|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 11:06:06   
zvesta
Evo, na izbiro imam 3 sušilce:

http://www.mimovrste.com/artikel/3270019931/kondenzacijski-susilni-stroj-hoover-vhc-791-xt

http://www.mimovrste.com/artikel/3270018930/kondenzacijski-susilni-stroj-bosch-wte84301

http://www.mimovrste.com/artikel/3270022521/kondenzacijski-susilni-stroj-aeg-t58860



Kaj od tega bi kupile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 11:13:47   
Najaa
Midva imava boscha in sva zadovoljna.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 11:38:11   
Sandra*
Jaz imam enagkega hooverja in sem zadovoljna.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 11:51:51   
Gina
IMam hooverja in je ves čas v popravilu! Ta hip spet take zvoke spušča, da je moj rekela, da bo peljal oba hooverja (pralni je tudi od hooverja in je spet pokvarjen, oba sta stara 3 leta in imata 5 let garancije, pa pol časa v popravilih!!!) v Ljubljano in zahteval nova stroja. Moj brat je v eni firmi prodajal te stroje, pa pravi, da se skoraj vsi ves čas kvarijo, da moj ni nobena izjema. Tako da cena niti slučajno ne odtehta. Aja, vmes stroja včasih popravit ne znajo, pa ga imajo cel mesec na popravilu. Vrnejo ga pokvarjenega, pa spet 3 tedne čakaš, da ga bodo popravili. Ne zaj.... se tako kot smo se mi. Ne kupuj hooverja.

Gorenjev 8 let star sušilec mi še zdaj služi. Vsakič ko se hoover pokvari, spet sušim na starega gorenjevega. Sicer je samo 5kilski, ampak kvari se pa ne.

Z boshevimi stroji imam samo pozitivne izkušnje. NIsem imela nikdar njihovega sušilca, tako da to ne vem, ampak na splošno se pa ti stroji niso nikdar kvarili - vsaj naš pomivalni se ni, pral je pa ful lepo.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 11:56:39   
zvesta
Aha, aha, aha.... pa saj tudi midva se nagibava k Boschu, ampak če je toliko izbire. cenovni rang si lahko privoščiva okrog 500 €, potem pa vsi ti tipi, saj ne veš katerega naj vzameš.

Sva pa prejšnji mesec kupila Bosch pralni stroj.

A ti vezni členi za med stroja so nujni?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 12:07:09   
Gina
Nujne so nogice, na katerih stoji sušilec, ko ga na pralni stroj postaviš. Tista deska za izvleči z vodili pa ni nujna. Jaz jo vseeno imam, da lahko gor zlagam cunje. Če bi imela poleg kakšno odlagalno površino, ne bi kupovala še tega dela. Zložit pa skoraj moraš takoj, ne moreš čakat da se ti vse zmečka. Vsaj jaz to naredim že v pralnici, ne nosim gor v stanovanje vsega nametanega.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 12:27:05   
zvesta
ah, jaz za nobeno polico nimam prostora v kopalnici, da bi se ven vlekla.... gumirane nogice imajo pa itaq bojda vsi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 12:29:00   
mojcaziga
Jaz bi definitivni rekla Bosch. Mi imamo tega http://www.mimovrste.com/artikel/3270024725/kondenzacijski-susilni-stroj-bosch-wte86304by. Dela ko urca že dve leti, vsaj 5x tedensko. Tudi pomivalnega imamo boschevega in nikoli nobenih problemov.
lp

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 12:30:17   
mojcaziga
Ja, nogice imajo vsi. Midva imava pralnega Electrolux, sušilnega pa bosch, pa sva ga samo naložila gor. Na pralni stroj sva dala edino tisto nedrsljivo podlogo. to je to.

lp

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 15:53:50   
Raho
med temi, ki si jih dala na razpolago Boschevega, ker ima Fuzzy control.

Mi imamo trenutno tega:
http://www.mimovrste.com/artikel/3270019830/kondenzacijski-susilni-stroj-candy-go-dc-78

Spogledujem pa se s tem:
http://www.mimovrste.com/artikel/3270018021/kondenzacijski-susilni-stroj-gorenje-d-65325al

ali s tem:
http://www.mimovrste.com/artikel/3270024220/kondenzacijski-susilni-stroj-aeg-t88840

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 18:09:38   
Gina
Candy in hoover je ena in ista zadeva.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 18:20:56   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Candy in hoover je ena in ista zadeva.


Ja, to sem jaz danes tudi ugotovila.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 21:05:41   
Urša
Mi imamo Hooverja, sušilec sicer zaenkrat (trkam) dela OK, pri pralnem stroju je pa zadnjič šla vsa elektronika in je bilo potrebno zamenjat, pa niti 2 leti ga še nimamo! Prej smo imeli enega No Name 5 let in je delal kot urca, nikoli nič narobe, je bil mehanski in verjetno še vedno dela. Tale elektronika je eno sranje, če mene vprašate. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 21:53:14   
Anonimen
Nimam sicer nič od izpostavljenih sušilcev, imam ene tri ali štiri leta Zanussijevega in dela zelo dobro - do sedaj še ni bil na servisu (nok nok nok).

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izbira sušilnega stroja
18.10.2009 21:54:34   
Anonimen
Jaz bi izbrala Bosch!

Tega imamo ze dve leti in pol pa se nikoli nic narobe
http://www.bosch-home.com/si/produkti/pranje-in-su%C5%A1enje/su%C5%A1ilni-stroji/WTE84100BY.html

Imeli smo Candy pralni stroj,ki je po dobrih 2,5letih sel adijo-pozabila kaj je ze crknilo,mislim,da elektro motor,popravilo bi prislo 150eur. Sva kupila novega Boschevga in zaenkrat vse ok.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izbira sušilnega stroja
19.10.2009 7:34:23   
kalbo
Nam že 7 do 8 let nonstop laufa Gorenjev sušilec. Suši za dve družini, pa še vedno šiba. No jermen sem mu zamenjal, pa na čiščenju je bil enkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izbira sušilnega stroja
19.10.2009 7:51:51   
pupika
Mi imamo sušilnega electroluxovega in tudi dela kot urica, imamo ga 2 leti, in nam laufa skoraj vsaki dan. Zvesta jaz hooverja in candy ne bi vzela ker se kar kvarijo, poznam eno ki ima tudi pralni stroj candy kar naprej v okvari. Trenutno zaupam, samo še boschu in elkectroluxu.Aja pa vzami tako znamko,ki imajo kar dobre serviserje, saj veš kako je s temi serviserji, jaz sedaj trenutno gledam na to, da ne vzamem take znamke, ki servisira tista firma s katero imamo take probleme z pralnim strojem. Vem pa da so skoraj vsi zadovoljni z serviserji ki servisirajo bosch, pridejo popravijo in dela brezhidno.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izbira sušilnega stroja
19.10.2009 13:53:57   
Andra
Defenitivno AEG!
Vsak komentar je odveč.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?