|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa vžgimo enga grupnga :)-Čvekamo
30.7.2007 18:02:24   
Anonimen
...čvek namreč user posted image  da ne bo pomote user posted image
 
Ker opažam, da na naši RR kroži slaba volja in tečnarjenje sm se odločla, da vas vprašam..
Ali ste osamljni, pomanjkanje sexa, dolgčas v vezi??? Ali vas kaj od naštetega spravi do tega, da ste tečni?
 
Je res, da je dan malce zaspan, a hkrati pravšnji za marsikaj ..khm khm user posted image user posted image user posted image ...in daleč od tega, da bi bili tečni..a ne?
 
No pa pokomentirajte...

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 31.7.2007 7:24:07 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:08:31   
Anonimen
Dan!
Kje pa je kdo slabe volje?Bo jutri bolše,sam
da gre dež mimo pa da lunca ugasne...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:13:19   
Anonimen
[
Ali ste osamljni, pomanjkanje sexa, dolgčas v vezi??? 
 
Aja,
ne,nikakor ne in spljoh ne!user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:19:31   
Anonimen
Ne, ni pomanjkanja seksa. Me vreme pošteno jebe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:19:36   
zarjica
Tu se vam pridružujem na novo.
Meni je pa danes ful lepi dan user posted image ! Dež mi paše kot že doooolgo ne! Z mojim user posted image  sva bila na dolgem sprehodu. Hodila sva z dežniki, v gumijastih škornjih in izključno po visoki travi ali po lužahuser posted image . Pa oba imava dopust, tak da morava bit dobre volje in izkoristit teh nekaj dni. Tista huda vročina zadnjič je itak nenormalna.
Ja, upam pa tud, da bova te sveže večere in noči preživela romantično. Vročina in sopara na naju ni delovala vzpodbudno ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:24:24   
komarka
Tole vreme je super za muckanje!user posted image ce je zuni vroče, se ga niti dotaknt ne smemuser posted image
drgac pa itak, da me sprav v slabo voljo, če sam laufava en mim druzga, al pa on mim meneuser posted image Najprej se prijazno plazim okrog njega, potem izzivam, nakoncu sem pa tok sitna, da ni pomoči! Pa tud do seksa mi vec niuser posted image



(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:26:14   
Anonimen
Zarjicaaaaaaa juuhuhuu zate- vaju user posted image user posted image user posted image
 
No fino, da se ima tudi kdo drug luštno danes na ta romantičn, deževni dan...men tudi fuuuuuuuuuuuuuul paše!
Sam k se nimam s kom stiskat user posted image ....prej sm sineka tok prestiskala in prelubčkala, da me ma že mal dost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarjica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:29:01   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: žaži


Ali ste osamljni, pomanjkanje sexa, dolgčas v vezi???
 

 





Nič od tega. Kljub dežju je v najinem srčku sonček.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:32:56   
komarka
ja, zazi, moj se tud ze veseli, da kmalu pride se en odjenmalec ljubezni! user posted image user posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:35:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: komarka

ja, zazi, moj se tud ze veseli, da kmalu pride se en odjenmalec ljubezni! user posted image user posted image


A dobite novega člana?? user posted image

(odgovor članu komarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 18:37:25   
komarka
aha, user posted image septebra +/-. kadar  me res hoče zezat-moz namrec, mi prav da bo moral varvat sina pred spolno zlorabo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 22:07:50   
najina pikica*
uf ja no jst sm za en grupn................................................čvek mislm! user posted image

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 22:10:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

uf ja no jst sm za en grupn................................................čvek mislm! user posted image


user posted image user posted image  ti bom dala js.....po nagi riti...sej vem...si navihana tko k js
Te že kr neki časa berem..si lumpa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 22:16:42   
najina pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

uf ja no jst sm za en grupn................................................čvek mislm! user posted image


user posted image user posted image  ti bom dala js.....po nagi riti...sej vem...si navihana tko k js
Te že kr neki časa berem..si lumpa user posted image user posted image user posted image








aja.......a taka zgledam user posted image ....jst pa ne......user posted image ....no al pa tut......user posted image

.....ej sej morm mal bit lumpast in posvoje odfukan....sproščanje pa to-USSSSSAAAAA ( to je iz tistkga filma Bad boys,če si gledala.....)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 22:17:16   
najina pikica*
aj aha pa dost glih ne zaostajaš za mano no!user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
30.7.2007 23:07:16   
pravljica
ja ja, žaži, saj vsi vemo, na kaj si mislila, ko si naslov pisala user posted image  

bogi tvoj ko pride domov...še dobro, da mu ni hudega in da ne bo rabu počitka user posted image

drugače pa je pri nas čist kontra...je fajn, če je vreme tud vroče, da so na pol gola telesa potna, da so vrata na teraso odprta in je prijetno zunaj na balkonu...pol pa pod tuš in to user posted image  ma jaz ne maram mraza user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 0:16:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

ja ja, žaži, saj vsi vemo, na kaj si mislila, ko si naslov pisala user posted image   



user posted image  js nč ne vem o čem je govora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 0:18:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

aj aha pa dost glih ne zaostajaš za mano no!user posted image


O čem ti to? user posted image user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 10:46:41   
srki
Žaži, a si to ti na avatarjuuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 10:53:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Žaži, a si to ti na avatarjuuser posted image .


Jaaaaaa user posted image  zakaj? A te moti? user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 11:00:39   
srki
Ma kaj moti, rajcauser posted image .

Smotka,...moti. Dobra si mi tiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 11:01:19   
srki
E, pa sinčka Aljaža imaš, jaz tudi oz. midva z mojimuser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 11:20:35   
Anonimen
Ja vem, da mata vidva tudi Aljaža user posted image

Kar se tiče pa mojga avatarja..pa..hmm..dost vas je takih, katerim je všeč...so pa posamezniki, bolje rečeno posameznice, ki jim ni všeč oz. jim je, sam nekak nočjo gledat tazga avatarja...jih moti...le zakaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..kdo bi vedel user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 11:25:43   
Anonimen
Ja žaži enkratna si na avatarju, sploh ker nimaš na sebi skoraj ničesar. Še lepša bi bila pa brez hlačk, pofotkaj še eno tako pa jo prilimaj goruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pa vžgimo enga grupnga :)
31.7.2007 11:31:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja žaži enkratna si na avatarju, sploh ker nimaš na sebi skoraj ničesar. Še lepša bi bila pa brez hlačk, pofotkaj še eno tako pa jo prilimaj goruser posted image user posted image user posted image


To pa težk veš....ker take slikce lahko pošiljam samo po mailu mojmu dragemu v daljne kraje...in nikamor drugam jih ne mislim lepit....
Sicer je pa dost takih nagic, o katerih govoriš, na netu....pa si tam napasi oči do sitega....
 
Na avatarju se pa tak nč ne vid.......tako odkrita a hkrati skrita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?