|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igralna hiška za zunaj
4.4.2013 11:54:01   
Barbi5
Tisti, ki imate več izkušenj, bi vprašala kakšno hiško svetujete, da kupim moji pikici? Leseno mi ravno ni, ker potem bi jo tako doma naredili, pa bo treba barvati vsako leto in se mi zdi, da če kje ne bo hotela biti dosti v njej, škoda denarja in časa, raje počneva kaj drugega;))

Nagibam se k plastični, seveda, vendar me moti ena stvar: vse, ki sem jih gledala, so ali čisto brez oken, ali pa kakšno "manjka". Naredili bi podstavek, da bi hišica stala na njem, pa ko bo deževalo, bo seveda teklo v hiško. Ima kdo kakšno idejo kaj storiti??

Hvala. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igralna hiška za zunaj
4.4.2013 15:09:32   
Hope2
mi imamo leseno in je ne menjam. ne mazemo je vsako leto oz v 3 letih je se vedno taka kot je bila, brez strihanja. letos, ko je fant vecji, smo ji menjali noge oz smo jo povisali in dodali velik tobogan. razmisljamo se o dodatnih plezalih. v glavnem hiska raste z otrokom.
medtem ko pa so nekatere plasticne igrace zunaj zbledele in izgledajo prav gravzno ze samo po 1 letu. pri plasticni je se vprasanje mocen veter. plasticna izgubi precej vec na vrednosti, medtem ko lesena ne toliko- kasnej lahko prodas.

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igralna hiška za zunaj
4.4.2013 15:44:00   
StrawberrY
Jaz prodajam takole

http://www.babyland.si/otroska-trgovina/igrace-in-knjige/sport-in-zabava-na-prostem/vrtna-igrala-in-bazeni/vrtna-hisa-smoby-brunarica

Jo je imel pa tamal slabo leto v sobi postavljeno. Nikoli zunaj, sedaj je zapakirana v kleti.

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Igralna hiška za zunaj
4.4.2013 16:20:43   
nyna84
Mi imamo od predlani tako:
http://soncek.si/si/smoby-310165-podezeljska-hiska-i11750.shtml
Sem tako jezna, smo dali dobrih 300 €, nam jo je burja odpihnila in polomila že dvakrat. user posted image Potem jo mož z vijaki in ne vem čim nazaj skupaj sestavlja, da je ne vržemo proč. user posted image

Če imaš možnost, izdelajte leseno, ker se ne poškoduje, pa z leti jo lahko prilagajate otroku, tako kot je predlagala tud Hope. Če pripraviš otrokom vsake 2 - 3 leta barve in čopiče, bodo uživali sto na uro. user posted image

Še ena pomembna stvar: vse te plastične hiške so v reali zelo majhne/nizke. Naša 4,5-letnica se mora že skloniti, ko gre skozi vrata. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Igralna hiška za zunaj
4.4.2013 19:01:36   
josephine27
Če si jo finančno in prostorsko lahko privoščite definitivno lesena. Jaz sem imela v otroštvu leseno pa je šele zdaj razpada s tem, da jo že 20 let nihče ni barval in nič vzdrževal. Je bila sicer doma izdelana verzija hišice na drevesu in sanjam o tem, da jo z mojima mulcema, ko bosta malo večja skupaj obnovimo oz. popravimo.

_____________________________



(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Igralna hiška za zunaj
28.1.2014 23:15:45   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Barbi5

Tisti, ki imate več izkušenj, bi vprašala kakšno hiško svetujete, da kupim moji pikici? Leseno mi ravno ni, ker potem bi jo tako doma naredili, pa bo treba barvati vsako leto in se mi zdi, da če kje ne bo hotela biti dosti v njej, škoda denarja in časa, raje počneva kaj drugega;))


Leseno!
Naj otrok sodeluje pri izdelavi, bo vsaj cenil, kar dobi. In se naučil, daje reba vzdrževati, kar ima. In še veliko lepša je lesena in lahko jo dopolnjuješ, če želiš.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 28.1.2014 23:16:23 >

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Igralna hiška za zunaj
29.1.2014 9:05:12   
RIJA*
moj je imel dobesedno sanjsko leseno pa nikoli prav uporabljana....tudi če smo imeli otroke na obisku,so raje divjali okrog hiše,kot pa na njej....tja vržen denar pri nas...user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Igralna hiška za zunaj
29.1.2014 9:41:35   
abc123
Mi imamo leseno, dvignjeno s toboganom, spodaj pa peskovnik in je super senca v peskovniku. Naša jo veliko uporablja, sama ali s sosedovimi otroki. Pri nas se obnese. Verjetno pa res ne moreš vedeti ali jo bo veliko uporabljal ali ne.
Aja, prebarvali je še nismo, pa je stara 4 leta.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Igralna hiška za zunaj
29.1.2014 17:31:12   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

moj je imel dobesedno sanjsko leseno pa nikoli prav uporabljana....tudi če smo imeli otroke na obisku,so raje divjali okrog hiše,kot pa na njej....tja vržen denar pri nas...user posted image


Se mi zdi, da so hiške bolj za punčke..Za fantke bolj pesek in drevesa in norenje po dvorišču kot igranje v hiški.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Igralna hiška za zunaj
29.1.2014 21:54:06   
sannndra
Mi imamo plastično, ki se jo sestavi in lahko razstavi. Nam ustreza. Je pa treba paziti, da se ob premikanju ne polomijo plastični "vijaki". ( smo jo nekaj časa premikali po vrtu, zaradi sonca) in se jih je nekaj poškodovalo. Žal nismo vedeli prej in bi bolj pazili. :)

_____________________________

BLOG

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Igralna hiška za zunaj
18.4.2014 11:08:12   
Ajčibajči
Mi smo kupili rabljeno za vnučka, pozimi so jo imeli v garaži in je bila že tam aktualna. Sedaj so jo dali ven in imajo tudi sosedove otroke na obiskuuser posted image ....ker nimam nobene fotke naše, vam pošiljam tole sliko :http://majtoj.si/izdelki/na_zraku/zunanja_igrala/774/feber_fantazijska_hisa/
Kar se tiče lesene....mislim, da bi bila precej dražja, da jo narediš sam.....moraš imeti pa orodje in malo talenta, a ne?user posted image

(odgovor članu sannndra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Igralna hiška za zunaj
14.10.2015 11:50:38   
robista
Mi pa imamo lesen peskovnik od proizvajalca Svet igral - http://www.svet-igral.si/peskovniki/
Kupili smo rabljenega od enega znanca, ko so ga njegovi otroci prerasli in je za naše odličen. Se mi zdi, da je boljše kupiti kakšno igralo rabljeno.

(odgovor članu Ajčibajči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?