|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 8:10:59   
katipi
Morda sem prezrla to temo, ker nisem kaj dosti na tem forumu. Če o tem že teče debata, me napotite tja. user posted image Me pa res zanima, kaj boste letos kuhale za božično in novoletno noč? Kakšna ideja bi prišla zelo prav. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 11:36:54   
Hope2
Za božično nimam pojma. Za novo leto bomo doma in sem rekla, da tokrat prvič ne bo večerje, temveč obložena miza, varianta na finger food (malo fast fooda, malo kaj fensi šmensi). Kdaj bo kdo hotel kaj jest, si bo vzel. Večerje se nekak niso preveč obnesle, saj so se nekateri že pri predjedi prenajedli, eni so prišli siti, drugi česa ni maral oz mu ni takrat pasalo....

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 12:59:18   
Netopirčy81
Nč večerje, bomo naštimali mal narezka, pa kako pecivo in seveda kuhano vino :)

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 12:59:46   
sonček33
netopirček, a boste doma?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 13:01:34   
Dudica1
Pri nas pomoje klasična večerja kakšne ribe...potem pa narezek in pecivo pa si vsakdo vzame čez noč še kar mu paše.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 13:03:33   
Anonimen
pri nas bo isto, večerja potem pa še narezek in pecivo, pa vinčekuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 13:05:55   
sonček33
pri nas bo .. najbrž dagnje na buzaru za začetek pol pa tudi kaj bolj na hitrco...polnjeni šampinjoni, kakšen dober jajčni namaz, čičerikin namaz, vinček pa kaj sladkega

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 13:10:18   
gita10
Glede na to, da moje kulinarične sposobnosti niso na višku bom poskušala čim bolj poenostavit.
Važno je, da bo torta, ker moj mož praznuje rojstni dan in mi je zadnjič zaupal ( po 8 letih kar se poznava), da nikoli kot otrok ni dobil torte za rojstni dan - sedaj pa je tudi nismo nikoli njemu kupovali.
In sedaj bo moj najdraži za 34 rojstni dan dobil prvo torto v svojem življenju.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 14:47:29   
mini86
verjetno-kakšno meso, riž, pire krompir, rdeče zelje, vinska omaka...mnjami..pa še kej se bo najdl..aja pa še polovička tortice za mojga sončka k bo mel glih za božič pol letauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 16:47:06   
Zoja Lara
Pohani puranji fileji, naloženi v pekaču, čez pa rezine šunke in vse skupaj posipano z ribanim sirom in omako narejeno iz jajc in kisle smetane user posted image

Za prilogo pa riž in pečen krompir in motovilec.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 17:09:04   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Pohani puranji fileji, naloženi v pekaču, čez pa rezine šunke in vse skupaj posipano z ribanim sirom in omako narejeno iz jajc in kisle smetane user posted image

Za prilogo pa riž in pečen krompir in motovilec.




Tega pa ne razumem, zakaj pohanje, ki je dobro hrustljavo, zmočite v omaki, da je vse skup pocasto in razmočeno user posted image . Je res tako boljše? Drugače je dobra ideja,hvalauser posted image , jo bom uporabila enkrat, samo ne s pohanjem, ker če kaj ne prenesemo je pohanje ali pa kroketi v omakiuser posted image .

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 17:13:35   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Pohani puranji fileji, naloženi v pekaču, čez pa rezine šunke in vse skupaj posipano z ribanim sirom in omako narejeno iz jajc in kisle smetane user posted image

Za prilogo pa riž in pečen krompir in motovilec.




Tega pa ne razumem, zakaj pohanje, ki je dobro hrustljavo, zmočite v omaki, da je vse skup pocasto in razmočeno user posted image . Je res tako boljše? Drugače je dobra ideja,hvalauser posted image , jo bom uporabila enkrat, samo ne s pohanjem, ker če kaj ne prenesemo je pohanje ali pa kroketi v omakiuser posted image .



če odmislim pohanje in pa jajca, je to zelo podobno piščančjemu žuru...mmm, bi ga zdaj maznila....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 18:42:50   
kaya2007
za božič smo pri sorodnikih, za novo leto bom pa naredila bolj za pikat kot pa kaj resnega..biftek, francosko, avokadov namaz, paštete, sirčke..kakšne piščančje batke bom spekla in škampove repke..zbiram še ideje user posted image
pa fondi bomo imeli.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 18:55:40   
zvesta
kaj so pa piščančje batke?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
17.12.2009 18:59:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 19:10:52   
ZARA
MCBateksuser posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 17.12.2009 19:11:05 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 19:14:18   
kaya2007
hihi, ma sej jaz tega sploh ne ločim, zame so vse bedrca..ampak v mislih sem imela tiste majhne zadevice...tako kot pri chicken wingsih..hmm mogoče so pa res krila v resnici???

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 19:37:08   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

hihi, ma sej jaz tega sploh ne ločim, zame so vse bedrca..ampak v mislih sem imela tiste majhne zadevice...tako kot pri chicken wingsih..hmm mogoče so pa res krila v resnici???


Perutničke?

Drugače pa mi tudi rečemo batki - ta malim piščančjim kračam.


Kaj bomo jedli nimam pojma. Narezek najbrž s pršutom in francosko solato. Kaj več se mi po moje ne bo dalo packat.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 19:41:12   
katipi
Mnjam, mnjam, nekatere imate super ideje! user posted image Jaz pa sem si zaželela pečen file lososa, pa blitvo s česnom. Ima katera predlog za kakšno omakico za zraven? user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 19:45:44   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Mnjam, mnjam, nekatere imate super ideje! user posted image Jaz pa sem si zaželela pečen file lososa, pa blitvo s česnom. Ima katera predlog za kakšno omakico za zraven? user posted image


Meni je blitva sama namesto omake, je osvežilna in "mokra". Če bi pa že kaj od omake zraven, bi pa kvečjemu česen v navadni jogurt dala, ali pa v kislo smetano za zraven (blitve).

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 20:22:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: katipi
Mnjam, mnjam, nekatere imate super ideje! user posted image

In verjetno ne misliš mene... user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 22:51:39   
katipi
Zara, zakaj ne?! Precej McIzvirno! user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 23:01:25   
kaya2007
meni tja zraven nobena omaka ne paše, sploh ne k blitvi in česnu-ta mi je najboljša kar tako, še malo olivnega olja gor.
na lososa pa tudi ne dajem omake, tamala včasih pomaka v salso rosso ( zmešaš kečap in majonezo, lahko še malo zenfa in balzamika zraven). ma ne, meni ne paše packati z omakcami po nepotrebnem. edino če ti ne rata, lahko z omako zakriješ okus user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
17.12.2009 23:05:13   
kaya2007
gina, ja saj so perutničke..ampak niso videti tako kot klasične perutničke..meni so videti bolj kot mini kračke. matr, sem šla na stran od PP pogledat, pa točno tega nimajo user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: In kaj bo letos za božično večerjo?
18.12.2009 7:28:08   
Zoja Lara
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2





Tega pa ne razumem, zakaj pohanje, ki je dobro hrustljavo, zmočite v omaki, da je vse skup pocasto in razmočeno user posted image . Je res tako boljše? Drugače je dobra ideja,hvalauser posted image , jo bom uporabila enkrat, samo ne s pohanjem, ker če kaj ne prenesemo je pohanje ali pa kroketi v omakiuser posted image .


Ne, saj ni pocasto. Moreš dat dovolj kisle smetane, tak da ni preveč tekoče user posted image


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?