal bolj sexy, kot ponavadi.user posted image user posted image user posted image al me pa tut mal razganja...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:40:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

a tebe tudi daje in tako?


Jaaaa pa veeeš kok..uuuf....mam ogledalo že čist zapacano in poslinjeno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hja ti si pa taka frčafela pol k js, k tko paradiraš pred ogledalom, ko bi bla na festivalu Rio de Janeiro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:44:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:44:41   
Mina1
Ne res no, brez kančka sramu in takouser posted image , prov rada se pogledam, pa naslonim oz. prislonim če je trebauser posted image , še raje vidim, da kdo to z mano naredi mmmmuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:49:00   
Anonimen
k bi vi vedle kok se jst sexy počutmuser posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:49:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj je duc a tvoja nima takih podvigov doma? al...se ti že zdej mal vrti od tega k si predstavljaš mene pa Mino...tko naked pred ogledalom user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 11:55:58   
Anonimen
ma nima takih podvigov, sem srečn če jo sploh kej vidm, o tem zaenkrat sam sanjamuser posted image

zarad vaju se mi pa že skos vrtiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 12:20:32   
srki
Seveda, da se počutim sexiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 12:25:05   
snake
jaz se vedno počutim sexy, še posebno zdej ko sem manj oblečena zaradi vročine in ker sem črna kot mulatka, prava bejba sem.......resno mislim, vsak drugi pogleda za manouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 12:29:22   
Anonimen
vidm da nism edini mal preveč samozavestn tukiuser posted image

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 12:35:41   
srki
Ajde, kačica, daj, da malo sline cedimouser posted image , daj kako slikco goruser posted image .

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 12:48:32   
snake
evo na zdej boste spet začeli kot pred par mesci ko sem napisala da imam dobro rit.................ne dam slike gor prvo ker ne znam, drugo ker nočem da se vrtijo moje slike po netu, tretje pa ne vem se ne spomnemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 13:21:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

zarad vaju se mi pa že skos vrtiuser posted image


Opaaa... Mina, al se men zdi al imava oboževalca user posted image user posted image  Ja zdej ga ne smeva razočarat..maš kako idejo kako ga bova.....??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 13:22:14   
orhideja75
kar vajine slikce gor, potem se bo pa sam odloču za eno. al pa bo vzel kar obeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 13:23:22   
Mina1
Opaaa... Mina, al se men zdi al imava oboževalca Ja zdej ga ne smeva razočarat..maš kako idejo kako ga bova.....??


pomoje da ja, samo sej veš, da je rekel, da je zvest svoji dragi...hm...no, gleda pa lahko in cedi slineuser posted image .

Pazi, bo za vikend vroče, bo treba spet na bazen malce. A veš, četudi imam mlajšega škratka, se mi zdi da še bolj pali vse skupaj, sama moška gimnazija komentira in se naslajauser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 13:24:34   
Anonimen
Ah slikce pa raje nebi, kr pol bo hotu pa kr celotn paket- dostavo na dom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: I am too sexy!!
12.7.2007 13:25:32   
Mina1
Ah slikce pa raje nebi


jaz tudi slikic ne talam glih, samo v živo in je potem toliko mmm in njami slajšeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?