|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpadanje las
2.1.2008 22:47:32   
Anonimen
Dobro......vem, da izpadajo. Vem, da noro izpadajo......ampak do kdaj?

Od kdaj do kdaj je bilo pri vas obilnejše izpadanje las?

Meni so začeli 3M po porodu in se po mesecu dni ni še prav nič umirilo. Počasi bom plešasta.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 22:53:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpadanje las
2.1.2008 23:04:52   
nektarina
Tudi meni so po porodu na veliko odpadali lasje. Trajalo je okoli 4 mesece. Pa še moja dvojčka sta mi non stop vlekla lase. Vsepovsod so bili: po obleki,  stanovanju.. skratka polna hiša mojih las.  Sem pa  imela vedno  goste lase   in mi jih je frizerka  redčila. Zdaj pa tako al tako za frizerko ni več časa.. he he

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpadanje las
2.1.2008 23:23:07   
lelaval
Različno - po 1. porodu so mi nekje po 6 mesecih začeli izpadat, po 2. po 2 mesecih - oboje se je vleklo nekje 3 mesece. Po 3. porodu pa so mi začeli izpadat po skoraj letu dni in so mi izpadali dobrega pol leta. Moj se je norca delal, da bom potrebovala lasuljo user posted image . Zdaj pa sem tako boga pri glavi user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpadanje las
2.1.2008 23:26:45   
Anonimen
Meni so nehali 9 mesecev po prvem porodu, ampak pomoje samo zato, ker sem spet zanosila. Zdej po drugem mi pa niti začeli še niso.user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izpadanje las
3.1.2008 1:23:44   
soncek28
Meni so zelo ispadal,začel se je po 2 mes.po porodu in je trajal 3 mesece.Pomagal mi je zelo šampon in kapsule Fitoval rumeni,lahko jih jemljes tudi če dojis.Zdej so moji lasje ok!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izpadanje las
3.1.2008 8:25:41   
Blejka26
po prvem porodu so mi precej izpadali,pa še dolge sem imela..ne vem pa koliko časa,vem samo da precej dolgo..potem sem pa itak zopet zanosila..sedaj je že dva meseca od poroda in sam čakam kdaj bodo začeli izpadati..sem se pa postrigla..mal do ušes

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izpadanje las
3.1.2008 10:19:13   
katra55
Meni so začeli izpadati 3 mesece po porodu, nehali pa so 6 mesecev po porodu. ne skrbi ne boš plešasta, počasi ti bodo začeli rasti novi lasje.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izpadanje las
3.1.2008 11:54:05   
kawasakica
meni je frizerka svetovala šampon od vichya, baje res pomaga. Jaz ga še nisem nabavla

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izpadanje las
3.1.2008 14:56:38   
Ronči
od 3 meseca...še vedno (5,5 mesecev), upam, da kmalu neha

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izpadanje las
3.1.2008 14:57:13   
Ronči
še nekaj...mi je pa sedaj dovolj ena barva za lase, prej sem rabla dve user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izpadanje las
3.1.2008 15:38:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

še nekaj...mi je pa sedaj dovolj ena barva za lase, prej sem rabla dve user posted image


user posted image user posted image user posted image no vidiš.....vsaj nekaj dobrega na tem, bomo prišparale user posted image user posted image user posted image


OMG: 3 mesece teh las po stanovanju......grozljivka!

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izpadanje las
4.1.2008 15:07:18   
Naja30
Uh, trajalo je kar nekaj časa, ne samo 1 mesec. Od cca 3m dokler nisem spet zanosila, ko je bila stara 9m. Zdaj pa ne vem, ali so nehali ker so pač nehali ali zaradi ponovne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izpadanje las
4.1.2008 20:44:06   
Žabika
Tudi pri meni je trajalo kar dolgo - od tretjega do šestega meseca. Potem je pa kar dobesedno čez noč nehalo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izpadanje las
4.1.2008 20:48:26   
soncipunci
meni so začeli izpadati tri mesece po porodu in se zdaj vleče že več kot en mesec. pred kratkim sem se postrigla, misleč da bo bolje, pa ni. celo stanovanje je polno  mojih las. še iz krožnika si jih pobiram! groza... upam, da ne bom ena tistih, ki se jim to vleče pol leta. če bo šlo tako naprej, bom kmalu brez. tako močno mi res niso še nikoli izpadali. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izpadanje las
7.1.2008 14:08:34   
zabica26
Izpadat začeli 2,5 mesca po porodu...izgubila sem ene 40% las in sem bila zelo zelo žalostna...da ne govorim, da so bili lasje povsod in so me spravljali ob živce... user posted image
ustavilo se je po cca 2eh mesecih, ampak po moje zarad ponovne nosečnosti...

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izpadanje las
8.1.2008 14:10:28   
muck
Od 3m do skoraj 5m po porodu, sem že mislila, da se mi bo zmešalo. To so šli kar šopi las stran, pa vozlali so se 100 na uro. Po 1m sem jih šla malo skrajšat, pa je blo malo boljše. Zdaj je situacija normalna.

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izpadanje las
8.1.2008 14:21:00   
lemavrica
Men se bo kar zmešalo od tega izpadanja las. Povsod so. Sploh si ne upam it umit las ker vem da bo spet groza, da bodo šli celi šopi ven. Sem bila pre 14 dnevi pri frizerju pa že resno razmišljam da bi jih šla še malo skrajšat, ker se mi tud vozlajo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?