|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 13:19:01   
mala maja
Se katera kaj več znajde iz tega. Nimam pojma kam naj se obrnem, kaj sploh rabim in kje se dobi.
Stvar je sledeča, da bi nekdo rad izvozil naše blago in rabi od nas potrdilo da je blago narejeno v EU.

Amapk kolikor sem jaz brskala po netu, mora obrazec izpolnit izvoznik, kaj pa mu moramo potlej dati mi??
Mogoče samo pisno izjavo da je blago narejeno v EU?

neka znanka mi je predlagala naj izjavo napšišem kar na računuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 13:26:59   
Andra
Obrazec EUR 1 dobiš pri gorenjskem tisku, prodajajo samo oni.
Če napišeš ta obrazec, moraš dat izjavo o poreklu blaga in to tudi dokazovat, kar pomeni, da moraš imeti izjave dobaviteljev, da je izdelek prizveden v EU, drugače nima smisla.
Podatke vneseš sama, navedeš tudi točno količino in težo izdelkov.

Obrni se na pomoč pri špediterju, ki bo delal za vas izvoz.

LP,
Andreja

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 13:31:11   
mala maja
Ooo hvala vsaj eden ki se mu sanjauser posted image user posted image

Izvozniki nismo mi. Mi smo blago prodali slovensekmu dobavitelju, kateri pa bo del blaga izvozil.
Kako naj torej to izpolnim. Mu napišem samo izjavo da je naše blago narejeno v sloveniji ali kupim kakšen obrazec.
Gre se pa točno za majice (blago narejeno v sloveniji in tudi končni izdelek sešit v sloveniji).

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 13:38:07   
resnično srečna
Eur1 bo izpolnil prodajalec in ne ti...tisti, ki izvaža...ti ga prodajaš kupcu v Sloveniji kaj ne?

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 13:40:51   
mala maja
ja, sej to sem sedaj že ugotovila, da ga izpolni on. Samo vseeno rabi od mene izjavo ali potrdilo o izvoru blaga.
Se pravi od nas certifikat (izjavo) o tem da je blago renično narejeno v EU.

In res ne vem kje naj to dobim. kako napisati ni mi nič jasno. user posted image pa še na netu ni ničuser posted image

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 13:47:15   
Andra
Ja, napisat moraš izjavo, da je blago proizvedeno v Sloveniji (EU). Recimo, da gre za bombažne majice, moraš imeti izjavo o poreklu bombaža iz katerega se te majice izdelajo. Upam, da me razumeš, kaj ti hočem povedat.
Če pa vi samo preprodajate končni izdelek, bo pa s tem težava. Tudi, če ti daš izjavo, te bo inšpekcija haklala, ker dejansko nimaš dokaza o poreklu.

Upam, da ti je sedaj kaj več jasno.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 13:51:57   
mala maja
se pravi moram jaz dobiti od svojega dobavitelja blaga tudi izjavo. mi smo delali majice, blago za majice pa je bilo kupljeno v slo, iz kod so oni priepljali bombaž pa nimam pojma. je pa to slovensko podjetje in je bilo od izdelave blaga do končnega izdelka vse narejeno v SLO.

res mi je grozno ker se res čisto nič ne znajdemuser posted image , potlej pa težim in težimuser posted image user posted image , še dobro za RR in dobre čvekeuser posted image user posted image

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 14:04:36   
Andra
točno tako, oni ti morajo dati izjavo o poreklu bombaža, kajti le tako boš lahko dokazala poreklo EU, ki je pogoj za znižano carino. Če je pri nas samo izdelano ni dovolj za poreklo EU, važno je tudi iz kje ste dobili bombaž, ki je osnova za majice.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: help- obrazec EUR 1 za izvoz blaga
19.10.2009 14:13:25   
mala maja
se pravi da če damo mi izjavo smo opleli. Ker bombaž 1000% ni iz EU.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?